POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(48)
Engleska
(19)
Nemačka
(36)
Italija
(34)
Francuska
(20)
Srbija
(21)
Afrika
(1)
Albanija
(3)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(2)
Austrija
(20)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(6)
Bolivija
(6)
Brazil
(47)
Bugarska
(16)
Češka
(17)
Čile
(14)
Crna Gora
(4)
Danska
(10)
Egipat
(8)
Ekvador
(7)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(1)
Filipini
(4)
Finska
(25)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(18)
Honduras
(2)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Irska
(8)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(17)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(13)
Južna Amerika
(30)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(4)
Kazahstan
(5)
Kenija
(1)
Kina
(10)
Kipar
(6)
Kolumbija
(12)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(3)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(4)
Luksemburg
(5)
Malavi
(3)
Malezija
(3)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(5)
Moldavija
(3)
Norveška
(25)
Panama
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(21)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(25)
SAD
(37)
Salvador
(4)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(6)
Sev. Amerika
(1)
Sev. Makedonija
(6)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(43)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(5)
Trinidad i Tobago
(1)
Tunis
(1)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(8)
Uganda
(4)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(12)
Uzbekistan
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
05.04.2013. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Afrička LŠ kval.
1.kolo (r)
Al Hilal Omdurman
3:1
Seve Sport
Entente Setif
4:2
ASFA Jenega
Afrički Kup Konfederacije kv.
1.kolo (r)
Al Nasr Bengazi
1:1
FAR Rabat
Liga Mukulmana de Maputo
7:1
Lobi Stars
Onze Kreatoars
2:3
Etoal Sahel
Angola 1
Benfika Luanda
1:1
Progreso Sambizanga
Argentina 1 (Final)
Ol Bojs
2:0
Independiente
Argentina 2
Almirante Braun
0:0
Himnazia La Plata
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Braun
4:0
Vilja Dalmine
Argentina 3, Torneo Argentino A-Plej of 1.deo
Rasing Olavaria
1:3
San Horhe Tukuman
Australija 1 - plej of
četvrtfinale
Melburn Viktori
1:1
Pert Glori
2:1 nakon produžetaka.
Austrija 2
Austrija Luštenau
1:0
FK Luštenau 1907
Gredig
0:1
Kapfenberger SV
Horn
2:3
First Viena 1894
Rajndorf Altah
2:0
TSV Hartberg
Sent Pelten
2:1
Blau Vajs Linc
Austrija 3 Centar
Austrija Klagenfurt
1:2
Vilaher
Kalsdorf
2:1
Feldkirhen
Union Sent Florian
0:2
LASK
Austrija 3 Istok
Amšteten
3:0
Viener Športklub
Austrija Beč Am.
1:1
Trenkvalder Admira Am.
Ostban XI
2:2
Matersburg Am.
Rapid Am.
1:1
Obervart
Stegersbah
1:2
Floridsdorfer
Švehat
1:5
Opel Ebner Zolenau
Austrija 3 Zapad
Kufštajn
1:2
Lifering
Sent Johan
1:1
TSV Nojmarkt 1922
Svarovski Vatens
1:1
Vals-Grunau
Azerbejdžan 1 - 2.deo
Gabala
1:1
Simurk
Belgija 1 Plej of
Sporting Lokeren
1:4
Klub Briž
Belgija 2
Lomel Junajted
4:1
RRC Peruvelc
Češka 1
Dinamo Č. Buđejovice
0:1
Pribram
Slavija Prag
0:0
Dukla
Čile 1
Union La Kalera
3:3
Audaks Italijano
Danska 1
AGF Arhus
0:1
Esbjerg
Ekvador 1 - I deo
Deportivo Kuenka
2:1
Makara
Engleska 4
Port Vejl
7:1
Barton Albion
Engleska 5
Kembridž Junajted
0:0
Njuport Kaunti
Finska, Kup
1/16 finala
HJK Helsinki
2:1
Jaro
Francuska 1
Olimpik Marsej
1:0
Žirondins Bordo
Francuska 2
Anže
2:0
Nant
Arle-Avinjon
1:1
Nim Olimpik
Dižon
1:1
Berišon Šateru
Gazelek Ajačio
0:0
Okser
Istr
2:2
Laval
Le Man
1:0
Tur
Monako
1:1
Šamoa Nior
Rasing Lens
2:2
Sedan Arden
Francuska 3
Kretej Lusitanos
1:1
Amijen
Mec
1:1
Kolmar
Šerbur
0:1
Pariz
Van Olimpik
0:0
Red Star
Holandija 1
Fejenord
1:0
VVV Venlo
Holandija 2
Almere Siti
3:2
Ajndhoven
Dordreht
1:2
Sparta Roterdam
Emen
0:2
Volendam
Fortuna Sitard
1:0
De Grafšap
Go Ahed Igls
0:0
MVV Mastriht
Kambur
4:1
Os
Telstar
1:1
Den Boš
Hrvatska 1
Zagreb
0:3
Dinamo Zagreb
Indija 1
Čurčil Braders
2:1
Pune
Iran 1
Aluminijum Hormozgan
3:2
Malavan
Fulad
2:2
Saba Kom
Rah Ahan
1:1
Zob Ahan
Saipa
3:0
Fajr Šepasi
Sanat Mes
1:0
Sanat Naft
Irska 1
Bohemijans
0:4
Deri Siti
Brej Vonderers
0:1
Sent Patriks Atletik
Dandalk
2:2
Limerik FK
Kork Siti
2:1
UCD Dablin
Šamrok Rovers
1:1
Drogeda Junajted
Irska 2
Fin Harps
0:0
Veksford Juts
Salthil Devon
1:1
Kob Remblers
Voterford Junajted
1:0
Atlon Taun
Island, Liga Kup gr.
Selfos
4:2
IA Akranes
Italija 2
Ređina
1:0
Bari
Italija 3 B
Gubio
2:3
Avelino
Izrael 2 - 2.deo
Hapoel Nazaret Ilit
2:0
Makabi Hercilija
Hapoel Petah Tikva
0:3
Hapoel Jerusalim
Hapoel Ranana
2:1
Hapoel Ironi Rišon Lezion
Sekcija Nes Ciona
1:1
Beitar Tel Aviv Ramla
Jemen 1
Al Sakr
1:1
Al Itihad Ib
Al Šula Aden
3:3
Al Hilal Al Sahili
Al Tilal
5:0
Talija Taiz
Al Uruba Zabid
0:2
Al Ahli Sana
Al Vahda Sana
3:1
Al Šab Hadramaut
Južna Afrika 1
Moroka Svolous
1:1
Bidvest Vits
Kina 1
Đangsu Seinti
0:1
Beidžing Guoan
Kolumbija 1, 1.deo
Atletiko Uila
2:2
Deportes Tolima
Kuvajt 2
Al Jarmuk
0:3
Kaitan
Al Sahel
3:0
Al Šabab Kuvajt
Letonija 1
META/Latvijas Univerzitet
0:1
Spartaks Jurmala
Litvanija 1
Dainava
0:3
Žalgiris
Mađarska 1
Pečuj MFK
0:2
Đer ETO
Ujpešt
1:0
Rakoci Kapošvar
Meksiko 1 (Klausura)
Jaguares Čiapas
3:2
Gvadalahara Čivas
Meksiko 2 (Klausura)
Korekaminos UAT
0:1
Klub Selaja
Nekaksa
2:1
La Piedad
Nemačka 1
1899 Hofenhajm
3:0
Fortuna 95 Dizeldorf
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno