Ponuda po danu
Po takmičenju
Sev. Makedonija, S. Makedonija 1
Struga - Vardar
Struga
Vardar
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Struga | 27 | 17 | 4 | 6 | 47 | : | 25 | (+22) | 55 |
2 | Škupi | 27 | 15 | 9 | 3 | 37 | : | 16 | (+21) | 54 |
3 | Škendija 79 | 27 | 14 | 10 | 3 | 43 | : | 20 | (+23) | 52 |
4 | Sileks | 27 | 9 | 10 | 8 | 30 | : | 33 | (-3) | 37 |
5 | Tikveš | 27 | 10 | 6 | 11 | 31 | : | 29 | (+2) | 36 |
6 | Gostivar | 27 | 8 | 12 | 7 | 27 | : | 31 | (-4) | 36 |
7 | AP Brera | 27 | 9 | 6 | 12 | 23 | : | 25 | (-2) | 33 |
8 | Rabotnički | 27 | 9 | 4 | 14 | 23 | : | 30 | (-7) | 31 |
9 | Vardar | 27 | 8 | 5 | 14 | 21 | : | 37 | (-16) | 29 |
10 | Voska Sport | 27 | 6 | 10 | 11 | 27 | : | 39 | (-12) | 28 |
11 | Bregalnica Štip | 27 | 6 | 8 | 13 | 24 | : | 38 | (-14) | 26 |
12 | Makedonija ĐP | 27 | 7 | 4 | 16 | 23 | : | 33 | (-10) | 25 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Struga | 14 | 11 | 2 | 1 | 30 | : | 12 | 35 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 | : | 13 | 20 | |
2. | Škupi | 14 | 12 | 2 | 0 | 27 | : | 5 | 38 | 13 | 3 | 7 | 3 | 10 | : | 11 | 16 | |
3. | Škendija 79 | 14 | 9 | 5 | 0 | 27 | : | 7 | 32 | 13 | 5 | 5 | 3 | 16 | : | 13 | 20 | |
4. | Sileks | 14 | 8 | 5 | 1 | 20 | : | 11 | 29 | 13 | 1 | 5 | 7 | 10 | : | 22 | 8 | |
5. | Tikveš | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 | : | 13 | 28 | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 | : | 16 | 8 | |
6. | Gostivar | 14 | 6 | 5 | 3 | 16 | : | 15 | 23 | 13 | 2 | 7 | 4 | 11 | : | 16 | 13 | |
7. | AP Brera | 13 | 7 | 4 | 2 | 15 | : | 6 | 25 | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 | : | 19 | 8 | |
8. | Rabotnički | 13 | 8 | 2 | 3 | 15 | : | 6 | 26 | 14 | 1 | 2 | 11 | 8 | : | 24 | 5 | |
9. | Vardar | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | : | 14 | 20 | 14 | 2 | 3 | 9 | 7 | : | 23 | 9 | |
10. | Voska Sport | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 | : | 16 | 17 | 14 | 2 | 5 | 7 | 12 | : | 23 | 11 | |
11. | Bregalnica Štip | 13 | 6 | 5 | 2 | 17 | : | 14 | 23 | 14 | 0 | 3 | 11 | 7 | : | 24 | 3 | |
12. | Makedonija ĐP | 13 | 5 | 3 | 5 | 10 | : | 10 | 18 | 14 | 2 | 1 | 11 | 13 | : | 23 | 7 |
Struga
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Bregalnica Štip | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Vardar | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Voska Sport | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Rabotnički | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | AP Brera | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Makedonija ĐP | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Sileks | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
24.02.2024 | Škupi | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Rabotnički | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Bregalnica Štip | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Vardar
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | Rabotnički | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Struga | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Škupi | 0:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Škendija 79 | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Gostivar | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Rabotnički | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Škendija 79 | 0:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Bregalnica Štip | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Gostivar | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Tikveš | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.04.2024 | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | 3:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
01.11.2023 | 4:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
09.05.2021 | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
07.03.2021 | 1:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
07.11.2020 | 2:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2020/2021 | |||
11.03.2020 | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2019/2020 | |||
09.11.2019 | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2019/2020 | |||
14.09.2019 | 0:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2019/2020 |
Struga | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | (+3) | 23 | 1,44 | 1,11 | 2,56 | 4 | 5 | 44:56 |
Domaćin | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:3 | (+6) | 12 | 2,25 | 0,75 | 3,00 | 1 | 3 | 25:75 |
Gost | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | (-3) | 11 | 0,80 | 1,40 | 2,20 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari