Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Cvajgen Kanazava - Nara Klub
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 03:00 | Gifu-Fukušima Junajted | 1.65 | 3.97 | 4.20 | 2.51 | 1.45 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 03:00 | Giravanc Kitakjušu-FK Osaka | 3.23 | 3.51 | 2.00 | 2.11 | 1.63 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 05:00 | Gainare Totori-Tespa Gunma | 2.55 | 3.36 | 2.47 | 2.08 | 1.66 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 07:00 | Cvajgen Kanazava-Nara Klub | 1.97 | 3.71 | 3.16 | 2.40 | 1.49 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 07:00 | Kagošima Junajted-Ehim | 2.04 | 3.37 | 3.26 | 1.95 | 1.75 | (10) |
| 17.10. (Sub) | 07:00 | Rjukju-Točiđi | 2.69 | 3.26 | 2.41 | 1.89 | 1.81 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Cvajgen Kanazava
Nara Klub
- Nara Klub je pobednik u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Japan 3
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.00 | 3.65 | 3.00 | 2.26 | 1.57 | |
| BetOle | 1.97 | 3.75 | 3.20 | 2.45 | 1.48 | |
| Brazilbet | 1.94 | 3.65 | 3.10 | 2.45 | 1.48 | |
| Lob | 1.98 | 3.85 | 3.30 | 2.45 | 1.49 | |
| MaxBet | 1.95 | 3.70 | 3.10 | 2.40 | 1.45 | |
| Meridian | 1.99 | 3.55 | 2.95 | |||
| MerkurXtip | 1.92 | 3.80 | 3.30 | 2.45 | 1.47 | |
| Soccerbet | 1.95 | 3.70 | 3.25 | 2.35 | 1.52 | |
| Superbet | 2.05 | 3.60 | 3.10 | 2.32 | 1.51 | |
| Tašbet | 1.98 | 3.85 | 3.25 | 2.45 | 1.48 | |
| Prosečne kvote | 1.97 | 3.71 | 3.16 | 2.40 | 1.49 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ehim | 10 | 7 | 2 | 1 | 24 | : | 10 | (+14) | 23 |
| 2 | Kagošima Junajted | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | : | 11 | (+8) | 23 |
| 3 | Renofa Jamaguči | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | : | 7 | (+7) | 20 |
| 4 | Nara Klub | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | : | 16 | (+5) | 20 |
| 5 | Sagamihara | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | : | 12 | (+6) | 18 |
| 6 | FK Osaka | 10 | 4 | 5 | 1 | 18 | : | 9 | (+9) | 17 |
| 7 | Gifu | 10 | 5 | 1 | 4 | 20 | : | 10 | (+10) | 16 |
| 8 | Cvajgen Kanazava | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 | : | 14 | (+3) | 14 |
| 9 | Roaso Kumamoto | 10 | 3 | 5 | 2 | 7 | : | 6 | (+1) | 14 |
| 10 | Reilak Šiga | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | : | 16 | (0) | 14 |
| 11 | Nagano Parseiro | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | : | 14 | (0) | 14 |
| 12 | Gainare Totori | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | : | 19 | (-7) | 13 |
| 13 | Macumoto Jamaga | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | : | 11 | (-2) | 11 |
| 14 | Rjukju | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | : | 14 | (-3) | 11 |
| 15 | Točiđi | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 10 |
| 16 | Giravanc Kitakjušu | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | : | 18 | (-6) | 10 |
| 17 | Tespa Gunma | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | : | 19 | (-9) | 9 |
| 18 | Fukušima Junajted | 10 | 2 | 2 | 6 | 20 | : | 25 | (-5) | 8 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 10 | 1 | 2 | 7 | 12 | : | 20 | (-8) | 5 |
| 20 | Koči Junajted | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | : | 23 | (-19) | 5 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ehim | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | : | 5 | 15 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | : | 5 | 8 | |
| 2. | Kagošima Junajted | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 4 | 13 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | |
| 3. | Renofa Jamaguči | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 12 | |
| 4. | Nara Klub | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 6 | 12 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 10 | 8 | |
| 5. | Sagamihara | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 11 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 7 | |
| 6. | FK Osaka | 5 | 3 | 2 | 0 | 13 | : | 7 | 11 | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | |
| 7. | Gifu | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | : | 4 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | 10 | |
| 8. | Cvajgen Kanazava | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | 6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | |
| 9. | Roaso Kumamoto | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | : | 1 | 11 | |
| 10. | Reilak Šiga | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | : | 10 | 10 | |
| 11. | Nagano Parseiro | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 4 | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 10 | 7 | |
| 12. | Gainare Totori | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 10 | 9 | |
| 13. | Macumoto Jamaga | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 9 | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | : | 2 | 6 | |
| 14. | Rjukju | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | : | 10 | 1 | |
| 15. | Točiđi | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 7 | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | : | 8 | 3 | |
| 16. | Giravanc Kitakjušu | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 6 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 12 | 4 | |
| 17. | Tespa Gunma | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 18. | Fukušima Junajted | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | : | 11 | 5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 3 | |
| 19. | Kamatamare Sanuki | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | : | 11 | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 9 | 4 | |
| 20. | Koči Junajted | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 11 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 12 | 0 | |
Cvajgen Kanazava
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | FK Osaka | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Rjukju | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Šimicu S-Puls | 0:2 | 0-2 | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Gainare Totori | 4:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Renofa Jamaguči | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Koči Junajted | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Gifu | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Imabari | 2:1 | 3+ | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Ehim | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Sagamihara | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 |
Nara Klub
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Giravanc Kitakjušu | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Nagano Parseiro | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Reilak Šiga | 4:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Gainare Totori | 3:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Gifu | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Roaso Kumamoto | 2:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Sagan Tosu | 1:2 | 3+ | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Fukušima Junajted | 2:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Renofa Jamaguči | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Kagošima Junajted | 1:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2026 | |||
| 28.03.2026 | 1:5 | 3+ | Japan 2 | 2026 | |||
| 26.07.2025 | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2025 | |||
| 13.04.2025 | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2025 | |||
| 24.11.2024 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 31.03.2024 | 3:3 | 3+ | Japan 3 | 2024 |
| Cvajgen Kanazava | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:11 | (-2) | 20 | 1,50 | 1,83 | 3,33 | 2 | 4 | 33:67 |
| Domaćin | 3 | 3 | 0 | 0 | 4:1 | (+3) | 5 | 1,33 | 0,33 | 1,67 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:10 | (-5) | 15 | 1,67 | 3,33 | 5,00 | 0 | 3 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari