POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(56)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(9)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(6)
Indonezija
(7)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(8)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(6)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
06.04.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Srbija 3 (Vojvodina)
Bratstvo Prigrevica
1:2
Cement
ČSK Pivara
0:0
Dunav
Dinamo 1945
0:0
Crvena Zvezda Novi Sad
Mladost B.Jarak
1:2
Borac Sakule
OFK Vršac
1:2
Kabel
Radnički N.Pazova
1:2
Bačka 1901
Radnički Sr. Mitrovica
0:0
Hajduk 1912
Radnički Zrenjanin
2:0
Železničar Pančevo
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Krušik 2014
5:0
FAP
Sloga Petrovac
2:2
Smederevo 1924
Sloga Požega
1:0
Mokra Gora
Šumadija Aranđelovac
0:0
Jedinstvo Ub
Tutin
4:1
Proleter Mihajlovac
Švajcarska 1
Grashopers
1:1
Cirih
Ksamaks
0:1
St. Galen
Švajcarska 2
Arau
3:0
Vaduc
Kijaso
2:2
Šafhauzen
Rapersvil-Jona
0:1
Lozana Sport
Vil 1900
1:1
Servet
Švedska 1
GIF Sundsval
3:1
Malme
Haken
2:1
Helsingborg
Švedska 2
Degerforš
2:1
Jenćeping Sedra
Halmštad
1:3
Ergrite
Švedska 3 (Jug)
Eskilsmine
1:1
Atvidaberg
Torns
0:1
Odevold
Utsiktens
3:2
Tvakers IF
Švedska 3 (Sever)
Karlslunds IF
3:1
IF Silvia
Karlstad BK
2:2
Vasalunds IF
Runinge IK
2:3
Akropolis
Švedska 4 I.Getaland
Dalstorps
2:0
Nesje FF
Esterlen
1:3
Huskvarna
Hesleholm IF
1:1
Asarum
IFK Berga
2:0
IFK Hesleholm
Karlskrona
3:1
Nosabi
Rape GOIF
0:0
IFO Bromela IF
Švedska 4 J.Sveland
Enskede
0:3
IFK Haninge
Motala
0:0
Sirianska Botkirka IF
Sodertalje
0:3
IFK Aspuden Telus
Stokholm Internacionale
1:2
AFK Linćeping
Švedska 4 Norland
Anundsje
1:7
Gotne
Iterhogdals
7:0
Sandviks
Pitea
2:1
IFK Ostersund
Skeleftea
3:0
IFK Umea
Umea Akademi
1:1
IFK Lulea
Švedska 4 S.Getaland
Erebro Sirianska
6:1
IFK Udevala
IK Gautiod
2:2
Grebeštad
Lidćeping
2:0
Venersborgs FK
Nordvermland
4:1
IFK Amal
Stenungsunds IF
4:2
Sevedalens
Vargarda IK
0:0
Tidaholms
Venersborgs IF
1:1
Torslanda
Švedska 4 S.Sveland
Enćeping
2:0
Skiljebo
Gamla Upsala
1:4
IFK Stoksund
Karlbergs BK
2:0
Hudiksvals
Kungsangens
2:1
Mora
Sundbibergs
1:2
Valbo
Švedska 4 Z.Getaland
Engelholm
2:0
IS Halmia
Prespa Birlik
1:2
Stafsinge
Vinbergs
1:3
Kviding
Tadžikistan 1
Hučand
1:0
Hatlon
Kuktoš
2:0
CSKA Pamir
Pandžšer
2:1
Istaravšan
Regar-TadAZ
1:4
Istiklol
Tajland 1
Bangkok Junajted
4:0
Suphanburi
Port
5:0
Pračuap
Trat
1:1
Samut Prakan Siti
Tajland 2
Armi Junajted
0:1
Honken
Kasetsart
1:0
Čiangmai Junajted
Lampang
1:1
Ajutaja Junajted
Rajong
2:2
Er Fors Junajted
Tai Honda
1:1
Nongbua Pičaja
Tunis 1
Hamam Lif
0:1
Union Monastirien
Kairounas
1:0
Stad Tunis
Turska 1
Alanjaspor
1:0
Bursaspor
Galatasaraj
3:0
Jeni Malatijaspor
Sivasspor
1:3
Kajzerispor
Turska 2
Balikesirspor
1:5
Istanbulspor
Boluspor
4:0
Kardemir Karabukspor
Osmanlispor
2:4
Eskišehirspor
Ukrajina 1 - 2.deo
Černomorec Odesa
1:3
Arsenal Kijev
Olimpik Donjeck
0:2
Desna
Ukrajina 2
Agrobiznes Voločisk
1:2
Obolon Brovar
Urugvaj 1 (Apertura)
Huventud Las Piedras
4:1
Mont. Vonderers
Nasional Montevideo
6:0
River Plata Montevideo
Penjarol
1:0
Danubio
Rampla Juniors
2:0
Rasing Montevideo
Uzbekistan 1
Navbahor Namangan
2:3
Bunedkor
Samarkand Dinamo
2:1
Metalurg Bekobod
Vels 1 - 2.deo
Bala Taun
2:5
Beri Taun
Cefn Druids
3:1
Kardif Metropolitan Juniversiti
Karmarten Taun
2:0
Landudno
Njutaun
0:6
Nju Sents
Venecuela 1 (Apertura)
Aragva
2:0
Lala
Metropolitanos
0:0
Klub Deportivo Lara
Vijetnam 1
Haifong
1:0
Hoang An Đia Lai
Nam Din
1:2
Sana Kan Hoa
Sajgon
0:0
Ho Ši Min Siti
Zambija 1
Bildkon
1:0
Man Jun. Zambia Akademi
Forest Rendžers
2:0
Nkvazi
Grin Bufalos
1:0
Prizon Leopards
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno