Ukrajina, Ukrajina 2

Sumi - Agrobiznes Voločisk

Sumi

  (Spartak-Horobina, Spartak Sumi)

Agrobiznes Voločisk

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dnjepar-1 13 10 1 2 32 : 10 (+22) 31
2 Volin 13 9 2 2 23 : 14 (+9) 29
3 Kolos Kovalivka 13 7 6 0 25 : 6 (+19) 27
4 Metalist 1925 Harkov 13 8 2 3 20 : 7 (+13) 26
5 Ingulec Petrove 13 6 3 4 16 : 14 (+2) 21
6 Avangard Kramatorsk 13 5 5 3 25 : 14 (+11) 20
7 Obolon Brovar 12 5 4 3 13 : 10 (+3) 19
8 Mikolaiv 13 5 4 4 13 : 11 (+2) 19
9 Balkani Zarja 13 4 4 5 13 : 17 (-4) 16
10 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 13 4 2 7 14 : 13 (+1) 14
11 Girnik Sport 13 3 4 6 14 : 25 (-11) 13
12 Sumi 13 3 4 6 12 : 30 (-18) 13
13 Ruh Vinjiki 13 1 5 7 11 : 21 (-10) 8
14 Agrobiznes Voločisk 13 0 6 7 5 : 16 (-11) 6
15 Zirka 13 1 0 12 6 : 34 (-28) 3
16 Kobra Harkov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Kobra Harkov je istupila iz takmičenja nakon 3.kola. Rezultati odigranih utakmica su poništeni.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dnjepar-1 6 4 0 2 17 : 6 12 7 6 1 0 15 : 4 19
2. Volin 6 5 0 1 13 : 6 15 7 4 2 1 10 : 8 14
3. Kolos Kovalivka 7 2 5 0 11 : 6 11 6 5 1 0 14 : 0 16
4. Metalist 1925 Harkov 7 6 0 1 14 : 3 18 6 2 2 2 6 : 4 8
5. Ingulec Petrove 7 3 1 3 11 : 10 10 6 3 2 1 5 : 4 11
6. Avangard Kramatorsk 5 1 1 3 8 : 5 4 8 4 4 0 17 : 9 16
7. Obolon Brovar 6 2 2 2 3 : 4 8 6 3 2 1 10 : 6 11
8. Mikolaiv 8 4 4 0 12 : 5 16 5 1 0 4 1 : 6 3
9. Balkani Zarja 6 2 4 0 7 : 3 10 7 2 0 5 6 : 14 6
10. Prikarpatija Ivano-Frankivsk 7 3 1 3 10 : 5 10 6 1 1 4 4 : 8 4
11. Girnik Sport 8 3 3 2 9 : 8 12 5 0 1 4 5 : 17 1
12. Sumi 5 1 1 3 4 : 13 4 8 2 3 3 8 : 17 9
13. Ruh Vinjiki 7 0 3 4 6 : 13 3 6 1 2 3 5 : 8 5
14. Agrobiznes Voločisk 5 0 1 4 2 : 9 1 8 0 5 3 3 : 7 5
15. Zirka 7 1 0 6 3 : 16 3 6 0 0 6 3 : 18 0
16. Kobra Harkov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Sumi

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2018 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
12.10.2018 Kolos Kovalivka 0:6 3+ Ukrajina 2 2018/2019
07.10.2018 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
30.09.2018 Ingulec Petrove 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
25.09.2018 Karpati 0:3 3+ Ukrajina, Kup 2018/2019
21.09.2018 Balkani Zarja 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
08.09.2018 Obolon Brovar 2:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
31.08.2018 Dnjepar-1 0:4 3+ Ukrajina 2 2018/2019
26.08.2018 Avangard Kramatorsk 0:6 3+ Ukrajina 2 2018/2019
18.08.2018 Volin 0:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019

Agrobiznes Voločisk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
20.10.2018 Girnik Sport 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
13.10.2018 Ruh Vinjiki 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
06.10.2018 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
30.09.2018 Kolos Kovalivka 0:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
23.09.2018 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
16.09.2018 Ingulec Petrove 1:2 3+ Ukrajina 2 2018/2019
08.09.2018 Balkani Zarja 0:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
27.08.2018 Obolon Brovar 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
18.08.2018 Dnjepar-1 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
10.08.2018 Sumi 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2018 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
Sumi
Ukupno 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno