Rusija, Rusija 2

Jenisej - Baltika

Jenisej

Baltika



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 4 3 1 0 10 : 2 (+8) 10
2 Fakel 4 3 1 0 8 : 3 (+5) 10
3 Veles 4 3 0 1 4 : 1 (+3) 9
4 SKA-Habarovsk 4 2 2 0 4 : 2 (+2) 8
5 Orenburg 4 2 1 1 9 : 3 (+6) 7
6 Neftehimik Niž. 4 2 1 1 6 : 1 (+5) 7
7 Alanija 4 2 1 1 8 : 5 (+3) 7
8 Spartak Moskva II 4 2 1 1 4 : 7 (-3) 7
9 Akron 4 1 2 1 4 : 4 (0) 5
10 Kamaz 4 1 2 1 4 : 4 (0) 5
11 Krasnodar II 4 1 2 1 4 : 4 (0) 5
12 Rotor 4 0 4 0 2 : 2 (0) 4
13 Volgar Astrahan 4 1 1 2 2 : 6 (-4) 4
14 Metalurg Lipeck 4 1 1 2 5 : 13 (-8) 4
15 Baltika 4 0 3 1 4 : 5 (-1) 3
16 Tekstilčik 4 0 3 1 1 : 2 (-1) 3
17 Tom 4 1 0 3 3 : 6 (-3) 3
18 Olimp Dolgoprudni 4 0 2 2 2 : 5 (-3) 2
19 Kubanj 4 0 1 3 4 : 8 (-4) 1
20 Jenisej 4 0 1 3 3 : 8 (-5) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 3 2 1 0 8 : 1 7 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Fakel 3 2 1 0 6 : 3 7 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Veles 2 2 0 0 2 : 0 6 2 1 0 1 2 : 1 3
4. SKA-Habarovsk 0 0 0 0 0 : 0 0 4 2 2 0 4 : 2 8
5. Orenburg 3 2 0 1 8 : 2 6 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Neftehimik Niž. 3 2 1 0 6 : 0 7 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Alanija 0 0 0 0 0 : 0 0 4 2 1 1 8 : 5 7
8. Spartak Moskva II 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 2 : 6 3
9. Akron 3 1 1 1 2 : 2 4 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Kamaz 3 1 1 1 3 : 3 4 1 0 1 0 1 : 1 1
11. Krasnodar II 3 1 1 1 4 : 4 4 1 0 1 0 0 : 0 1
12. Rotor 4 0 4 0 2 : 2 4 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Volgar Astrahan 1 1 0 0 1 : 0 3 3 0 1 2 1 : 6 1
14. Metalurg Lipeck 2 1 1 0 5 : 4 4 2 0 0 2 0 : 9 0
15. Baltika 1 0 1 0 1 : 1 1 3 0 2 1 3 : 4 2
16. Tekstilčik 0 0 0 0 0 : 0 0 4 0 3 1 1 : 2 3
17. Tom 1 1 0 0 1 : 0 3 3 0 0 3 2 : 6 0
18. Olimp Dolgoprudni 1 0 1 0 1 : 1 1 3 0 1 2 1 : 4 1
19. Kubanj 3 0 0 3 2 : 6 0 1 0 1 0 2 : 2 1
20. Jenisej 2 0 1 1 2 : 5 1 2 0 0 2 1 : 3 0

Jenisej

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.07.2021 Alanija 0:3 3+ Rusija 2 2021/2022
24.07.2021 Spartak Moskva II 1:2 3+ Rusija 2 2021/2022
17.07.2021 Kubanj 2:2 3+ Rusija 2 2021/2022
10.07.2021 Veles 0:1 0-2 Rusija 2 2021/2022
15.05.2021 Irtiš Omsk 2:1 3+ Rusija 2 2020/2021
08.05.2021 Tom 0:1 0-2 Rusija 2 2020/2021
02.05.2021 Čertanovo 1:1 0-2 Rusija 2 2020/2021
28.04.2021 Nižnji Novgorod 2:1 3+ Rusija 2 2020/2021
24.04.2021 Spartak Moskva II 4:2 3+ Rusija 2 2020/2021
17.04.2021 Orenburg 1:2 3+ Rusija 2 2020/2021

Baltika

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.07.2021 Akron 0:0 0-2 Rusija 2 2021/2022
24.07.2021 Orenburg 1:1 0-2 Rusija 2 2021/2022
17.07.2021 Tom 0:1 0-2 Rusija 2 2021/2022
10.07.2021 Fakel 3:3 3+ Rusija 2 2021/2022
15.05.2021 Krila Sovjetov 0:1 0-2 Rusija 2 2020/2021
08.05.2021 Tekstilčik 3:1 3+ Rusija 2 2020/2021
02.05.2021 Alanija 2:0 0-2 Rusija 2 2020/2021
28.04.2021 Neftehimik Niž. 1:2 3+ Rusija 2 2020/2021
24.04.2021 Dinamo Briansk 2:0 0-2 Rusija 2 2020/2021
17.04.2021 Irtiš Omsk 1:0 0-2 Rusija 2 2020/2021

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
28.03.2021 1:2 3+ Rusija 2 2020/2021
04.10.2020 0:1 0-2 Rusija 2 2020/2021
14.09.2019 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
25.11.2017 1:1 0-2 Rusija 2 2017/2018
09.08.2017 5:0 3+ Rusija 2 2017/2018
09.11.2016 2:1 3+ Rusija 2 2016/2017
23.07.2016 1:0 0-2 Rusija 2 2016/2017
15.11.2015 0:0 0-2 Rusija 2 2015/2016
20.07.2015 1:1 0-2 Rusija 2 2015/2016
22.03.2015 0:1 0-2 Rusija 2 2014/2015
24.08.2014 1:1 0-2 Rusija 2 2014/2015
30.04.2014 0:2 0-2 Rusija 2 2013/2014
07.10.2013 0:0 0-2 Rusija 2 2013/2014
30.04.2013 0:3 3+ Rusija 2 2012/2013
02.10.2012 1:2 3+ Rusija 2 2012/2013
13.04.2012 1:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
09.08.2011 1:2 3+ Rusija 2 2011/2012
04.04.2011 0:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
Jenisej
Ukupno 18 4 7 7 17:19 (-2) 36 0,94 1,06 2,00 11 7 61:39
Domaćin 9 1 4 4 8:12 (-4) 20 0,89 1,33 2,22 5 4 56:44
Gost 9 3 3 3 9:7 (+2) 16 1,00 0,78 1,78 6 3 67:33

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno