Ponuda po danu
Po takmičenju
Meksiko, Meksiko 2 (Klausura)
Tapatio - Klub Selaja
Tapatio
Klub Selaja
(Tihuana Galos Kaliente, Petroleros de Salamanka, La Piedad)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Venados | 12 | 8 | 2 | 2 | 22 | : | 10 | (+12) | 26 |
2 | UDG | 12 | 6 | 5 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 23 |
3 | Atletiko La Paz | 12 | 6 | 4 | 2 | 20 | : | 16 | (+4) | 22 |
4 | Kankun | 12 | 6 | 3 | 3 | 19 | : | 12 | (+7) | 21 |
5 | Atlante | 12 | 6 | 3 | 3 | 15 | : | 8 | (+7) | 21 |
6 | Klub Selaja | 11 | 6 | 2 | 3 | 17 | : | 10 | (+7) | 20 |
7 | Korekaminos UAT | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 | : | 19 | (-4) | 16 |
8 | Tapatio | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 | : | 11 | (+6) | 15 |
9 | Mineros Zakatekas | 12 | 4 | 3 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 15 |
10 | Oaksaka | 12 | 4 | 3 | 5 | 12 | : | 18 | (-6) | 15 |
11 | Kimarones Sonora | 13 | 3 | 5 | 5 | 17 | : | 17 | (0) | 14 |
12 | Tlakskala | 11 | 3 | 2 | 6 | 9 | : | 19 | (-10) | 11 |
13 | Dorados Sinaloa | 11 | 3 | 1 | 7 | 12 | : | 19 | (-7) | 10 |
14 | Atletiko Morelia | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | : | 18 | (-5) | 9 |
15 | Tepatitlan | 12 | 2 | 1 | 9 | 6 | : | 26 | (-20) | 7 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venados | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 11 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | : | 8 | 15 | |
2. | UDG | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 3 | 14 | |
3. | Atletiko La Paz | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | : | 3 | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 13 | 10 | |
4. | Kankun | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | : | 4 | 12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 8 | 9 | |
5. | Atlante | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 4 | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 4 | 8 | |
6. | Klub Selaja | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | : | 7 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 8 | |
7. | Korekaminos UAT | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 6 | 13 | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 | : | 13 | 3 | |
8. | Tapatio | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | : | 3 | 13 | |
9. | Mineros Zakatekas | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 8 | 9 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 9 | 6 | |
10. | Oaksaka | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 7 | 9 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 11 | 6 | |
11. | Kimarones Sonora | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | : | 12 | 5 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 | |
12. | Tlakskala | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 11 | 6 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | 5 | |
13. | Dorados Sinaloa | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | : | 9 | 3 | |
14. | Atletiko Morelia | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 9 | 3 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 9 | 6 | |
15. | Tepatitlan | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 15 | 7 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | : | 11 | 0 |
Tapatio
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27.03.2024 | Kankun | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
23.03.2024 | Tepatitlan | 4:0 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
20.03.2024 | Korekaminos UAT | 2:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Tlakskala | 3:0 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Oaksaka | 1:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
23.02.2024 | UDG | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
17.02.2024 | Atletiko Morelia | 0:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
08.02.2024 | Kimarones Sonora | 2:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
02.02.2024 | Atletiko La Paz | 0:2 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
19.01.2024 | Mineros Zakatekas | 4:0 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 |
Klub Selaja
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25.03.2024 | Kimarones Sonora | 1:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
22.03.2024 | Atletiko Morelia | 1:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
15.03.2024 | UDG | 0:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Venados | 0:2 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
01.03.2024 | Tepatitlan | 2:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Oaksaka | 2:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
14.02.2024 | Kankun | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
06.02.2024 | Dorados Sinaloa | 3:1 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
26.01.2024 | Korekaminos UAT | 2:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
18.01.2024 | Atletiko La Paz | 4:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.08.2023 | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2023/2024 | |||
03.02.2023 | 2:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2022/2023 | |||
21.07.2022 | 0:2 | 0-2 | Meksiko 2 | 2022/2023 | |||
26.03.2022 | 0:5 | 3+ | Meksiko 2 | 2021/2022 | |||
12.11.2021 | 1:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2021/2022 | |||
16.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2020/2021 | |||
03.11.2020 | 1:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2020/2021 | |||
05.10.2008 | 0:1 | 0-2 | Meksiko 2 | 2008/2009 | |||
03.08.2008 | 4:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2008/2009 | |||
03.02.2008 | 1:0 | 0-2 | Meksiko 2 | 2007/2008 | |||
26.08.2007 | 1:5 | 3+ | Meksiko 2 | 2007/2008 | |||
18.02.2007 | 0:2 | 0-2 | Meksiko 2 | 2006/2007 | |||
28.01.2007 | 1:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2006/2007 | |||
17.09.2006 | 0:2 | 0-2 | Meksiko 2 | 2006/2007 | |||
20.08.2006 | 2:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2006/2007 | |||
06.03.2004 | 3:2 | 3+ | Meksiko 2 | 2003/2004 | |||
27.09.2003 | 1:3 | 3+ | Meksiko 2 | 2003/2004 |
Tapatio | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 17 | 4 | 5 | 8 | 18:32 | (-14) | 50 | 1,06 | 1,88 | 2,94 | 9 | 8 | 53:47 |
Domaćin | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:13 | (0) | 26 | 1,44 | 1,44 | 2,89 | 5 | 4 | 56:44 |
Gost | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:19 | (-14) | 24 | 0,63 | 2,38 | 3,00 | 4 | 4 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari