Malta, Malta 1

Valeta - Senglea Atletik

Valeta

Senglea Atletik



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Florijana 10 7 3 0 21 : 6 (+15) 24
2 Sajrens 10 6 2 2 17 : 16 (+1) 20
3 Gzira Junajted 10 5 4 1 20 : 5 (+15) 19
4 Valeta 10 5 3 2 16 : 11 (+5) 18
5 Hibernijans Paola 10 5 2 3 16 : 11 (+5) 17
6 Hamrun Spartans 10 4 4 2 15 : 11 (+4) 16
7 Balzan Juts 10 4 2 4 18 : 16 (+2) 14
8 Mosta 10 4 1 5 15 : 17 (-2) 13
9 Senglea Atletik 10 3 3 4 10 : 15 (-5) 12
10 Gudža Junajted 10 2 4 4 12 : 19 (-7) 10
11 Birkirkara 10 2 4 4 12 : 14 (-2) 10
12 Santa Lučija 10 2 4 4 8 : 13 (-5) 10
13 Sliema Vonderers 10 2 2 6 8 : 13 (-5) 8
14 Tarksien Rejnbouz 10 0 0 10 10 : 31 (-21) 0
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Florijana 5 3 2 0 10 : 3 11 5 4 1 0 11 : 3 13
2. Sajrens 5 2 2 1 7 : 7 8 5 4 0 1 10 : 9 12
3. Gzira Junajted 5 2 2 1 9 : 3 8 5 3 2 0 11 : 2 11
4. Valeta 5 2 1 2 8 : 8 7 5 3 2 0 8 : 3 11
5. Hibernijans Paola 5 3 0 2 8 : 5 9 5 2 2 1 8 : 6 8
6. Hamrun Spartans 5 1 3 1 7 : 5 6 5 3 1 1 8 : 6 10
7. Balzan Juts 5 3 0 2 10 : 7 9 5 1 2 2 8 : 9 5
8. Mosta 5 1 1 3 7 : 10 4 5 3 0 2 8 : 7 9
9. Senglea Atletik 5 3 1 1 8 : 6 10 5 0 2 3 2 : 9 2
10. Gudža Junajted 5 1 2 2 5 : 7 5 5 1 2 2 7 : 12 5
11. Birkirkara 5 0 2 3 8 : 12 2 5 2 2 1 4 : 2 8
12. Santa Lučija 5 1 2 2 2 : 5 5 5 1 2 2 6 : 8 5
13. Sliema Vonderers 5 1 1 3 4 : 6 4 5 1 1 3 4 : 7 4
14. Tarksien Rejnbouz 5 0 0 5 4 : 17 0 5 0 0 5 6 : 14 0

Valeta

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.11.2019 Senglea Atletik 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020
03.11.2019 Sajrens 0:0 0-2 Malta 1 2019/2020
26.10.2019 Tarksien Rejnbouz 3:1 3+ Malta 1 2019/2020
20.10.2019 Gudža Junajted 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020
03.10.2019 Gzira Junajted 1:3 3+ Malta 1 2019/2020
28.09.2019 Birkirkara 2:2 3+ Malta 1 2019/2020
21.09.2019 Balzan Juts 2:0 0-2 Malta 1 2019/2020
15.09.2019 Florijana 1:1 0-2 Malta 1 2019/2020
29.08.2019 Sliema Vonderers 3:1 3+ Malta 1 2019/2020
23.08.2019 Santa Lučija 2:3 3+ Malta 1 2019/2020

Senglea Atletik

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.11.2019 Valeta 0:1 0-2 Malta 1 2019/2020
02.11.2019 Balzan Juts 2:2 3+ Malta 1 2019/2020
25.10.2019 Florijana 0:5 3+ Malta 1 2019/2020
18.10.2019 Sliema Vonderers 2:0 0-2 Malta 1 2019/2020
05.10.2019 Santa Lučija 0:0 0-2 Malta 1 2019/2020
28.09.2019 Hamrun Spartans 1:3 3+ Malta 1 2019/2020
21.09.2019 Hibernijans Paola 1:2 3+ Malta 1 2019/2020
14.09.2019 Mosta 2:1 3+ Malta 1 2019/2020
28.08.2019 Birkirkara 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020
23.08.2019 Sajrens 1:1 0-2 Malta 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
08.11.2019 1:0 0-2 Malta 1 2019/2020
16.02.2019 3:3 3+ Malta 1 2018/2019
28.09.2018 5:1 3+ Malta 1 2018/2019
06.01.2018 1:0 0-2 Malta 1 2017/2018
25.08.2017 1:0 0-2 Malta 1 2017/2018
Valeta
Ukupno 5 4 1 0 11:4 (+7) 15 2,20 0,80 3,00 3 2 60:40
Domaćin 3 2 1 0 5:3 (+2) 8 1,67 1,00 2,67 2 1 67:33
Gost 2 2 0 0 6:1 (+5) 7 3,00 0,50 3,50 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno