Poljska, Poljska 2

Zaglebje Sosnovjec - Resovija

Zaglebje Sosnovjec

Resovija



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Visla Krakov 5 4 1 0 6 : 1 (+5) 13
2 LKS Lođ 5 4 0 1 8 : 5 (+3) 12
3 Ruh Hožov 5 3 2 0 8 : 3 (+5) 11
4 Termalika Bruk-Bet 5 3 1 1 10 : 7 (+3) 10
5 Zaglebje Sosn. 5 3 1 1 8 : 5 (+3) 10
6 Podbeskidzje 5 3 0 2 7 : 4 (+3) 9
7 Puša Niepolomice 5 3 0 2 6 : 7 (-1) 9
8 GKS Katovice 6 2 2 2 9 : 7 (+2) 8
9 Arka 5 2 2 1 5 : 3 (+2) 8
10 Skra Čestohova 5 2 1 2 4 : 4 (0) 7
11 Stal Režov 5 1 2 2 8 : 9 (-1) 5
12 Sandecja Novi Sac 6 0 5 1 4 : 6 (-2) 5
13 Črobri Glogov 5 1 1 3 8 : 11 (-3) 4
14 GKS Tihi 5 1 1 3 5 : 8 (-3) 4
15 Gornjik Lečna 5 0 3 2 3 : 5 (-2) 3
16 Odra Opole 5 1 0 4 7 : 11 (-4) 3
17 Hojničanka 5 0 2 3 5 : 10 (-5) 2
18 Resovija 5 0 2 3 3 : 8 (-5) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Visla Krakov 3 2 1 0 3 : 1 7 2 2 0 0 3 : 0 6
2. LKS Lođ 3 2 0 1 4 : 3 6 2 2 0 0 4 : 2 6
3. Ruh Hožov 3 1 2 0 3 : 1 5 2 2 0 0 5 : 2 6
4. Termalika Bruk-Bet 3 2 0 1 5 : 4 6 2 1 1 0 5 : 3 4
5. Zaglebje Sosn. 2 2 0 0 3 : 1 6 3 1 1 1 5 : 4 4
6. Podbeskidzje 3 1 0 2 1 : 2 3 2 2 0 0 6 : 2 6
7. Puša Niepolomice 3 3 0 0 6 : 3 9 2 0 0 2 0 : 4 0
8. GKS Katovice 3 1 2 0 6 : 4 5 3 1 0 2 3 : 3 3
9. Arka 2 0 2 0 1 : 1 2 3 2 0 1 4 : 2 6
10. Skra Čestohova 2 1 0 1 2 : 2 3 3 1 1 1 2 : 2 4
11. Stal Režov 3 1 1 1 6 : 6 4 2 0 1 1 2 : 3 1
12. Sandecja Novi Sac 0 0 0 0 0 : 0 0 6 0 5 1 4 : 6 5
13. Črobri Glogov 2 0 0 2 2 : 5 0 3 1 1 1 6 : 6 4
14. GKS Tihi 2 0 0 2 1 : 5 0 3 1 1 1 4 : 3 4
15. Gornjik Lečna 2 0 2 0 2 : 2 2 3 0 1 2 1 : 3 1
16. Odra Opole 4 1 0 3 6 : 9 3 1 0 0 1 1 : 2 0
17. Hojničanka 3 0 2 1 3 : 5 2 2 0 0 2 2 : 5 0
18. Resovija 3 0 1 2 1 : 5 1 2 0 1 1 2 : 3 1

Zaglebje Sosnovjec

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2022 GKS Tihi 1:0 0-2 Poljska 2 2022/2023
06.08.2022 GKS Katovice 1:3 3+ Poljska 2 2022/2023
29.07.2022 Odra Opole 4:1 3+ Poljska 2 2022/2023
23.07.2022 Arka 0:0 0-2 Poljska 2 2022/2023
18.07.2022 Resovija 2:1 3+ Poljska 2 2022/2023
22.05.2022 Črobri Glogov 0:4 3+ Poljska 2 2021/2022
14.05.2022 Stomil Olštin 0:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
09.05.2022 Sandecja Novi Sac 3:3 3+ Poljska 2 2021/2022
01.05.2022 Podbeskidzje 2:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
26.04.2022 Miedž Legnica 1:2 3+ Poljska 2 2021/2022

Resovija

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2022 Arka 1:3 3+ Poljska 2 2022/2023
06.08.2022 Gornjik Lečna 1:1 0-2 Poljska 2 2022/2023
29.07.2022 Sandecja Novi Sac 0:0 0-2 Poljska 2 2022/2023
22.07.2022 Visla Krakov 0:2 0-2 Poljska 2 2022/2023
18.07.2022 Zaglebje Sosn. 1:2 3+ Poljska 2 2022/2023
22.05.2022 Odra Opole 3:0 3+ Poljska 2 2021/2022
16.05.2022 Gornjik Polkovice 0:3 3+ Poljska 2 2021/2022
07.05.2022 Viđev 4:1 3+ Poljska 2 2021/2022
01.05.2022 Arka 4:1 3+ Poljska 2 2021/2022
26.04.2022 Črobri Glogov 3:3 3+ Poljska 2 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
18.07.2022 2:1 3+ Poljska 2 2022/2023
22.04.2022 0:0 0-2 Poljska 2 2021/2022
10.10.2021 0:1 0-2 Poljska 2 2021/2022
24.04.2021 2:1 3+ Poljska 2 2020/2021
04.11.2020 0:2 0-2 Poljska 2 2020/2021
Zaglebje Sosnovjec
Ukupno 5 2 1 2 4:5 (-1) 9 0,80 1,00 1,80 3 2 60:40
Domaćin 3 1 0 2 2:4 (-2) 6 0,67 1,33 2,00 2 1 67:33
Gost 2 1 1 0 2:1 (+1) 3 1,00 0,50 1,50 1 1 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno