Poljska, Poljska 1 - 1.deo

Zaglebje Lubin - Rakov Čestohova

Zaglebje Lubin

Rakov Čestohova



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 15 9 2 4 28 : 14 (+14) 29
2 Pjast 15 8 4 3 19 : 11 (+8) 28
3 Pogon 15 8 4 3 17 : 12 (+5) 28
4 Šlonsk Vroclav 15 7 6 2 21 : 14 (+7) 27
5 Krakovija 15 8 3 4 22 : 14 (+8) 27
6 Visla Plok 15 8 2 5 20 : 22 (-2) 26
7 Jagielonija 15 6 5 4 25 : 20 (+5) 23
8 Lehija Gdanjsk 15 5 6 4 17 : 15 (+2) 21
9 Leh Poznanj 15 5 5 5 24 : 18 (+6) 20
10 Rakov Čestohova 15 6 1 8 17 : 21 (-4) 19
11 Zaglebje Lubin 15 5 4 6 25 : 23 (+2) 19
12 Gornjik Zabže 15 3 7 5 14 : 19 (-5) 16
13 Arka 15 3 4 8 12 : 23 (-11) 13
14 Korona 15 3 3 9 7 : 19 (-12) 12
15 Visla Krakov 15 3 2 10 14 : 26 (-12) 11
16 LKS Lođ 15 3 2 10 15 : 26 (-11) 11
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 8 5 1 2 20 : 7 16 7 4 1 2 8 : 7 13
2. Pjast 8 5 2 1 11 : 5 17 7 3 2 2 8 : 6 11
3. Pogon 7 3 2 2 8 : 6 11 8 5 2 1 9 : 6 17
4. Šlonsk Vroclav 7 4 3 0 15 : 10 15 8 3 3 2 6 : 4 12
5. Krakovija 8 5 1 2 12 : 6 16 7 3 2 2 10 : 8 11
6. Visla Plok 8 5 2 1 14 : 7 17 7 3 0 4 6 : 15 9
7. Jagielonija 7 4 1 2 13 : 9 13 8 2 4 2 12 : 11 10
8. Lehija Gdanjsk 8 2 4 2 8 : 7 10 7 3 2 2 9 : 8 11
9. Leh Poznanj 7 2 2 3 12 : 8 8 8 3 3 2 12 : 10 12
10. Rakov Čestohova 8 4 0 4 10 : 10 12 7 2 1 4 7 : 11 7
11. Zaglebje Lubin 8 3 3 2 15 : 10 12 7 2 1 4 10 : 13 7
12. Gornjik Zabže 7 3 3 1 8 : 5 12 8 0 4 4 6 : 14 4
13. Arka 7 1 4 2 4 : 7 7 8 2 0 6 8 : 16 6
14. Korona 7 2 1 4 4 : 7 7 8 1 2 5 3 : 12 5
15. Visla Krakov 7 3 0 4 10 : 7 9 8 0 2 6 4 : 19 2
16. LKS Lođ 8 2 1 5 10 : 12 7 7 1 1 5 5 : 14 4

Zaglebje Lubin

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Rakov Čestohova 2:2 3+ Poljska 1 2019/2020
02.11.2019 Korona 0:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
29.10.2019 Stilon Gožuf Vjelkopolski 5:1 3+ Poljska, Kup 2019/2020
25.10.2019 Leh Poznanj 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
18.10.2019 Pogon 0:1 0-2 Poljska 1 2019/2020
05.10.2019 Lehija Gdanjsk 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
30.09.2019 LKS Lođ 3:1 3+ Poljska 1 2019/2020
21.09.2019 Šlonsk Vroclav 4:4 3+ Poljska 1 2019/2020
13.09.2019 Visla Plok 5:0 3+ Poljska 1 2019/2020
31.08.2019 Visla Krakov 2:4 3+ Poljska 1 2019/2020

Rakov Čestohova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 Zaglebje Lubin 2:2 3+ Poljska 1 2019/2020
04.11.2019 Visla Krakov 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
30.10.2019 Olimpija Elblag 4:0 3+ Poljska, Kup 2019/2020
26.10.2019 LKS Lođ 0:2 0-2 Poljska 1 2019/2020
21.10.2019 Šlonsk Vroclav 1:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
05.10.2019 Pogon 2:1 3+ Poljska 1 2019/2020
28.09.2019 Visla Plok 1:2 3+ Poljska 1 2019/2020
20.09.2019 Pjast 1:2 3+ Poljska 1 2019/2020
14.09.2019 Arka 2:0 0-2 Poljska 1 2019/2020
01.09.2019 Legija Varšava 1:3 3+ Poljska 1 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.11.2019 2:2 3+ Poljska 1 2019/2020
Zaglebje Lubin
Ukupno 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Domaćin 1 0 1 0 2:2 (0) 4 2,00 2,00 4,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno