Ukrajina, Ukrajina 2

Sumi - Agrobiznes Voločisk

Sumi

  (Spartak-Horobina, Spartak Sumi)

Agrobiznes Voločisk

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dnjepar-1 22 18 2 2 61 : 12 (+49) 56
2 Obolon Brovar 21 11 6 4 26 : 17 (+9) 42
3 Kolos Kovalivka 21 11 8 2 35 : 11 (+24) 41
4 Metalist 1925 Harkov 20 13 2 5 29 : 11 (+18) 41
5 Volin (-6) 21 13 4 4 43 : 23 (+20) 37
6 Avangard Kramatorsk 22 10 5 7 38 : 22 (+16) 35
7 Ingulec Petrove 21 9 5 7 24 : 24 (0) 32
8 Balkani Zarja 21 8 5 8 23 : 24 (-1) 32
9 Mikolaiv 21 7 5 9 21 : 27 (-6) 26
10 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 21 6 3 12 26 : 27 (-1) 21
11 Ruh Vinjiki 21 4 8 9 17 : 30 (-13) 20
12 Girnik Sport 21 4 6 11 22 : 41 (-19) 18
13 Sumi 21 3 7 11 18 : 56 (-38) 16
14 Agrobiznes Voločisk 20 1 7 12 11 : 27 (-16) 10
15 Zirka 18 1 1 16 10 : 52 (-42) 4
16 Kobra Harkov 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Kobra Harkov je istupila iz takmičenja nakon 3.kola. Rezultati odigranih utakmica su poništeni.
Zirka je istupila iz takmičenja nakon 17.kola. Po 3 boda iz preostalih mečeva do kraja prvenstva su dodeljena protivnicima.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dnjepar-1 12 10 0 2 40 : 6 30 10 8 2 0 21 : 6 26
2. Obolon Brovar 11 5 3 3 10 : 10 18 10 6 3 1 16 : 7 21
3. Kolos Kovalivka 10 3 6 1 14 : 8 15 11 8 2 1 21 : 3 26
4. Metalist 1925 Harkov 10 8 0 2 17 : 5 24 10 5 2 3 12 : 6 17
5. Volin (-6) 11 7 2 2 22 : 12 23 10 6 2 2 21 : 11 20
6. Avangard Kramatorsk 9 3 1 5 16 : 11 10 13 7 4 2 22 : 11 25
7. Ingulec Petrove 10 4 2 4 14 : 11 14 11 5 3 3 10 : 13 18
8. Balkani Zarja 11 5 4 2 15 : 9 19 10 3 1 6 8 : 15 10
9. Mikolaiv 10 4 4 2 12 : 9 16 11 3 1 7 9 : 18 10
10. Prikarpatija Ivano-Frankivsk 11 5 1 5 16 : 8 16 10 1 2 7 10 : 19 5
11. Ruh Vinjiki 11 1 5 5 10 : 19 8 10 3 3 4 7 : 11 12
12. Girnik Sport 11 4 4 3 12 : 13 16 10 0 2 8 10 : 28 2
13. Sumi 11 1 3 7 7 : 29 6 10 2 4 4 11 : 27 10
14. Agrobiznes Voločisk 10 1 1 8 8 : 16 4 10 0 6 4 3 : 11 6
15. Zirka 8 1 1 6 6 : 19 4 10 0 0 10 4 : 33 0
16. Kobra Harkov 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Sumi

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.04.2019 Obolon Brovar 0:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
12.04.2019 Dnjepar-1 0:7 3+ Ukrajina 2 2018/2019
07.04.2019 Avangard Kramatorsk 0:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
27.03.2019 Volin 0:7 3+ Ukrajina 2 2018/2019
17.11.2018 Metalist 1925 Harkov 1:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
10.11.2018 Zirka 3:3 3+ Ukrajina 2 2018/2019
03.11.2018 Girnik Sport 2:2 3+ Ukrajina 2 2018/2019
27.10.2018 Ruh Vinjiki 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
19.10.2018 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
12.10.2018 Kolos Kovalivka 0:6 3+ Ukrajina 2 2018/2019

Agrobiznes Voločisk

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.04.2019 Balkani Zarja 0:2 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
06.04.2019 Obolon Brovar 1:2 3+ Ukrajina 2 2018/2019
27.03.2019 Dnjepar-1 0:4 3+ Ukrajina 2 2018/2019
17.11.2018 Volin 0:0 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
10.11.2018 Avangard Kramatorsk 0:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
03.11.2018 Metalist 1925 Harkov 0:2 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
27.10.2018 Zirka 5:0 3+ Ukrajina 2 2018/2019
20.10.2018 Girnik Sport 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
13.10.2018 Ruh Vinjiki 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
06.10.2018 Mikolaiv 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2018 1:1 0-2 Ukrajina 2 2018/2019
Sumi
Ukupno 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 1:1 (0) 2 1,00 1,00 2,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno