POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(12)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(5)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(1)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(12)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(48)
Tajland
(7)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
19.11.2017. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Turska 3 Bela
Bugsas Spor
2:0
Nazili Beledijespor
Karšijaka
1:2
Altaj
Nigde Beledijespor
1:0
Kırklarelispor
Pendikspor
3:0
Kahramanmaraspor
Sakarijaspor
3:1
Fethijespor
Turska 3 Crvena
Amed Sportif Falijetler Kulubu
0:1
Afjet Afjonspor
Bukaspor
1:1
Bodrumspor
Sancaktepe
1:0
Kastamonuspor 1966
Ukrajina 1 - 1.deo
Černomorec Odesa
2:1
Olimpik Donjeck
Vorskla
1:1
Stal Dnjeprodžeržinsk
Urugvaj 1 (Klausura)
Boston River
0:1
Defensor Sporting
Liverpul Montevideo
2:4
Sud Amerika
Mont. Vonderers
1:0
Rampla Juniors
Penjarol
3:0
Plaza Kolonija
Rasing Montevideo
5:2
Danubio
Urugvaj 2
Deportivo Maldonado
2:2
Vilja Tereza
Uzbekistan 1
Bunedkor
3:0
Buhoro
Kizilkum Zarafšon
2:1
Metalurg Bekobod
Nasaf Karši
4:0
Pahtakor
Nefči Fergana
2:1
Mašhal
Obod
0:0
Šurtan Guzor
Službeni rezultat. 3 boda za Šurtan Guzor.
Olmalik
2:1
Navbahor Namangan
Samarkand Dinamo
1:5
Lokomotiv Taškent
Sogdijona
2:1
Kokon 1912
Vels 1 - 1.deo
Kardif Metropolitan Juniversiti
1:1
Cefn Druids
Venecuela 1 Klausura Plej of
polufinale
Karabobo
0:0
Mineros de Gvajana
Vijetnam 1
Bekameks Bin Duong
4:0
Long An FK
Haifong
1:2
Hoang An Đia Lai
Hanoj
1:0
Kuang Nam
Ho Ši Min Siti
2:4
Tan Kuang Nin
Kan To
1:2
Song Lam Nghe An
SHB Da Nang
2:3
Sajgon
Tan Hoa
2:0
Sana Kan Hoa
Zambija 1
Bildkon
1:2
Grin Bufalos
Forest Rendžers
1:2
Zesko Junajted
Mufulira Vonderers
3:1
Nakambala Leopards
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno