Ponuda po danu
Po takmičenju
Čile, Čile 1
Universidad Katolika - O Higins
Universidad Katolika
O Higins
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Deportes Ikike | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 13 |
2 | Universidad Čile | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
3 | Kobreloa | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
4 | O Higins | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | (+2) | 9 |
5 | Palestino | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 8 |
6 | Everton VdM | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
7 | Kolo Kolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 2 | (+3) | 7 |
8 | Union Espanjola | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
9 | Njublense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
10 | Uačipato | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 7 |
11 | Kokimbo Unido | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
12 | Univ. Katolika | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | (-1) | 5 |
13 | Union La Kalera | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | (-3) | 5 |
14 | Audaks Italijano | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | (-4) | 4 |
15 | Kobresal | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 2 |
16 | Deportes Kopijapo | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 12 | (-8) | 0 |
1. i 2. mesto - Kopa Libertadores
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
3. mesto i pobednik Kupa - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4. do 7. mesto - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Deportes Ikike | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
2. | Universidad Čile | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | |
3. | Kobreloa | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | |
4. | O Higins | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
5. | Palestino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
6. | Everton VdM | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
7. | Kolo Kolo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 1 | 4 | |
8. | Union Espanjola | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
9. | Njublense | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
10. | Uačipato | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
11. | Kokimbo Unido | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
12. | Univ. Katolika | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
13. | Union La Kalera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | |
14. | Audaks Italijano | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
15. | Kobresal | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
16. | Deportes Kopijapo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 6 | 0 |
Universidad Katolika
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22.03.2024 | Union La Kalera | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.03.2024 | Audaks Italijano | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
11.03.2024 | Everton VdM | 2:4 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
05.03.2024 | Kokimbo Unido | 0:2 | 0-2 | Kopa Sudamerikana | 2024 | |||
02.03.2024 | Palestino | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
23.02.2024 | Njublense | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Union La Kalera | 3:0 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
02.12.2023 | Deportes Kopijapo | 2:2 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Uačipato | 1:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
11.11.2023 | Universidad Čile | 1:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 |
O Higins
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.03.2024 | Universidad Čile | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
09.03.2024 | Palestino | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
02.03.2024 | Everton VdM | 2:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
25.02.2024 | Kolo Kolo | 1:0 | 0-2 | Čile 1 | 2024 | |||
17.02.2024 | Deportes Kopijapo | 3:1 | 3+ | Čile 1 | 2024 | |||
09.12.2023 | Palestino | 0:1 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
02.12.2023 | Everton VdM | 2:0 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
25.11.2023 | Kobresal | 0:0 | 0-2 | Čile 1 | 2023 | |||
12.11.2023 | Union Espanjola | 3:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 | |||
07.10.2023 | Univ. Katolika | 0:3 | 3+ | Čile 1 | 2023 |
Međusobni susreti
Universidad Katolika | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 46 | 20 | 11 | 15 | 77:58 | (+19) | 135 | 1,67 | 1,26 | 2,93 | 20 | 26 | 43:57 |
Domaćin | 23 | 13 | 5 | 5 | 46:21 | (+25) | 67 | 2,00 | 0,91 | 2,91 | 10 | 13 | 43:57 |
Gost | 23 | 7 | 6 | 10 | 31:37 | (-6) | 68 | 1,35 | 1,61 | 2,96 | 10 | 13 | 43:57 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari