POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(90)
Nemačka
(40)
Italija
(30)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Andora
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(43)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Crna Gora
(1)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(13)
Grčka
(9)
Gvatemala
(4)
Holandija
(17)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(4)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(8)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(9)
Kipar
(6)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(15)
Meksiko
(13)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(3)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(23)
Portugalija
(28)
Rumunija
(21)
Rusija
(17)
SAD
(40)
Salvador
(5)
Saud. Arabija
(10)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(12)
Švedska
(40)
Tajland
(6)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Rezultati po danu
<
06.04.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Danska 3 1.deo
Avarta
2:3
Hilerod
Brabrand
2:0
Dalum
Bronshoj
1:2
Slagels
Jamerbugt
0:1
Kolding IF
Marienlist
1:5
HIK Helerup
Midelfart
2:5
B 93
Ringkobing
2:0
Oder
Skovshoved IF
1:1
AB Kopenhagen
Tarup-Parup
1:1
Sudvest 05
Vanlose
0:0
Frem
Vejgard
2:1
Kjelerup
Egipat 1
El Entag El Harbi
2:1
Talaea El Džaiš
Gouna
1:1
Nogom El Mostakbal
Piramids
3:1
Ismaili
Vadi Degla
0:0
Al Mokavlun Al Arab
Ekvador 1
Deportivo Kuenka
2:3
Delfin
LDU Kito
0:0
Tekniko Universitario
Mušuk Runa
3:2
Gvajakil Siti
Engleska 1
Bornmaut
1:3
Barnli
Hadersfild Taun
1:4
Lester Siti
Njukastl Junajted
0:1
Kristal Palas
Engleska 2
Birmingem Siti
1:0
Lids Junajted
Blekburn Rovers
0:1
Stouk Siti
Bolton Vonderers
1:2
Ipsvič Taun
Brentford
3:3
Derbi Kaunti
Bristol Siti
2:2
Vigan Atletik
Hal Siti
3:1
Reding
Milvol
2:0
Vest Bromvič Albion
Norič Siti
4:0
Kvins Park Rendžers
Preston Nort End
0:1
Šefild Junajted
Roteram Jun.
2:1
Notingem Forest
Šefild Venzdi
1:3
Aston Vila
Svonsi Siti
3:1
Midlzbro
Engleska 3
AFC Vimbldon
1:1
Akrington Stenli
Barton Albion
3:1
Barnsli
Bradford Siti
0:1
Donkaster Rovers
Flitvud Taun
2:2
Sautend Junajted
Luton Taun
2:2
Blekpul
Piterboro Junajted
2:0
Gilingem
Plimut Argajl
0:2
Čarlton Atletik
Ročdejl
1:2
Sanderlend
Šruzberi Taun
1:1
Skantorp Junajted
Vikomb Vonderers
2:3
Portsmaut
Volsol
1:3
Oksford Junajted
Engleska 4
Čeltnem Taun
1:1
Egziter Siti
Grimzbi Taun
0:2
Stivenidž
Karlajl Junajted
3:2
Buri
Kolčester Junajted
0:2
Oldam Atletik
Krouli Taun
1:2
Forest Grin Rovers
Meklsfild
1:1
Morkamb
Mensfild Taun
1:0
Kembridž Junajted
Milton Kejns Dons
0:2
Linkoln Siti
Njuport Kaunti
0:0
Tranmer Rovers
Nots Kaunti
2:2
Nortempton Taun
Port Vejl
1:0
Kru Aleksandra
Svindon Taun
1:1
Jeovil Taun
Engleska 5
Boreham Vud
1:2
Saton Junajted
Bromli
2:2
Alderšot Taun
Dagenhem i Redbridž
0:0
Berou
Dover Atletik
0:0
Česterfild
Fajld
4:2
Istli
Gejtshed
1:1
Ebsflit Junajted
Hartlpul Junajted
0:1
Solihal Murs
Havant i Voterluvil
1:2
Herogejt Taun
Lejton Orijent
2:2
Halifaks Taun
Madstoun Junajted
0:2
Salford Siti
Mejdenhed Junajted
0:1
Barnet
Reksem
3:1
Breintri Taun
Engleska 6 (Jug)
Bilerikej Taun
1:3
Hempton i Ričmond Boro
Čipenhem Taun
1:2
Dulvič Hamlet
Hangerford Taun
1:2
Slou Taun
Istburn Boro
1:2
Gloster Siti
Oksford Siti
2:1
Hemel Hempsted Taun
Sent Olbens Siti
3:1
Čelmsford Siti
Veldstoun
3:0
Ist Tarok Junajted
Veling Junajted
2:1
Bat Siti
Veston Super Mer
3:1
Dartford
Voking
3:3
Torki Junajted
Engleska 6 (Sever)
Alfreton Taun
0:7
Altrinčem
Blajt Spartans
3:0
Boston Junajted
Brekli Taun
2:0
Guisli
Čorli
1:1
Telford Junajted
Darlington
2:0
Junajted of Mančester
Ešton Junajted
3:0
Spenimur Taun
Hereford FC
2:2
Stokport Kaunti
Jork Siti
1:0
Sautport
Kiderminster Harijers
3:0
Bradford Park Avenju
Kurzon Ešton
1:1
Limington
Naniton Taun
2:3
Čester FK
Engleska 7 (Central)
Banberi Junajted
2:0
Kings Lin Taun
Barvel
3:0
Liston
Hejlsoven Taun
1:3
Bedvort Junajted
Hitčin Taun
0:2
St Neots Taun
Ketering Taun
1:2
Alvečerč
Lovestoft Taun
1:2
Kolvil Taun
Nidem Market
0:0
Stourbridž
Redič Junajted
3:3
Biglsvejd Taun
Rojston Taun
0:2
Temvort
St Ajvs Taun
0:0
Rašden i Dajmonds
Stratford Taun
0:1
Rašal Olimpik
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno