Ponuda po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 1
Vitoria Gimaraeš - Porto
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 20:45 | Famalikao-Arouka | 2.10 | 3.38 | 3.50 | 1.85 | 1.90 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 15:30 | Nasional Madeira-Akademiko Vizeu | 3.04 | 3.28 | 2.33 | 1.85 | 1.90 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 18:00 | Alverka-Kasa Pia | 1.77 | 3.54 | 4.64 | 1.85 | 1.90 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 20:30 | Sporting Lisabon-Moreirense | 1.17 | 7.31 | 14.82 | 2.82 | 1.40 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Estoril Praia-Maritimo | 2.12 | 3.37 | 3.38 | 1.90 | 1.85 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Santa Klara-Žil Visente | 2.23 | 3.03 | 3.52 | 1.54 | 2.39 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 18:00 | Vitoria Gimaraeš-Porto | 4.89 | 3.64 | 1.71 | 1.88 | 1.87 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 20:30 | Estrelja Amadora-Benfika | 9.75 | 6.05 | 1.26 | 2.86 | 1.39 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 20:30 | Rio Ave-Sporting Braga | 5.88 | 4.08 | 1.55 | 1.99 | 1.77 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vitoria Gimaraeš
Porto
- Porto je pobednik u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Portugalija 1
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 5.25 | 3.65 | 1.68 | 1.94 | 1.87 | |
| BetOle | 4.85 | 3.50 | 1.72 | 1.85 | 1.87 | |
| Brazilbet | 4.90 | 3.45 | 1.74 | 1.85 | 1.87 | |
| Lob | 4.80 | 3.50 | 1.71 | 1.85 | 1.86 | |
| MaxBet | 5.00 | 3.55 | 1.73 | 1.88 | 1.90 | |
| MerkurXtip | 4.65 | 3.80 | 1.72 | 1.90 | 1.90 | |
| Oktagonbet | 4.90 | 3.50 | 1.72 | 1.85 | 1.87 | |
| Soccerbet | 4.65 | 3.90 | 1.70 | 1.83 | 1.85 | |
| Superbet | 4.90 | 4.00 | 1.65 | 1.90 | 1.83 | |
| Tašbet | 5.00 | 3.60 | 1.74 | 1.90 | 1.90 | |
| Prosečne kvote | 4.89 | 3.64 | 1.71 | 1.88 | 1.87 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | : | 4 | (+21) | 30 |
| 2 | Benfika | 10 | 8 | 1 | 1 | 27 | : | 8 | (+19) | 25 |
| 3 | Sporting Lisabon | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | : | 11 | (+12) | 21 |
| 4 | Santa Klara | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | : | 6 | (+9) | 21 |
| 5 | Arouka | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | : | 7 | (+6) | 20 |
| 6 | Akademiko Vizeu | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | : | 12 | (+3) | 20 |
| 7 | Žil Visente | 10 | 4 | 3 | 3 | 8 | : | 7 | (+1) | 15 |
| 8 | Sporting Braga | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | : | 11 | (+1) | 14 |
| 9 | Moreirense | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | : | 17 | (-4) | 14 |
| 10 | Alverka | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | : | 14 | (-1) | 11 |
| 11 | Famalikao | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | : | 14 | (0) | 10 |
| 12 | Estrelja Amadora | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | : | 19 | (-4) | 10 |
| 13 | Vitoria Gimaraeš | 10 | 2 | 3 | 5 | 10 | : | 10 | (0) | 9 |
| 14 | Maritimo | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | : | 21 | (-12) | 8 |
| 15 | Nasional Madeira | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | : | 19 | (-9) | 7 |
| 16 | Rio Ave | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | : | 23 | (-14) | 7 |
| 17 | Kasa Pia | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | : | 19 | (-14) | 7 |
| 18 | Estoril Praia | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | : | 19 | (-14) | 2 |
1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 2 | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | : | 2 | 15 | |
| 2. | Benfika | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 4 | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | : | 4 | 12 | |
| 3. | Sporting Lisabon | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | : | 4 | 11 | |
| 4. | Santa Klara | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 4 | 8 | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 13 | |
| 5. | Arouka | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | 8 | |
| 6. | Akademiko Vizeu | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 9 | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 5 | 11 | |
| 7. | Žil Visente | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 3 | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Sporting Braga | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 5 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | 5 | |
| 9. | Moreirense | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 7 | |
| 10. | Alverka | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | 5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 8 | 6 | |
| 11. | Famalikao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | 8 | |
| 12. | Estrelja Amadora | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 9 | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | : | 10 | 5 | |
| 13. | Vitoria Gimaraeš | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 2 | 8 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 8 | 1 | |
| 14. | Maritimo | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 12 | 4 | |
| 15. | Nasional Madeira | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 1 | |
| 16. | Rio Ave | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 15 | 4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 8 | 3 | |
| 17. | Kasa Pia | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 15 | 0 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 18. | Estoril Praia | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | : | 11 | 0 | |
Vitoria Gimaraeš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Žil Visente | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Maritimo | 5:0 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Lamelaš | 1:0 | 0-2 | Portugalija, Kup | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Benfika | 0:2 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Moreirense | 1:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Akademiko Vizeu | 1:2 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Kasa Pia | 0:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Sporting Braga | 0:1 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Nasional Madeira | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Sporting Lisabon | 2:3 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 |
Porto
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Estoril Praia | 4:0 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Akademiko Vizeu | 1:0 | 0-2 | Portugalija, LK | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Žil Visente | 1:0 | 0-2 | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.10.2026 | PSV Ajndhoven | 0:1 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Betis | 2:3 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Maritimo | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Benfika | 3:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kasa Pia | 4:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.09.2026 | Mančester Siti | 0:2 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Moreirense | 2:1 | 3+ | Portugalija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Vitoria Gimaraeš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 60 | 5 | 7 | 48 | 37:129 | (-92) | 166 | 0,62 | 2,15 | 2,77 | 25 | 35 | 42:58 |
| Domaćin | 29 | 2 | 5 | 22 | 18:53 | (-35) | 71 | 0,62 | 1,83 | 2,45 | 16 | 13 | 55:45 |
| Gost | 31 | 3 | 2 | 26 | 19:76 | (-57) | 95 | 0,61 | 2,45 | 3,06 | 9 | 22 | 29:71 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari