Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Nemačka 3

Cvikau - Bajern Minhen II

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 17:00 Duizburg-Kajzerslautern 2.01 3.54 3.30 2.27 1.58 (4)
19.10. (Sub) 12:00 1860 Minhen-KFC Irdingen 2.12 3.36 3.18 2.08 1.69 (4)
19.10. (Sub) 12:00 Ajntr. Braunšvajg-Unterhahing 2.06 3.41 3.25 2.11 1.67 (4)
19.10. (Sub) 12:00 Ingolštat 04-Kemnicer 1.48 4.39 5.68 2.47 1.50 (4)
19.10. (Sub) 12:00 Magdeburg-Hanza 2.02 3.21 3.56 1.73 2.02 (4)
19.10. (Sub) 12:00 Projsen Minster-Sonenhof Grosaspah 2.20 3.40 2.97 2.17 1.64 (4)
19.10. (Sub) 12:00 Valdhof 07-Halešer 2.52 3.39 2.51 1.98 1.76 (4)
20.10. (Ned) 11:00 Cvikau-Bajern Minhen II 2.32 3.45 2.75 2.21 1.62 (4)
20.10. (Ned) 12:00 Karl Cajs Jena-Vircburger Kikers 3.96 3.82 1.75 2.36 1.55 (4)
21.10. (Pon) 17:00 Mepen 1912-Viktorija Keln 1.82 3.70 3.79 2.23 1.61 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Cvikau

Bajern Minhen II

  • Bajern Minhen II je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Nemačka 3
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Lob 2.30 3.40 2.70 2.22 1.58
Oktagonbet 2.35 3.40 2.65 2.20 1.58
Prosečne kvote 2.32 3.45 2.75 2.21 1.62

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Unterhahing 11 6 4 1 19 : 14 (+5) 22
2 Halešer 11 6 3 2 21 : 10 (+11) 21
3 Ajntr. Braunšvajg 11 6 2 3 20 : 14 (+6) 20
4 Duizburg 11 6 1 4 24 : 18 (+6) 19
5 Valdhof 07 11 4 6 1 20 : 12 (+8) 18
6 Ingolštat 04 11 5 3 3 21 : 14 (+7) 18
7 Viktorija Keln 11 5 3 3 22 : 19 (+3) 18
8 Bajern Minhen II 11 5 2 4 21 : 20 (+1) 17
9 Magdeburg 11 3 7 1 17 : 10 (+7) 16
10 Hanza 11 4 4 3 14 : 13 (+1) 16
11 Cvikau 11 4 3 4 17 : 15 (+2) 15
12 Vircburger Kikers 11 5 0 6 19 : 28 (-9) 15
13 Mepen 1912 11 4 2 5 21 : 16 (+5) 14
14 1860 Minhen 11 4 2 5 15 : 18 (-3) 14
15 Kajzerslautern 11 3 4 4 18 : 23 (-5) 13
16 KFC Irdingen 11 3 4 4 12 : 17 (-5) 13
17 Sonenhof Grosaspah 11 3 2 6 13 : 25 (-12) 11
18 Projsen Minster 11 2 4 5 16 : 21 (-5) 10
19 Kemnicer 11 2 3 6 15 : 21 (-6) 9
20 Karl Cajs Jena 11 0 1 10 8 : 25 (-17) 1
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Unterhahing 6 4 1 1 12 : 10 13 5 2 3 0 7 : 4 9
2. Halešer 6 3 2 1 12 : 6 11 5 3 1 1 9 : 4 10
3. Ajntr. Braunšvajg 5 2 1 2 9 : 9 7 6 4 1 1 11 : 5 13
4. Duizburg 5 4 0 1 12 : 6 12 6 2 1 3 12 : 12 7
5. Valdhof 07 5 2 2 1 10 : 6 8 6 2 4 0 10 : 6 10
6. Ingolštat 04 5 2 2 1 10 : 7 8 6 3 1 2 11 : 7 10
7. Viktorija Keln 6 2 2 2 8 : 8 8 5 3 1 1 14 : 11 10
8. Bajern Minhen II 6 3 1 2 11 : 11 10 5 2 1 2 10 : 9 7
9. Magdeburg 5 2 2 1 12 : 7 8 6 1 5 0 5 : 3 8
10. Hanza 6 3 2 1 9 : 7 11 5 1 2 2 5 : 6 5
11. Cvikau 5 2 1 2 10 : 7 7 6 2 2 2 7 : 8 8
12. Vircburger Kikers 6 4 0 2 11 : 11 12 5 1 0 4 8 : 17 3
13. Mepen 1912 5 2 0 3 11 : 8 6 6 2 2 2 10 : 8 8
14. 1860 Minhen 5 3 2 0 10 : 3 11 6 1 0 5 5 : 15 3
15. Kajzerslautern 6 1 4 1 6 : 7 7 5 2 0 3 12 : 16 6
16. KFC Irdingen 6 1 2 3 4 : 10 5 5 2 2 1 8 : 7 8
17. Sonenhof Grosaspah 6 1 2 3 8 : 15 5 5 2 0 3 5 : 10 6
18. Projsen Minster 5 2 1 2 9 : 10 7 6 0 3 3 7 : 11 3
19. Kemnicer 6 2 2 2 9 : 9 8 5 0 1 4 6 : 12 1
20. Karl Cajs Jena 5 0 1 4 4 : 9 1 6 0 0 6 4 : 16 0

Cvikau

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.10.2019 Halešer 1:1 0-2 Nemačka 3 2019/2020
28.09.2019 Viktorija Keln 4:0 3+ Nemačka 3 2019/2020
22.09.2019 Hanza 1:1 0-2 Nemačka 3 2019/2020
14.09.2019 KFC Irdingen 1:2 3+ Nemačka 3 2019/2020
31.08.2019 Vircburger Kikers 2:0 0-2 Nemačka 3 2019/2020
26.08.2019 Kajzerslautern 3:5 3+ Nemačka 3 2019/2020
17.08.2019 Duizburg 1:3 3+ Nemačka 3 2019/2020
04.08.2019 Karl Cajs Jena 2:0 0-2 Nemačka 3 2019/2020
31.07.2019 1860 Minhen 0:3 3+ Nemačka 3 2019/2020
28.07.2019 Magdeburg 0:0 0-2 Nemačka 3 2019/2020

Bajern Minhen II

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.10.2019 Ajntr. Braunšvajg 2:0 0-2 Nemačka 3 2019/2020
28.09.2019 Projsen Minster 4:1 3+ Nemačka 3 2019/2020
22.09.2019 Ingolštat 04 2:1 3+ Nemačka 3 2019/2020
14.09.2019 Sonenhof Grosaspah 2:2 3+ Nemačka 3 2019/2020
31.08.2019 Unterhahing 1:2 3+ Nemačka 3 2019/2020
24.08.2019 Kemnicer 2:2 3+ Nemačka 3 2019/2020
19.08.2019 Halešer 2:1 3+ Nemačka 3 2019/2020
03.08.2019 Viktorija Keln 2:5 3+ Nemačka 3 2019/2020
30.07.2019 Hanza 1:2 3+ Nemačka 3 2019/2020
26.07.2019 KFC Irdingen 2:1 3+ Nemačka 3 2019/2020

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno