Belorusija, Belorusija 1

Smoleviči - Isloč

Smoleviči

Isloč



Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 29 17 6 6 65 : 32 (+33) 57
2 Šahtjor Soligorsk 29 16 8 5 53 : 19 (+34) 56
3 Neman 29 16 5 8 40 : 26 (+14) 53
4 Torpedo BelAZ 29 15 8 6 52 : 35 (+17) 53
5 Dinamo Brest 29 16 3 10 60 : 39 (+21) 51
6 Dinamo Minsk 29 16 3 10 38 : 25 (+13) 51
7 Isloč 29 13 5 11 45 : 44 (+1) 44
8 Ruh Brest 29 10 11 8 50 : 35 (+15) 41
9 Energetik-BGU 29 11 5 13 42 : 44 (-2) 38
10 Minsk 29 11 5 13 43 : 53 (-10) 38
11 Slavija Mozir 29 9 9 11 39 : 48 (-9) 36
12 Vitebsk 29 8 12 9 28 : 35 (-7) 36
13 Gorodeja 29 8 6 15 28 : 46 (-18) 30
14 Sluck 29 8 3 18 31 : 55 (-24) 27
15 Belšina Bobruisk 29 5 6 18 31 : 64 (-33) 21
16 Smoleviči 29 3 5 21 27 : 72 (-45) 14
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 15 9 3 3 33 : 14 30 14 8 3 3 32 : 18 27
2. Šahtjor Soligorsk 14 8 3 3 28 : 7 27 15 8 5 2 25 : 12 29
3. Neman 15 9 2 4 20 : 11 29 14 7 3 4 20 : 15 24
4. Torpedo BelAZ 15 9 3 3 24 : 15 30 14 6 5 3 28 : 20 23
5. Dinamo Brest 14 8 1 5 31 : 21 25 15 8 2 5 29 : 18 26
6. Dinamo Minsk 14 9 1 4 17 : 10 28 15 7 2 6 21 : 15 23
7. Isloč 14 8 3 3 27 : 19 27 15 5 2 8 18 : 25 17
8. Ruh Brest 15 4 5 6 22 : 22 17 14 6 6 2 28 : 13 24
9. Energetik-BGU 15 5 3 7 26 : 29 18 14 6 2 6 16 : 15 20
10. Minsk 15 7 3 5 25 : 25 24 14 4 2 8 18 : 28 14
11. Slavija Mozir 14 4 6 4 16 : 18 18 15 5 3 7 23 : 30 18
12. Vitebsk 14 6 6 2 15 : 10 24 15 2 6 7 13 : 25 12
13. Gorodeja 15 4 4 7 18 : 24 16 14 4 2 8 10 : 22 14
14. Sluck 14 4 3 7 16 : 20 15 15 4 0 11 15 : 35 12
15. Belšina Bobruisk 14 2 2 10 15 : 35 8 15 3 4 8 16 : 29 13
16. Smoleviči 15 3 2 10 18 : 41 11 14 0 3 11 9 : 31 3

Smoleviči

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
22.11.2020 Slavija Mozir 0:3 3+ Belorusija 1 2020
07.11.2020 Neman 1:4 3+ Belorusija 1 2020
24.10.2020 Gorodeja 0:4 3+ Belorusija 1 2020
18.10.2020 Torpedo BelAZ 1:4 3+ Belorusija 1 2020
02.10.2020 Dinamo Minsk 1:2 3+ Belorusija 1 2020
28.09.2020 Minsk 1:2 3+ Belorusija 1 2020
23.09.2020 Minsk 0:4 3+ Belorusija 1 2020
18.09.2020 Ruh Brest 0:6 3+ Belorusija 1 2020
12.09.2020 BATE 2:5 3+ Belorusija 1 2020
22.08.2020 Energetik-BGU 1:4 3+ Belorusija 1 2020

Isloč

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
22.11.2020 Torpedo BelAZ 0:2 0-2 Belorusija 1 2020
06.11.2020 Minsk 3:4 3+ Belorusija 1 2020
25.10.2020 Ruh Brest 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
18.10.2020 BATE 2:2 3+ Belorusija 1 2020
03.10.2020 Krumkači Minsk 4:0 3+ Belorusija, Kup 2020/2021
26.09.2020 Energetik-BGU 1:1 0-2 Belorusija 1 2020
20.09.2020 Dinamo Minsk 2:1 3+ Belorusija 1 2020
13.09.2020 Belšina Bobruisk 3:2 3+ Belorusija 1 2020
21.08.2020 Šahtjor Soligorsk 4:2 3+ Belorusija 1 2020
07.08.2020 Vitebsk 3:2 3+ Belorusija 1 2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.07.2020 3:1 3+ Belorusija 1 2020
29.03.2020 0:1 0-2 Belorusija 1 2020
21.10.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
03.06.2018 0:1 0-2 Belorusija 1 2018
Smoleviči
Ukupno 4 1 0 3 3:4 (-1) 7 0,75 1,00 1,75 3 1 75:25
Domaćin 2 1 0 1 3:2 (+1) 5 1,50 1,00 2,50 1 1 50:50
Gost 2 0 0 2 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno