Ponuda po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 1
Sporting Lisabon - Moreirense
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 20:45 | Famalikao-Arouka | 2.10 | 3.38 | 3.50 | 1.84 | 1.91 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Nasional Madeira-Akademiko Vizeu | 3.04 | 3.28 | 2.33 | 1.85 | 1.90 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 18:00 | Alverka-Kasa Pia | 1.77 | 3.54 | 4.64 | 1.84 | 1.91 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 20:30 | Sporting Lisabon-Moreirense | 1.17 | 7.31 | 14.82 | 2.82 | 1.40 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Estoril Praia-Maritimo | 2.12 | 3.37 | 3.38 | 1.90 | 1.85 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Santa Klara-Žil Visente | 2.23 | 3.03 | 3.52 | 1.54 | 2.39 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Vitoria Gimaraeš-Porto | 4.89 | 3.64 | 1.71 | 1.88 | 1.87 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 20:30 | Estrelja Amadora-Benfika | 9.75 | 6.05 | 1.26 | 2.86 | 1.39 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 20:30 | Rio Ave-Sporting Braga | 5.88 | 4.08 | 1.55 | 1.99 | 1.77 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sporting Lisabon
Moreirense
- Tim Moreirense je poslednjih 3 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Portugalija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.15 | 8.00 | 15.30 | 2.85 | 1.43 | |
| BetOle | 1.17 | 6.90 | 14.00 | 2.83 | 1.37 | |
| Brazilbet | 1.17 | 6.80 | 15.00 | 2.80 | 1.38 | |
| Lob | 1.16 | 6.80 | 14.00 | 2.85 | 1.37 | |
| MaxBet | 1.18 | 6.90 | 15.00 | 2.90 | 1.40 | |
| MerkurXtip | 1.15 | 8.75 | 15.00 | 2.90 | 1.40 | |
| Oktagonbet | 1.17 | 6.85 | 14.50 | 2.85 | 1.38 | |
| Soccerbet | 1.16 | 6.95 | 18.40 | 2.65 | 1.40 | |
| Superbet | 1.18 | 7.60 | 12.00 | 2.70 | 1.42 | |
| Tašbet | 1.17 | 7.50 | 15.00 | 2.90 | 1.40 | |
| Prosečne kvote | 1.17 | 7.31 | 14.82 | 2.82 | 1.40 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | : | 4 | (+21) | 30 |
| 2 | Benfika | 10 | 8 | 1 | 1 | 27 | : | 8 | (+19) | 25 |
| 3 | Sporting Lisabon | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | : | 11 | (+12) | 21 |
| 4 | Santa Klara | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | : | 6 | (+9) | 21 |
| 5 | Arouka | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | : | 7 | (+6) | 20 |
| 6 | Akademiko Vizeu | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | : | 12 | (+3) | 20 |
| 7 | Žil Visente | 10 | 4 | 3 | 3 | 8 | : | 7 | (+1) | 15 |
| 8 | Sporting Braga | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | : | 11 | (+1) | 14 |
| 9 | Moreirense | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | : | 17 | (-4) | 14 |
| 10 | Alverka | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 11 | Famalikao | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | : | 14 | (0) | 10 |
| 12 | Estrelja Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | : | 19 | (-4) | 10 |
| 13 | Vitoria Gimaraeš | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | : | 10 | (0) | 9 |
| 14 | Maritimo | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | : | 21 | (-12) | 8 |
| 15 | Nasional Madeira | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | : | 19 | (-9) | 7 |
| 16 | Rio Ave | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | : | 23 | (-14) | 7 |
| 17 | Kasa Pia | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | : | 19 | (-14) | 7 |
| 18 | Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | : | 19 | (-14) | 2 |
1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 2 | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 15 | |
| 2. | Benfika | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | : | 4 | 12 | |
| 3. | Sporting Lisabon | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 4 | 11 | |
| 4. | Santa Klara | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 4 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 13 | |
| 5. | Arouka | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 8 | |
| 6. | Akademiko Vizeu | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 5 | 11 | |
| 7. | Žil Visente | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 3 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Sporting Braga | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | 5 | |
| 9. | Moreirense | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 7 | |
| 10. | Alverka | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | 5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 8 | 6 | |
| 11. | Famalikao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | 8 | |
| 12. | Estrelja Amadora | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 9 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | 5 | |
| 13. | Vitoria Gimaraeš | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 2 | 8 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 8 | 1 | |
| 14. | Maritimo | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 12 | 4 | |
| 15. | Nasional Madeira | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 1 | |
| 16. | Rio Ave | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 15 | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 8 | 3 | |
| 17. | Kasa Pia | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 15 | 0 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 18. | Estoril Praia | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 11 | 0 | |
Sporting Lisabon
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Šahtjor | 1:0 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 30.10.2026 | Kasa Pia | 2:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Maritimo | 2:1 | 3+ | Portugalija, LK | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Akademiko Vizeu | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | LASK | 2:3 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 13.10.2026 | Rasing Lens | 2:0 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Sporting Braga | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Arouka | 2:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Famalikao | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Galatasaraj | 3:1 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 |
Moreirense
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Estrelja Amadora | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Estoril Praia | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | AVS | 0:1 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Žil Visente | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Vitoria Gimaraeš | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Maritimo | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Benfika | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Porto | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Kasa Pia | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Arouka | 0:4 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Sporting Lisabon | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 32 | 23 | 7 | 2 | 65:24 | (+41) | 89 | 2,03 | 0,75 | 2,78 | 13 | 19 | 41:59 |
| Domaćin | 16 | 14 | 2 | 0 | 35:9 | (+26) | 44 | 2,19 | 0,56 | 2,75 | 6 | 10 | 38:63 |
| Gost | 16 | 9 | 5 | 2 | 30:15 | (+15) | 45 | 1,88 | 0,94 | 2,81 | 7 | 9 | 44:56 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari