POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Sv. Prvenstvo
(1)
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(125)
Nemačka
(32)
Italija
(33)
Francuska
(34)
Alžir
(3)
Argentina
(22)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(1)
Belgija
(1)
Brazil
(12)
Bugarska
(19)
Češka
(10)
Čile
(10)
Ekvador
(9)
EP do 21
(16)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(15)
Gana
(1)
Grčka
(8)
Holandija
(21)
Hrvatska
(1)
Irska
(3)
Jamajka
(6)
Japan
(30)
Južna Koreja
(4)
Katar
(5)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(14)
KONKAKAF Liga Nacija
(4)
Kup Amerike
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(17)
Poljska
(9)
Portugalija
(10)
Prijateljski (kl.)
(3)
Prijateljski (r)
(24)
Rumunija
(6)
Rusija
(22)
SAD
(24)
Severna Irska
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(16)
Turska
(10)
UEFA Liga Nacija
(1)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(5)
Venecuela
(3)
Rezultati po danu
<
09.10.2019. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Brazil 1
Botafogo
3:1
Gojas
CSA
1:0
Internasional
Fortaleza
2:0
Šapekoense
Brazil 2
Amerika Mineiro
2:0
Bragantino
Atletiko Gojaniense
1:1
Kujaba
Botafogo Ribeirao Preto
0:0
Figueirense
Koritiba
1:0
Guarani
Krikiuma
2:2
Gremio Esportivo Brazil
Operario Feroviario
0:1
Parana
Ponte Preta
3:1
Londrina
Vitoria Baija
3:1
Oeste
Burundi 1
Vital O
0:0
Egl Noar Makamba
Danska, Kup
1/16 finala
Vendsisel
0:2
Nordsjalend
Engleska 5
Stokport Kaunti
2:1
Hartlpul Junajted
EP do 21 kvalifikacije
Lihtenštajn do 21
2:4
Slovačka do 21
Filipini 1
Kaja
5:1
Mendiola
Stalion
0:1
Grin Arčers Junajted
Italija 3 C
Teramo
2:0
Sićula Leoncio
Japan, Liga Kup
polufinale
Gamba Osaka
2:1
Hokaido Konsadole Saporo
Kavasaki Frontale
3:1
Kašima Antlers
Kanada 1 - 2.deo
HFX Vonderers
1:1
Pacifik
Kolumbija 1, 2.deo
Alijanca Petrolera
2:2
Deportivo Pasto
Amerika Kali
2:0
Union Magdalena
Deportes Tolima
2:0
Miljonarios
Envigado
2:0
Jaguares Kordoba
Kostarika 1 Apertura
Limon
1:0
Herediano
Kup Afrike - kvalifikacije 1.deo
Džibuti
1:1
Gambija
Južni Sudan
2:1
Sejšeli
Liberija
1:0
Čad
Mauricijus
1:3
Sao Tome i Prinsipe
Paragvaj, Kup
četvrtfinale
Guairenja
0:0
Sol de Amerika
Penalima - 1:3.
Prijateljski (rep.)
Bahrein
2:3
Azerbejdžan
Nemačka
2:2
Argentina
Republika Srpska, Kup
1/8 finala
Alfa Modriča
1:2
Krupa
Bratstvo Bratunac
1:4
Tekstilac Derventa
Drina Zvornik
2:2
Podrinje
Penalima - 5:4.
Rudar Ugljevik
0:3
Zvijezda 09
Slaven Dobrljin
2:0
Borac Šamac
Velež Nevesinje
1:1
Borac Kozarska Dubica
Penalima - 4:2.
SAD 2
Atlanta Junajted 2
5:2
Betlihem Stil
Laudon Junajted
4:3
Sent Luis
Nešvil SC
2:1
Luisvil Siti
Svoup Park Rendzers
1:2
Otava Fjuri
Saudijska Arabija 2
Al Ansar Medina
0:1
Al Šoala
Al Kalej Saihat
2:3
Nadžran
Al Takadom
1:1
Al Ain Al Atavlah
Hotain
2:1
Džeda Klub
Slovačka, Kup
1/16 finala
Slavija Košice
0:3
Pohronie
Slovenija 2
Drava
3:1
Roltek Dob
Španija 3 III
Orihuela
1:1
Levante B
Srbija 2
Budućnost Dobanovci
0:1
Metalac G.Milanovac
Kolubara
2:1
Sinđelić
Novi Pazar
0:1
Bačka B.Palanka
OFK Žarkovo
1:2
Smederevo 1924
Radnički Pirot
0:1
Kabel
Zemun
0:0
Dinamo Vranje
Srbija, Kup
1/16 finala
Proleter Novi Sad
2:1
Javor Matis
Vodojaža
0:6
Partizan
Voždovac
2:2
Teleoptik
Penalima - 7:8.
Sudan 1
Al Merih Omdurman
0:0
Hej al Arab
Kartum-3
0:2
Al Ahli Šandi
Turska 3 Bela
Afjet Afjonspor
3:2
Gumušanespor
Amed Sportif Falijetler Kulubu
0:0
Samsunspor
Čorumspor
3:2
BAK
Inegolspor
4:0
Sanliurfaspor
Kırklarelispor
0:0
Sarijer SK
Manisa
6:2
1922 Konjaspor
Sancaktepe
4:1
Hekimoglu Trabzon
Tarsus Idman Jurdu
1:0
Pendikspor
Zonguldak Komurspor
0:0
Hacetepe
Turska 3 Crvena
Bajburt Ozel Idarespor
0:0
Bodrumspor
Ejupspor
0:0
Ergene Velimese
Elazigspor
2:3
Kardemir Karabukspor
Etimesgut Beledijespor
1:2
Ankara Demirspor
Kastamonuspor 1966
1:0
Kahramanmaraspor
Kiršehir Beledijespor
2:2
Bandırmaspor
Sakarijaspor
1:0
Sivas Dort Ejlul Beledijespor
Tuzlaspor
2:0
Nigde Anadolu
Van Bujukšehir Beledijespor
1:2
Usakspor
Uganda 1
Mbarara Siti
1:2
Maruns
Police Jinja
1:3
Vajpers Vakiso Taun
SK Vila
2:0
Vakiso Džajants
Urugvaj 1 (Klausura)
Nasional Montevideo
1:0
Danubio
Progreso
2:1
Rasing Montevideo
River Plata Montevideo
0:0
Plaza Kolonija
Sentro Atletiko Feniks
1:2
Boston River
Venecuela, Kup
1/8 finala
Angostura
1:2
Monagas
Deportivo La Guaira
0:0
Mineros de Gvajana
Deportivo Tačira
0:2
Zamora Barinas
Estudijantes de Karakas
0:2
Metropolitanos
Estudijantes Merida
0:0
Karabobo
Jarakuj
0:1
Karakas
Klub Deportivo Lara
0:0
Zulija
Truhiljanos
1:2
Akademia Puerto Kabeljo
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.03.2024.
17.03.2024.
16.03.2024.
15.03.2024.
14.03.2024.
13.03.2024.
12.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno