Srbija, Srbija 1 - 1.deo

TSC Bačka Topola - Mačva

TSC Bačka Topola

  (AIK Bačka Topola, Bačka Topola)

Mačva

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vojvodina 8 6 1 1 20 : 6 (+14) 19
2 TSC Bačka Topola 8 5 3 0 15 : 6 (+9) 18
3 Crvena Zvezda 6 6 0 0 13 : 4 (+9) 18
4 Čukarički 7 5 1 1 10 : 6 (+4) 16
5 Partizan 6 4 2 0 14 : 3 (+11) 14
6 Radnički Niš 8 4 1 3 11 : 9 (+2) 13
7 Napredak 8 3 2 3 13 : 9 (+4) 11
8 Mladost Lučani 8 2 3 3 10 : 15 (-5) 9
9 Spartak Subotica 8 3 0 5 9 : 15 (-6) 9
10 Voždovac 7 2 2 3 11 : 11 (0) 8
11 Javor Matis 7 2 2 3 13 : 12 (+1) 8
12 Inđija 8 2 1 5 7 : 11 (-4) 7
13 Rad 8 2 0 6 6 : 20 (-14) 6
14 Proleter Novi Sad 8 1 2 5 6 : 14 (-8) 5
15 Radnik Surdulica 7 1 1 5 8 : 14 (-6) 4
16 Mačva 8 0 3 5 5 : 16 (-11) 3
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vojvodina 4 2 1 1 11 : 5 7 4 4 0 0 9 : 1 12
2. TSC Bačka Topola 4 3 1 0 8 : 1 10 4 2 2 0 7 : 5 8
3. Crvena Zvezda 4 4 0 0 8 : 1 12 2 2 0 0 5 : 3 6
4. Čukarički 4 4 0 0 5 : 1 12 3 1 1 1 5 : 5 4
5. Partizan 3 2 1 0 8 : 1 7 3 2 1 0 6 : 2 7
6. Radnički Niš 5 4 0 1 10 : 5 12 3 0 1 2 1 : 4 1
7. Napredak 3 1 1 1 6 : 4 4 5 2 1 2 7 : 5 7
8. Mladost Lučani 5 2 3 0 9 : 6 9 3 0 0 3 1 : 9 0
9. Spartak Subotica 4 2 0 2 7 : 7 6 4 1 0 3 2 : 8 3
10. Voždovac 4 2 1 1 7 : 5 7 3 0 1 2 4 : 6 1
11. Javor Matis 3 2 1 0 8 : 3 7 4 0 1 3 5 : 9 1
12. Inđija 4 2 0 2 4 : 4 6 4 0 1 3 3 : 7 1
13. Rad 3 2 0 1 5 : 3 6 5 0 0 5 1 : 17 0
14. Proleter Novi Sad 4 0 1 3 2 : 7 1 4 1 1 2 4 : 7 4
15. Radnik Surdulica 3 1 0 2 5 : 8 3 4 0 1 3 3 : 6 1
16. Mačva 3 0 2 1 3 : 4 2 5 0 1 4 2 : 12 1

TSC Bačka Topola

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 Mačva 0:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
01.09.2019 Partizan 1:1 0-2 Srbija 1 2019/2020
25.08.2019 Inđija 2:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
18.08.2019 Vojvodina 2:2 3+ Srbija 1 2019/2020
10.08.2019 Čukarički 1:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
04.08.2019 Spartak Subotica 2:1 3+ Srbija 1 2019/2020
27.07.2019 Mladost Lučani 5:1 3+ Srbija 1 2019/2020
19.07.2019 Voždovac 2:1 3+ Srbija 1 2019/2020
05.05.2019 Metalac G.Mil. 1:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
01.05.2019 Sinđelić 2:2 3+ Srbija 2 2018/2019

Mačva

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 TSC Bačka Topola 0:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
31.08.2019 Radnik Surdulica 1:1 0-2 Srbija 1 2019/2020
24.08.2019 Rad 0:2 0-2 Srbija 1 2019/2020
18.08.2019 Napredak 0:1 0-2 Srbija 1 2019/2020
10.08.2019 Javor Matis 1:3 3+ Srbija 1 2019/2020
04.08.2019 Partizan 0:4 3+ Srbija 1 2019/2020
27.07.2019 Inđija 2:2 3+ Srbija 1 2019/2020
20.07.2019 Vojvodina 1:3 3+ Srbija 1 2019/2020
19.05.2019 Radnik Surdulica 0:3 3+ Srbija 1 2018/2019
11.05.2019 Rad 0:0 0-2 Srbija 1 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
15.09.2019 0:0 0-2 Srbija 1 2019/2020
TSC Bačka Topola
Ukupno 1 0 1 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno