Ponuda po danu
Po takmičenju
Sev. Makedonija, S. Makedonija 1
Tikveš - Rabotnički
Tikveš
Rabotnički
(Rabotnički Kometal)
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Struga | 24 | 16 | 3 | 5 | 42 | : | 21 | (+21) | 51 |
2 | Škupi | 24 | 13 | 9 | 2 | 31 | : | 14 | (+17) | 48 |
3 | Škendija 79 | 24 | 12 | 9 | 3 | 32 | : | 17 | (+15) | 45 |
4 | Sileks | 24 | 9 | 8 | 7 | 28 | : | 26 | (+2) | 35 |
5 | Tikveš | 24 | 9 | 5 | 10 | 26 | : | 25 | (+1) | 32 |
6 | Gostivar | 24 | 7 | 11 | 6 | 24 | : | 26 | (-2) | 32 |
7 | Rabotnički | 24 | 8 | 3 | 13 | 19 | : | 27 | (-8) | 27 |
8 | AP Brera | 24 | 7 | 6 | 11 | 19 | : | 21 | (-2) | 27 |
9 | Voska Sport | 24 | 6 | 9 | 9 | 25 | : | 34 | (-9) | 27 |
10 | Vardar | 24 | 7 | 5 | 12 | 20 | : | 32 | (-12) | 26 |
11 | Bregalnica Štip | 24 | 5 | 7 | 12 | 20 | : | 32 | (-12) | 22 |
12 | Makedonija ĐP | 24 | 6 | 3 | 15 | 17 | : | 28 | (-11) | 21 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Struga | 12 | 10 | 1 | 1 | 25 | : | 9 | 31 | 12 | 6 | 2 | 4 | 17 | : | 12 | 20 | |
2. | Škupi | 12 | 10 | 2 | 0 | 21 | : | 4 | 32 | 12 | 3 | 7 | 2 | 10 | : | 10 | 16 | |
3. | Škendija 79 | 12 | 7 | 5 | 0 | 17 | : | 5 | 26 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15 | : | 12 | 19 | |
4. | Sileks | 13 | 8 | 4 | 1 | 20 | : | 11 | 28 | 11 | 1 | 4 | 6 | 8 | : | 15 | 7 | |
5. | Tikveš | 12 | 7 | 3 | 2 | 17 | : | 11 | 24 | 12 | 2 | 2 | 8 | 9 | : | 14 | 8 | |
6. | Gostivar | 12 | 5 | 5 | 2 | 13 | : | 10 | 20 | 12 | 2 | 6 | 4 | 11 | : | 16 | 12 | |
7. | Rabotnički | 12 | 7 | 2 | 3 | 13 | : | 6 | 23 | 12 | 1 | 1 | 10 | 6 | : | 21 | 4 | |
8. | AP Brera | 11 | 5 | 4 | 2 | 12 | : | 5 | 19 | 13 | 2 | 2 | 9 | 7 | : | 16 | 8 | |
9. | Voska Sport | 12 | 4 | 4 | 4 | 14 | : | 15 | 16 | 12 | 2 | 5 | 5 | 11 | : | 19 | 11 | |
10. | Vardar | 12 | 5 | 2 | 5 | 13 | : | 14 | 17 | 12 | 2 | 3 | 7 | 7 | : | 18 | 9 | |
11. | Bregalnica Štip | 12 | 5 | 5 | 2 | 16 | : | 14 | 20 | 12 | 0 | 2 | 10 | 4 | : | 18 | 2 | |
12. | Makedonija ĐP | 12 | 5 | 2 | 5 | 9 | : | 9 | 17 | 12 | 1 | 1 | 10 | 8 | : | 19 | 4 |
Tikveš
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Makedonija ĐP | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Bregalnica Štip | 2:1 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Sileks | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Škupi | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Rabotnički | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Bregalnica Štip | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Vardar | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | Struga | 2:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Voska Sport | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | AP Brera | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Rabotnički
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024 | Struga | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Škupi | 2:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
06.03.2024 | Vardar | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.03.2024 | Bregalnica Štip | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Tikveš | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
18.02.2024 | Struga | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
10.12.2023 | Voska Sport | 2:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
03.12.2023 | AP Brera | 1:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
29.11.2023 | Škendija 79 | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
26.11.2023 | Gostivar | 0:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.02.2024 | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
01.10.2023 | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2023/2024 | |||
30.04.2023 | 1:3 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
12.11.2022 | 3:0 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
28.08.2022 | 0:2 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2022/2023 | |||
10.04.2022 | 0:1 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2021/2022 | |||
28.11.2021 | 2:0 | 0-2 | S. Makedonija 1 | 2021/2022 | |||
22.08.2021 | 1:2 | 3+ | S. Makedonija 1 | 2021/2022 | |||
03.10.2018 | 1:1 | 0-2 | Makedonija, Kup | 2018/2019 | |||
19.09.2018 | 0:1 | 0-2 | Makedonija, Kup | 2018/2019 | |||
07.04.2004 | 0:3 | 3+ | Makedonija 1 | 2003/2004 | |||
03.03.2004 | 1:1 | 0-2 | Makedonija, Kup | 2003/2004 | |||
03.12.2003 | 0:2 | 0-2 | Makedonija, Kup | 2003/2004 | |||
02.11.2003 | 0:1 | 0-2 | Makedonija 1 | 2003/2004 | |||
10.08.2003 | 0:1 | 0-2 | Makedonija 1 | 2003/2004 | |||
26.04.2003 | 1:4 | 3+ | Makedonija 1 | 2002/2003 | |||
16.03.2003 | 0:2 | 0-2 | Makedonija 1 | 2002/2003 | |||
06.10.2002 | 1:3 | 3+ | Makedonija 1 | 2002/2003 | |||
19.09.2001 | 1:2 | 3+ | Makedonija, Kup | 2001/2002 | |||
13.09.2001 | 2:0 | 0-2 | Makedonija, Kup | 2001/2002 | |||
11.03.2001 | 1:4 | 3+ | Makedonija 1 | 2000/2001 | |||
27.08.2000 | 0:4 | 3+ | Makedonija 1 | 2000/2001 |
Tikveš | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 22 | 4 | 2 | 16 | 17:38 | (-21) | 55 | 0,77 | 1,73 | 2,50 | 13 | 9 | 59:41 |
Domaćin | 11 | 3 | 1 | 7 | 10:17 | (-7) | 27 | 0,91 | 1,55 | 2,45 | 6 | 5 | 55:45 |
Gost | 11 | 1 | 1 | 9 | 7:21 | (-14) | 28 | 0,64 | 1,91 | 2,55 | 7 | 4 | 64:36 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari