Rusija, Rusija 2

Jenisej - Baltika

Jenisej

Baltika



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rotor 27 17 5 5 41 : 21 (+20) 56
2 Himki 27 16 6 5 50 : 19 (+31) 54
3 Čertanovo 27 15 9 3 37 : 19 (+18) 54
4 Torpedo 27 16 5 6 39 : 25 (+14) 53
5 Neftehimik Niž. 27 13 9 5 38 : 25 (+13) 48
6 Šinjik 27 12 7 8 43 : 35 (+8) 43
7 SKA-Habarovsk 27 12 7 8 42 : 30 (+12) 43
8 Baltika 27 12 7 8 34 : 23 (+11) 43
9 Tom 27 10 9 8 32 : 26 (+6) 39
10 Čajka 27 10 8 9 31 : 29 (+2) 38
11 Nižnji Novgorod 27 9 9 9 28 : 29 (-1) 36
12 FK Armavir 27 7 9 11 23 : 29 (-6) 30
13 Avangard Kursk 27 5 14 8 29 : 39 (-10) 29
14 Krasnodar II 27 6 10 11 32 : 34 (-2) 28
15 Jenisej 27 7 7 13 23 : 40 (-17) 28
16 Luč 27 6 9 12 28 : 40 (-12) 27
17 Spartak Moskva II 27 6 8 13 38 : 45 (-7) 26
18 Fakel 27 4 7 16 14 : 44 (-30) 19
19 Mordovija 27 4 7 16 21 : 44 (-23) 19
20 Tekstilčik 27 5 4 18 25 : 52 (-27) 19
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rotor 13 7 4 2 23 : 15 25 14 10 1 3 18 : 6 31
2. Himki 13 11 0 2 28 : 7 33 14 5 6 3 22 : 12 21
3. Čertanovo 13 7 4 2 21 : 10 25 14 8 5 1 16 : 9 29
4. Torpedo 15 11 1 3 25 : 14 34 12 5 4 3 14 : 11 19
5. Neftehimik Niž. 13 5 6 2 17 : 14 21 14 8 3 3 21 : 11 27
6. Šinjik 13 5 2 6 17 : 18 17 14 7 5 2 26 : 17 26
7. SKA-Habarovsk 14 8 3 3 21 : 9 27 13 4 4 5 21 : 21 16
8. Baltika 13 7 2 4 17 : 10 23 14 5 5 4 17 : 13 20
9. Tom 13 7 4 2 19 : 7 25 14 3 5 6 13 : 19 14
10. Čajka 14 6 4 4 15 : 12 22 13 4 4 5 16 : 17 16
11. Nižnji Novgorod 14 4 5 5 13 : 17 17 13 5 4 4 15 : 12 19
12. FK Armavir 14 5 7 2 13 : 10 22 13 2 2 9 10 : 19 8
13. Avangard Kursk 14 4 7 3 18 : 21 19 13 1 7 5 11 : 18 10
14. Krasnodar II 12 2 6 4 16 : 15 12 15 4 4 7 16 : 19 16
15. Jenisej 13 4 4 5 15 : 19 16 14 3 3 8 8 : 21 12
16. Luč 14 2 5 7 14 : 22 11 13 4 4 5 14 : 18 16
17. Spartak Moskva II 13 4 2 7 20 : 22 14 14 2 6 6 18 : 23 12
18. Fakel 14 2 5 7 5 : 18 11 13 2 2 9 9 : 26 8
19. Mordovija 14 2 4 8 10 : 20 10 13 2 3 8 11 : 24 9
20. Tekstilčik 14 3 3 8 14 : 27 12 13 2 1 10 11 : 25 7

Jenisej

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.03.2020 Spartak Moskva II 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.03.2020 Šinjik 1:3 3+ Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Neftehimik Niž. 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 Tom 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Krasnodar II 0:4 3+ Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Himki 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Rotor 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Čertanovo 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Avangard Kursk 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Luč 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020

Baltika

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
15.03.2020 FK Armavir 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.03.2020 Nižnji Novgorod 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.11.2019 Mordovija 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
17.11.2019 SKA-Habarovsk 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
13.11.2019 Čertanovo 1:3 3+ Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Fakel 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Čajka 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
31.10.2019 Torpedo 0:1 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
27.10.2019 Torpedo 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Šinjik 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 2:2 3+ Rusija 2 2019/2020
25.11.2017 1:1 0-2 Rusija 2 2017/2018
09.08.2017 5:0 3+ Rusija 2 2017/2018
09.11.2016 2:1 3+ Rusija 2 2016/2017
23.07.2016 1:0 0-2 Rusija 2 2016/2017
15.11.2015 0:0 0-2 Rusija 2 2015/2016
20.07.2015 1:1 0-2 Rusija 2 2015/2016
22.03.2015 0:1 0-2 Rusija 2 2014/2015
24.08.2014 1:1 0-2 Rusija 2 2014/2015
30.04.2014 0:2 0-2 Rusija 2 2013/2014
07.10.2013 0:0 0-2 Rusija 2 2013/2014
30.04.2013 0:3 3+ Rusija 2 2012/2013
02.10.2012 1:2 3+ Rusija 2 2012/2013
13.04.2012 1:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
09.08.2011 1:2 3+ Rusija 2 2011/2012
04.04.2011 0:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
Jenisej
Ukupno 16 4 7 5 16:16 (0) 32 1,00 1,00 2,00 10 6 63:38
Domaćin 8 1 4 3 7:10 (-3) 17 0,88 1,25 2,13 5 3 63:38
Gost 8 3 3 2 9:6 (+3) 15 1,13 0,75 1,88 5 3 63:38

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno