Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rusija 1

Tambov - Ural

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 16:30 Akhmat Grozni-Lokomotiva Mos. 3.39 3.15 2.19 1.61 2.26 (7)
19.10. (Sub) 11:00 Tambov-Ural 2.59 3.13 2.71 1.68 2.13 (7)
19.10. (Sub) 13:30 Spartak Moskva-Rubin 1.67 3.63 5.11 1.82 1.93 (7)
19.10. (Sub) 16:00 Zenit-Rostov 1.61 3.77 5.46 1.88 1.88 (7)
20.10. (Ned) 08:30 Orenburg-Krila Sovjetov 2.18 3.24 3.28 1.79 1.98 (7)
20.10. (Ned) 11:00 Ufa-CSKA Moskva 4.47 3.22 1.86 1.55 2.37 (7)
20.10. (Ned) 13:30 Arsenal Tula-PFC Soči 2.22 3.16 3.26 1.66 2.17 (7)
20.10. (Ned) 16:00 Dinamo Moskva-Krasnodar 2.71 3.16 2.58 1.74 2.04 (7)
25.10. (Pet) 16:30 Rubin-Ural 2.19 3.05 3.40 1.59 2.33 (1)
26.10. (Sub) 10:00 Tambov-Ufa 2.71 3.00 2.72 1.59 2.33 (1)
26.10. (Sub) 15:00 Rostov-PFC Soči 1.62 3.60 5.55 1.73 2.07 (1)
27.10. (Ned) 11:00 Akhmat Grozni-Arsenal Tula 2.04 3.20 3.65 1.63 2.24 (1)
27.10. (Ned) 11:00 CSKA Moskva-Dinamo Moskva 1.92 3.35 3.95 1.73 2.07 (1)
27.10. (Ned) 11:00 Krila Sovjetov-Zenit 6.20 3.90 1.52 1.88 1.89 (1)
27.10. (Ned) 13:30 Krasnodar-Orenburg 1.51 4.00 6.10 1.99 1.80 (1)
27.10. (Ned) 16:00 Lokomotiva Mos.-Spartak Moskva 1.95 3.30 3.80 1.73 2.07 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Tambov

Ural

  • Tim Tambov je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Rusija 1.
  • Na utakmicama tima Tambov broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Rusija 1.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Lob 2.60 3.10 2.65 1.68 2.12
MaxBet 2.55 3.10 2.70 1.70 2.12
Oktagonbet 2.60 3.10 2.70 1.65 2.10
Prosečne kvote 2.59 3.13 2.71 1.68 2.13

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lokomotiva Mos. 12 8 2 2 20 : 11 (+9) 26
2 Rostov 12 8 2 2 23 : 15 (+8) 26
3 Krasnodar 12 8 2 2 25 : 13 (+12) 26
4 Zenit 12 8 2 2 21 : 6 (+15) 26
5 CSKA Moskva 12 8 1 3 19 : 11 (+8) 25
6 Ufa 12 4 3 5 11 : 11 (0) 15
7 Spartak Moskva 12 4 2 6 13 : 15 (-2) 14
8 Rubin 12 4 2 6 8 : 16 (-8) 14
9 Krila Sovjetov 12 4 2 6 17 : 16 (+1) 14
10 Arsenal Tula 12 4 2 6 14 : 18 (-4) 14
11 Orenburg 12 4 2 6 17 : 19 (-2) 14
12 Ural 12 4 2 6 18 : 26 (-8) 14
13 PFC Soči 12 3 3 6 10 : 15 (-5) 12
14 Akhmat Grozni 12 3 3 6 8 : 17 (-9) 12
15 Dinamo Moskva 12 2 4 6 8 : 14 (-6) 10
16 Tambov 12 2 2 8 10 : 19 (-9) 8
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lokomotiva Mos. 6 4 1 1 11 : 5 13 6 4 1 1 9 : 6 13
2. Rostov 6 5 1 0 12 : 5 16 6 3 1 2 11 : 10 10
3. Krasnodar 6 5 1 0 13 : 4 16 6 3 1 2 12 : 9 10
4. Zenit 5 3 2 0 11 : 3 11 7 5 0 2 10 : 3 15
5. CSKA Moskva 6 4 1 1 10 : 6 13 6 4 0 2 9 : 5 12
6. Ufa 7 4 0 3 9 : 7 12 5 0 3 2 2 : 4 3
7. Spartak Moskva 6 2 1 3 5 : 6 7 6 2 1 3 8 : 9 7
8. Rubin 6 3 1 2 4 : 5 10 6 1 1 4 4 : 11 4
9. Krila Sovjetov 6 2 1 3 8 : 7 7 6 2 1 3 9 : 9 7
10. Arsenal Tula 6 2 2 2 8 : 8 8 6 2 0 4 6 : 10 6
11. Orenburg 6 2 2 2 9 : 9 8 6 2 0 4 8 : 10 6
12. Ural 8 3 1 4 15 : 18 10 4 1 1 2 3 : 8 4
13. PFC Soči 5 1 1 3 2 : 5 4 7 2 2 3 8 : 10 8
14. Akhmat Grozni 5 2 2 1 6 : 6 8 7 1 1 5 2 : 11 4
15. Dinamo Moskva 6 1 1 4 5 : 8 4 6 1 3 2 3 : 6 6
16. Tambov 6 2 0 4 4 : 8 6 6 0 2 4 6 : 11 2

Tambov

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.10.2019 Rubin 1:2 3+ Rusija 1 2019/2020
28.09.2019 Krila Sovjetov 0:2 0-2 Rusija 1 2019/2020
25.09.2019 Tom 0:4 3+ Rusija, Kup 2019/2020
21.09.2019 Rostov 2:1 3+ Rusija 1 2019/2020
15.09.2019 CSKA Moskva 0:2 0-2 Rusija 1 2019/2020
31.08.2019 Akhmat Grozni 1:1 0-2 Rusija 1 2019/2020
24.08.2019 Dinamo Moskva 0:2 0-2 Rusija 1 2019/2020
17.08.2019 Krasnodar 0:2 0-2 Rusija 1 2019/2020
10.08.2019 Orenburg 2:2 3+ Rusija 1 2019/2020
04.08.2019 Arsenal Tula 0:1 0-2 Rusija 1 2019/2020

Ural

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.10.2019 Zenit 1:3 3+ Rusija 1 2019/2020
29.09.2019 CSKA Moskva 0:3 3+ Rusija 1 2019/2020
25.09.2019 Černomorec Nov. 2:0 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
22.09.2019 Arsenal Tula 1:1 0-2 Rusija 1 2019/2020
14.09.2019 Spartak Moskva 2:1 3+ Rusija 1 2019/2020
01.09.2019 Krasnodar 2:4 3+ Rusija 1 2019/2020
26.08.2019 PFC Soči 3:1 3+ Rusija 1 2019/2020
17.08.2019 Krila Sovjetov 1:3 3+ Rusija 1 2019/2020
11.08.2019 Lokomotiva Mos. 0:4 3+ Rusija 1 2019/2020
03.08.2019 Rostov 2:2 3+ Rusija 1 2019/2020

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno