POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(71)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(6)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(24)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(4)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(28)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(63)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
09.12.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Portugalija 3 B
Lusitanija Lourosa
5:1
Sporting Meda
Paredeš
0:1
Amarante
Pedras Rubras
0:3
Agueda
Penalva do Kastelo
1:2
Kinfaeš
Uniao Madeira
1:1
Sanžoanense
Portugalija 3 C
Alkainš
2:3
Loureš
Alverka
1:2
Torense
Anadia
2:2
Nogueirense
Fatima
1:2
Benfica Kastelo Branko
Oliveira Hospital
1:1
Peniče
Santa Iria
1:1
Oleiroš
Sertanense
1:2
Makao
Sintrense
1:0
Viljafrankense
Portugalija 3 D
1. Dezembro
0:0
Sporting Ideal
Amora
1:1
Armasenense
Luletano
2:0
Vasko da Gama Sines
Moura
2:2
Sakavenense
Olhanense
5:0
Fereiraš
Olímpiko Montiho
0:2
Prajense
Pinjalnovense
2:2
Angrenze
Real Keluž
2:0
Orijental
Redondense
0:7
Kasa Pia
Rumunija 1 - 1.deo
Astra Đurđiu
3:1
Konkordija Čiajna
CSM Politehnika Jaši
1:0
Dunarea Kalaraš
FCSB
2:0
Vitorul Konstanca
Rumunija 2
Petrolul Ploešti
5:1
Balotešti
Rusija 1
Dinamo Moskva
4:0
Ural
Krasnodar
1:1
Ufa
Zenit
1:2
Rubin
SAD 1 Plej of
finale
Atlanta Junajted
2:0
Portland Timbers
Salvador 1 Apertura Plej of
polufinale (r)
Alijanca San Salvador
2:2
FAS
Santa Tekla
2:0
Agvila
San Marino 1 - 2.deo
Kailungo
0:0
Kosmos
San Đovani
0:3
Tre Penje
Virtus Akvaviva
1:3
Faetano
Škotska 1 - 1.deo
FK Dandi
1:1
Rendžers
Slovenija 1
Aluminij
4:1
Celje
Mura
0:0
Triglav
Španija 1
Betis
2:0
Rajo Valjekano
Eibar
4:4
Levante
Hueska
0:1
Real Madrid
Real Sosijedad
1:2
Valjadolid
Španija 2
Alkorkon
0:1
Reus
Elče
0:0
Real Sporting Hihon
Kadiz
1:0
Rajo Mahadahonda
Lugo
4:2
Las Palmas
Saragosa
0:0
Kordoba
Španija 3 I
Atletiko Madrid B
1:1
Korukso
Internasional Madrid
0:2
Ponferadina
Kultural Leonesa
1:0
Guihuelo
Las Palmas Atletiko
2:2
Rapido de Bouzas
Navalkarnero
1:1
Salmantino
Pontevedra
3:1
Union Adarve
Selta B
1:0
Fuenlabrada
Valjadolid B
1:0
Burgos
Španija 3 II
Barakaldo
1:0
Himnastika Torelavega
Izara
3:2
Gernika
Langreo
2:0
Tudeljano
Mirandes
1:0
Union Deportiva Logronjes
Rasing Santander
2:0
Leioa
Real Sosijedad B
4:2
Klub Deportivo Vitorija
Real Sporting Hihon B
3:1
Atletik Bilbao B
Španija 3 III
Alkojano
0:0
Ehea
Badalona
1:2
Barselona B
Deportivo Ebro
0:0
UE Olot
Herkules
1:0
Peralada
Kasteljon
0:1
Sabadelj
Kornelja
2:0
Viljareal B
Ljeida
3:0
Konkuense
Teruel
0:4
Espanjol B
Valensija Mestalja
1:1
Atletiko Baleares
Španija 3 IV
Almerija B
1:3
Mursija
Atletico Malaguenjo
2:2
Badahoz
Don Benito
0:1
Marbelja
Granada B
4:1
Talavera
Humila
0:0
UD Ibica
Kartagena
2:0
San Fernando
Melilja
0:0
Viljanovense
Real Balompedika Linense
2:0
Rekreativo Huelva
Sevilja Atletiko
0:0
Atletiko Sanlukenjo
UCAM Mursija
3:0
El Ehido 2012
Srbija 1 - 1.deo
Bačka B.Palanka
0:0
Vojvodina
Dinamo Vranje
1:2
Voždovac
Mačva
1:2
Radnik Surdulica
Proleter Novi Sad
0:0
Čukarički
Rad
0:3
Partizan
Radnički Niš
3:0
Spartak Subotica
Zemun
0:3
Mladost Lučani
Srbija 2 - 1.deo
Borac Čačak
2:0
Zlatibor
Inđija
2:0
Bežanija
Novi Pazar
1:2
Budućnost Dobanovci
Radnički 1923
1:1
Sinđelić
Teleoptik
1:2
Metalac G.Milanovac
Trajal
1:0
OFK Žarkovo
Sudan 1 - 1.deo
Al Hilal Omdurman
2:0
Al Hilal Kadukli
Švajcarska 1
Bazel
2:0
Cirih
Grashopers
2:3
Lucern
Lugano
2:2
Sion
Švajcarska 2
Vintertur
0:0
Vil 1900
Tunis 1
Avenir Sportif de Gabes
3:1
Etoal Sahel
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno