Poljska, Poljska 2

Zaglebje Sosnovjec - Resovija

Zaglebje Sosnovjec

Resovija



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Miedž Legnica 20 13 5 2 36 : 15 (+21) 44
2 Viđev 20 11 6 3 35 : 21 (+14) 39
3 Korona 20 10 5 5 27 : 19 (+8) 35
4 Podbeskidzje 20 9 5 6 35 : 24 (+11) 32
5 Sandecja Novi Sac 20 9 4 7 24 : 21 (+3) 31
6 GKS Tihi 20 8 6 6 21 : 21 (0) 30
7 LKS Lođ 19 8 5 6 22 : 19 (+3) 29
8 Arka 20 9 2 9 31 : 19 (+12) 29
9 Črobri Glogov 20 8 5 7 22 : 18 (+4) 29
10 Odra Opole 20 8 5 7 28 : 28 (0) 29
11 Resovija 20 7 6 7 22 : 22 (0) 27
12 Skra Čestohova 20 7 6 7 13 : 19 (-6) 27
13 GKS Katovice 20 5 8 7 25 : 33 (-8) 23
14 Zaglebje Sosn. 20 5 6 9 27 : 30 (-3) 21
15 Puša Niepolomice 19 5 4 10 21 : 28 (-7) 19
16 Stomil Olštin 19 5 1 13 21 : 35 (-14) 16
17 GKS 1962 Jastrzebje 19 2 7 10 15 : 33 (-18) 13
18 Gornjik Polkovice 20 1 10 9 17 : 37 (-20) 13
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Miedž Legnica 10 7 2 1 19 : 7 23 10 6 3 1 17 : 8 21
2. Viđev 10 8 2 0 27 : 9 26 10 3 4 3 8 : 12 13
3. Korona 10 5 2 3 12 : 8 17 10 5 3 2 15 : 11 18
4. Podbeskidzje 11 6 1 4 20 : 10 19 9 3 4 2 15 : 14 13
5. Sandecja Novi Sac 8 1 3 4 9 : 12 6 12 8 1 3 15 : 9 25
6. GKS Tihi 10 4 3 3 12 : 11 15 10 4 3 3 9 : 10 15
7. LKS Lođ 9 4 2 3 11 : 11 14 10 4 3 3 11 : 8 15
8. Arka 10 6 2 2 18 : 5 20 10 3 0 7 13 : 14 9
9. Črobri Glogov 9 6 2 1 11 : 1 20 11 2 3 6 11 : 17 9
10. Odra Opole 11 6 3 2 17 : 11 21 9 2 2 5 11 : 17 8
11. Resovija 11 3 4 4 11 : 11 13 9 4 2 3 11 : 11 14
12. Skra Čestohova 5 1 2 2 3 : 6 5 15 6 4 5 10 : 13 22
13. GKS Katovice 10 4 4 2 17 : 16 16 10 1 4 5 8 : 17 7
14. Zaglebje Sosn. 10 3 3 4 14 : 11 12 10 2 3 5 13 : 19 9
15. Puša Niepolomice 11 2 3 6 14 : 16 9 8 3 1 4 7 : 12 10
16. Stomil Olštin 10 3 0 7 14 : 17 9 9 2 1 6 7 : 18 7
17. GKS 1962 Jastrzebje 11 2 3 6 7 : 17 9 8 0 4 4 8 : 16 4
18. Gornjik Polkovice 12 1 7 4 11 : 16 10 8 0 3 5 6 : 21 3

Zaglebje Sosnovjec

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
03.12.2021 Gornjik Polkovice 5:0 3+ Poljska 2 2021/2022
28.11.2021 Viđev 2:3 3+ Poljska 2 2021/2022
24.11.2021 Črobri Glogov 3:2 3+ Poljska 2 2021/2022
20.11.2021 Arka 1:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
07.11.2021 Stomil Olštin 1:3 3+ Poljska 2 2021/2022
31.10.2021 Sandecja Novi Sac 1:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
27.10.2021 Pjast 0:1 0-2 Poljska, Kup 2021/2022
24.10.2021 Podbeskidzje 2:2 3+ Poljska 2 2021/2022
16.10.2021 Miedž Legnica 0:4 3+ Poljska 2 2021/2022
10.10.2021 Resovija 0:1 0-2 Poljska 2 2021/2022

Resovija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
04.12.2021 Skra Čestohova 1:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
01.12.2021 GKS Katovice 2:2 3+ Poljska 2 2021/2022
28.11.2021 GKS Tihi 1:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
12.11.2021 Odra Opole 3:3 3+ Poljska 2 2021/2022
07.11.2021 Gornjik Polkovice 0:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
30.10.2021 Viđev 1:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
23.10.2021 Arka 0:2 0-2 Poljska 2 2021/2022
19.10.2021 Miedž Legnica 0:2 0-2 Poljska 2 2021/2022
16.10.2021 Črobri Glogov 3:0 3+ Poljska 2 2021/2022
10.10.2021 Zaglebje Sosn. 1:0 0-2 Poljska 2 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.10.2021 0:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
24.04.2021 2:1 3+ Poljska 2 2020/2021
04.11.2020 0:2 0-2 Poljska 2 2020/2021
Zaglebje Sosnovjec
Ukupno 3 1 0 2 2:4 (-2) 6 0,67 1,33 2,00 2 1 67:33
Domaćin 2 0 0 2 0:3 (-3) 3 0,00 1,50 1,50 2 0 100:0
Gost 1 1 0 0 2:1 (+1) 3 2,00 1,00 3,00 0 1 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno