POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(34)
Engleska
(51)
Nemačka
(40)
Italija
(32)
Francuska
(34)
Srbija
(8)
Argentina
(2)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azija
(1)
Belgija
(11)
Brazil
(50)
Bugarska
(11)
Češka
(13)
Čile
(9)
Danska
(14)
Egipat
(8)
Ekvador
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(5)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(21)
Hrvatska
(5)
Indonezija
(7)
Irak
(2)
Iran
(1)
Irska
(11)
Island
(5)
Izrael
(10)
Jamajka
(2)
Japan
(18)
Južna Afrika
(10)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kina
(9)
Kipar
(2)
Kolumbija
(2)
Kostarika
(9)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Mađarska
(8)
Norveška
(4)
Paragvaj
(5)
Peru
(1)
Poljska
(21)
Portugalija
(19)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(18)
Rusija
(15)
SAD
(28)
Saud. Arabija
(16)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(3)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(3)
Švajcarska
(11)
Švedska
(18)
Tajland
(8)
Turska
(12)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
26.08.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Mađarska 2
Dorog
1:2
Ðirmot
Njiređhaza Spartakus
1:2
Zalaegeršeg
Rakoci Kapošvar
2:0
Cegled
Tisakečke
2:1
Budaorš
Vac FK
0:2
Kazincbarcika
Đer ETO
2:2
Vašaš
Meksiko 1 (Apertura)
Deportivo Toluka
1:2
Leon
Keretaro
2:0
Lobos BUAP
Klub Amerika
2:2
Pumas UNAM
Monterej
2:2
Monarkas Morelija
Nekaksa
1:1
Tigres UANL
Santos Laguna
1:1
Kruz Azul
Tiburones Rohos de Verakruz
1:0
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
Meksiko 2 (Apertura)
Dorados Sinaloa
0:0
Korekaminos UAT
Klub Selaja
1:1
Zakatepek
Oaksaka
1:1
Kafetaleros de Tapačula
Universidad de Guadalahara
2:3
Atlante
Moldavija 1
Milsami
3:0
Sfintul George
Šerif
2:0
Dinamo-Auto
Nemačka 1
Borusija Dortmund
4:1
RB Lajpcig
Majnc 05
1:0
Štutgart
Nemačka 2
Dinamo Drezden
1:3
Hajdenhajm 1846
Jan Regenzburg
0:0
Holštajn Kil
Union Berlin
4:1
Sent Pauli 1910
Nemačka 3
Ajntraht Braunšvajg
0:2
Fortuna Keln
Sportfrojnde Lote
0:1
Halešer
Nemačka 4 (Bajern)
Garhing
1:3
Bajern Minhen II
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frajburg II
1:0
TSG Balingen
Sarbriken
0:2
Valdhof 07
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Norderštet 03
1:1
Libek
Drohtersen/Asel
0:2
Verder II
Havelse
1:2
Holštajn Kil II
Lineburger Hanza
2:0
VfL Oldenburg
Lupo Martini Volfsburg
0:1
Sent Pauli 1910 II
Nemačka 4 (Severoistok)
Herta II
4:2
Viktorija 1889
Lokomotiva Lajpcig
1:1
Babelsberg 03
Vaker 90 Nordhauzen
2:0
Bišofsverda FV 08
Nemačka 4 (Zapad)
TV Herkenrat
0:2
Rot Vajs Esen
Videnbrik 2000
1:0
Borusija Dortmund II
Nikaragva 1 (Apertura)
Dirangen
0:2
Halapa ART
Real Esteli
4:0
Real Madriz
Norveška 1
Molde
2:3
Ranhajm
Rozenborg
4:3
Stromsgodset
Valerenga
2:0
Bran
Norveška 2
Alesund
0:1
Nest Sotra
Asane
3:1
Tromsdalen
Floro
0:1
Ham Kam
Levanger
1:1
Kongsvinger
Notoden
0:1
Jerv
Stromen
3:2
Ulensaker/Kisa
Norveška 3 I
Fram Larvik
1:2
Alta
Mjolner
2:3
Fredrikštad
Raufoš
4:0
Grorud
Norveška 3 II
Brine
2:1
Vidar
Oman 1
Al Nahda Al Buraimi
1:1
Al Suvaik
Dofar
2:0
Mirbat
Muskat
1:0
Oman Klub
Panama 1 (Apertura)
Kosta del Este
3:0
Independiente La Čorera
Službeni rezultat.
Santa Hema
2:1
Tauro
Paragvaj 1 (Klausura)
Deportivo Santani
0:1
Deportivo Kapiata
Olimpija Asunsion
3:2
Independiente Asunsion
Peru 1 - Apertura
Alijanca
2:1
Deportivo Binasional
Deportivo Munisipal
1:0
Sport Huankajo
Komersijantes Unidos
3:4
Univerzitario
Real Garsilaso
2:1
Ajakučo
Sporting Kristal
2:1
Sport Rozario
Poljska 1 - 1.deo
Jagielonija
2:3
Miedž Legnica
Legija Varšava
1:4
Visla Plock
Zaglebje Lubin
2:1
Leh Poznanj
Poljska 2
Črobri Glogov
2:0
Hojničanka
Garbarnija
0:1
Sandecja Novi Sac
Odra Opole
1:1
Puša Njepolomice
Termalika Bruk-Bet
0:1
Rakov Čestohova
Poljska 3
Blekitni Stargard
1:1
ROV 1964 Ribnik
Elana Torun
2:0
Gornjik Lečna
GKS Belhatov
2:1
Olimpija Grudžadž
Pogon Siedlice
7:2
Gruf Vejherovo
Radomjak
4:0
Žnic Pruškov
Ruh Hožov
1:0
Olimpija Elblag
Portugalija 1
Feirense
1:1
Boavišta
Sporting Braga
3:1
Desportivo Aveš
Tondela
1:1
Rio Ave
Vitoria Setubal
1:2
Nasional Madeira
Portugalija 2
Akademiko Vizeu
3:2
Arouka
Benfika B
1:0
Mafra
Estoril Praia
1:2
Leikšoeš
Farense
0:0
Sporting Braga B
Oliveirense
1:1
Kova da Piedad
Pasoš Fereira
1:2
Famalikao
Vitoria Gimaraeš B
0:0
Akademika
Portugalija 3 A
Fafe
1:2
Felgeiraš
GD Mirandes
1:2
Maria da Fonte
Limianos
1:2
AD Oliveirense
Sao Martinjo
1:1
Mirandela
Šaveš B
0:1
Vizela
Torkatense
1:1
Montalegre
Trofense
1:2
Pedras Salgadas
Viljaverdense
2:2
Merelinense
Portugalija 3 B
Agueda
3:1
Sporting Meda
Gafanja
2:1
Kinfaeš
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno