Nemačka, Nemačka 4 (Zapad)

TuS Haltern - Fortuna Keln

TuS Haltern

Fortuna Keln



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rodinghauzen 16 12 1 3 41 : 11 (+30) 37
2 Verl 15 11 3 1 39 : 11 (+28) 36
3 Rot Vajs Esen 15 11 1 3 33 : 18 (+15) 34
4 RV Oberhauzen 14 8 4 2 29 : 16 (+13) 28
5 Keln II 15 9 1 5 29 : 19 (+10) 28
6 Borusija MG II 16 9 1 6 40 : 31 (+9) 28
7 Alemanija Ahen 16 6 5 5 24 : 20 (+4) 23
8 Fortuna Keln 16 6 4 6 15 : 18 (-3) 22
9 Šalke 04 II 16 6 3 7 24 : 20 (+4) 21
10 Borusija D. II 15 6 3 6 23 : 24 (-1) 21
11 Sportfrojnde Lote 15 6 2 7 24 : 24 (0) 20
12 Boner SK 16 6 2 8 22 : 27 (-5) 20
13 Fortuna 95 Dizeldorf II 15 5 2 8 20 : 28 (-8) 17
14 TuS Haltern 16 4 3 9 20 : 33 (-13) 15
15 Vupertaler SV 16 3 5 8 19 : 34 (-15) 14
16 Lipštad 08 16 3 4 9 16 : 36 (-20) 13
17 VfB Homberg 16 3 3 10 16 : 31 (-15) 12
18 Bergiš Gladbah 09 16 2 1 13 10 : 43 (-33) 7
19 Vatenšajd 09 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rodinghauzen 6 5 1 0 15 : 3 16 10 7 0 3 26 : 8 21
2. Verl 7 5 2 0 16 : 6 17 8 6 1 1 23 : 5 19
3. Rot Vajs Esen 7 5 0 2 16 : 9 15 8 6 1 1 17 : 9 19
4. RV Oberhauzen 8 5 2 1 18 : 11 17 6 3 2 1 11 : 5 11
5. Keln II 8 5 0 3 17 : 11 15 7 4 1 2 12 : 8 13
6. Borusija MG II 10 7 0 3 27 : 16 21 6 2 1 3 13 : 15 7
7. Alemanija Ahen 9 5 3 1 17 : 8 18 7 1 2 4 7 : 12 5
8. Fortuna Keln 7 2 1 4 5 : 8 7 9 4 3 2 10 : 10 15
9. Šalke 04 II 8 3 2 3 12 : 8 11 8 3 1 4 12 : 12 10
10. Borusija D. II 9 4 1 4 14 : 18 13 6 2 2 2 9 : 6 8
11. Sportfrojnde Lote 9 5 1 3 17 : 10 16 6 1 1 4 7 : 14 4
12. Boner SK 7 2 2 3 11 : 12 8 9 4 0 5 11 : 15 12
13. Fortuna 95 Dizeldorf II 8 3 1 4 9 : 13 10 7 2 1 4 11 : 15 7
14. TuS Haltern 7 1 2 4 9 : 15 5 9 3 1 5 11 : 18 10
15. Vupertaler SV 7 2 1 4 8 : 12 7 9 1 4 4 11 : 22 7
16. Lipštad 08 8 1 3 4 6 : 17 6 8 2 1 5 10 : 19 7
17. VfB Homberg 7 2 1 4 11 : 14 7 9 1 2 6 5 : 17 5
18. Bergiš Gladbah 09 8 1 1 6 6 : 19 4 8 1 0 7 4 : 24 3
19. Vatenšajd 09 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0

TuS Haltern

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.11.2019 Bergiš Gladbah 09 1:3 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
09.11.2019 Fortuna Keln 0:1 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
02.11.2019 Borusija MG II 2:3 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
25.10.2019 Verl 0:2 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
19.10.2019 Šalke 04 II 2:1 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
12.10.2019 Boner SK 1:2 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
05.10.2019 Lipštad 08 0:0 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
25.09.2019 RV Oberhauzen 1:3 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
14.09.2019 Rodinghauzen 1:5 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
07.09.2019 Keln II 1:3 3+ Nemačka 4 z 2019/2020

Fortuna Keln

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
17.11.2019 Borusija D. II 0:2 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
09.11.2019 TuS Haltern 1:0 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
04.11.2019 Alemanija Ahen 1:1 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
26.10.2019 Vupertaler SV 1:1 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
19.10.2019 Sportfrojnde Lote 2:0 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
11.10.2019 Rot Vajs Esen 1:0 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
05.10.2019 Bergiš Gladbah 09 2:1 3+ Nemačka 4 z 2019/2020
29.09.2019 Fortuna 95 Dizeldorf II 1:1 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
25.09.2019 Borusija MG II 2:0 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
20.09.2019 Verl 0:2 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 0:1 0-2 Nemačka 4 z 2019/2020
TuS Haltern
Ukupno 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 0 0 1 0:1 (-1) 1 0,00 1,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno