POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(12)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(5)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(24)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(1)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(39)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(23)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(11)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(25)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Oman
(2)
Paragvaj
(4)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(3)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(25)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Sirija
(5)
Škotska
(23)
Slovačka
(11)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(49)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
19.11.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Afrički Kup Konfederacije
finale
TP Mazembe
2:1
Supersport Junajted
Albanija 1
Lušnja
0:1
Fljamurtari
Skenderbeu
1:1
Kamza
Teuta
1:0
Vlaznija
Andora 1 - 1.deo
Inkamp
0:2
Engordani
Penja Enkarnada
0:8
Inter Eskaldes
Sant Đulija
1:0
Lusitanos
UE Santa Koloma
0:2
FK Santa Koloma
Argentina 1
Boka Juniors
1:2
Rasing Klub
Independiente
1:0
River Plata
Tigre
2:0
Estudijantes La Plata
Union Santa Fe
0:0
Čakarita Juniors
Argentina 2
Almagro
2:1
Boka Unidos
Braun
0:0
Independiente Rivadavia
Flandria
2:0
Ol Bojs
San Martin Tukuman
1:1
Kilmes
Sportivo Estudijantes
0:0
Himnazia Huhuj
Điljermo Braun
1:1
Aldosivi
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Vilja San Karlos
1:0
San Telmo
Argentina 3, Torneo Federal A
Altos Hornos Zapla
0:1
Sarmiento Resistensija
Atletiko Sansinena
2:0
Deportivo Roka
Čako For Ever
0:0
Huventud Antoniana
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
1:1
Sportivo Las Parehas
Deportivo Maipu
3:0
Union Vilja Krauze
Himnazia Tiro de Salta
4:2
Krusero del Norte
Kipoleti
1:1
Independiente Neukven
Rivadavia Linkoln
4:0
Fero Karil Oeste General Piko
Sportivo Patrija
4:1
Tekstil Mandiju
Union Akonkuiha
0:0
Himnazia Esgrima Mendoza
Australija 1
Pert Glori
0:2
Melburn Viktori
Austrija 1
Red Bul Salcburg
5:0
Šturm
Austrija 3 Istok
Admira Vaker Am.
1:2
Austrija Beč Am.
Horn
1:0
Štadlau
Azerbejdžan 1
Nefči
2:3
Gabala
Bahrein 1
Al Ahli Manama
0:0
Al Šabab Manama
Malkija
2:1
Al Itihad Bahrein
Bangladeš 1
Braders Junion
1:0
Šeik Rasel
Šeik Džamal Danmondi
3:0
Tim Bangladeš Jut Mils Korporejšn
Belgija 1
Klub Briž
3:0
Vasland - Beveren
Sporting Lokeren
0:3
Gent
Zulte Varegem
0:1
Rasing Genk
Belgija 2 - 2.deo
Union San Žil
1:1
Tubize
Belgija 3
Endraht Alst
2:0
Patro Ajsden
Vigor Vuitens Hame
3:2
Berhem Sport
Bolivija 1 (Klausura)
Bluming
4:0
Univerzitario Sukre
San Hoze
2:0
Gvabira
Strongest
5:0
Orijente Petrolero
Bosna i Hercegovina 1 - 1.deo
Borac Banja Luka
0:1
Željezničar
Široki Brijeg
3:0
GOŠK Gabela
Brazil 1
Atletiko Gojaniense
1:1
Šapekoense
Atletiko Mineiro
3:0
Koritiba
Atletiko Paranaense
3:1
Vasko da Gama
Flamengo
3:0
Korintijans
Santos
1:0
Gremio
Sao Paulo
0:0
Botafogo
Sport Resife
1:0
Baija
Vitoria Baija
1:1
Kruzeiro
Bugarska 1 - 1.deo
Dunav Ruse
0:1
Černo More
Vitoša
0:0
Levski
Bugarska 2
Marica
3:3
Ludogorec Razgrad II
Montana
0:1
Botev Vraca
Pomorje
1:1
Liteks
Češka 1
Karvina
2:1
Jablonec
Mlada Boleslav
1:2
Bohemijans 1905 Prag
Češka 2
Banjik Sokolov
1:0
Vitkovice
Viktorija Žižkov
0:1
Selije i Belo Vlašim
Crna Gora 2
Berane
0:1
Lovćen
Cetinje
0:1
Bokelj
Ibar Rožaje
1:0
Jezero
Igalo
3:1
Čelik Nikšić
Mornar
1:0
Jedinstvo B.Polje
OFK Mladost Lješkopolje
2:1
Otrant
Danska 1 - 1.deo
Brondbi
4:2
Nordsjalend
Horsens
0:0
Odenze
Lingbi
1:3
Randers
Sonderjisk
3:0
FK Kopenhagen
Danska 2
Esbjerg
4:0
Brabrand
Fredericija
3:2
Skive
Fremad Amager
1:0
Vejle
Nikebing
2:2
Herfolge Boldklub Koge
Tisted
1:1
Roskilde
Viborg
2:0
Vendsisel
Ekvador 1 - II deo
Emelek
2:1
Independiente del Valje
Gvajakil Siti
1:0
LDU Kito
Makara
1:0
Fuerca Amarilja
Un. Katolika Kito
1:2
Barselona Gvajakil
Engleska 1
Votford
2:0
Vest Hem Junajted
Engleska 2
Lids Junajted
2:1
Midlzbro
Engleska 7 (Istok)
Literhed
4:0
Vingejt i Finčli
Filipini 1
Global
1:2
Meralko Manila
Francuska 1
Kaen
1:1
Nica
Olimpik Lion
0:0
Monpelje
Žirondins Bordo
1:1
Olimpik Marsej
Grčka 1
Ksanti
2:0
Panionios
Panatinaikos
1:1
AEK
PAS Janjina
1:1
Panetolikos
Platanias
0:3
Asteras Tripolis
Grčka 2
AE Karaiskakis
2:1
Atletik Union of Sparta
Aharnaikos
0:3
Verija
Službeni rezultat.
Aiginiakos
1:1
Panegialios
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno