Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B III - grupo del Mediterraneo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.12. (Sub) 11:00 Deportivo Ebro-Kasteljon 2.86 2.84 2.48 1.55 2.31 (5)
14.12. (Sub) 15:00 Andora KF-Valensija Mestalja 2.09 2.86 3.61 1.55 2.30 (4)
14.12. (Sub) 16:00 Ljagostera-UE Olot 2.18 2.86 3.37 1.55 2.32 (5)
14.12. (Sub) 16:00 Orihuela-Espanjol B 2.82 2.94 2.44 1.62 2.18 (5)
14.12. (Sub) 17:00 Viljareal B-Ehea 1.74 3.16 4.74 1.60 2.22 (5)
14.12. (Sub) 18:00 Herkules-Badalona 1.80 3.09 4.47 1.60 2.22 (5)
15.12. (Ned) 16:00 Levante B-Himnastik 2.12 2.96 3.38 1.62 2.17 (5)
15.12. (Ned) 16:00 Sabadelj-Prat 1.61 3.23 5.73 1.62 2.17 (5)
15.12. (Ned) 17:00 Barselona B-La Nusia 1.95 2.92 3.96 1.56 2.27 (5)
15.12. (Ned) 19:00 Kornelja-Ljeida 2.20 2.83 3.38 1.55 2.32 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kasteljon 16 8 7 1 24 : 11 (+13) 31
2 Sabadelj 16 8 5 3 19 : 13 (+6) 29
3 Espanjol B 16 7 6 3 26 : 18 (+8) 27
4 Ljeida 16 7 6 3 18 : 10 (+8) 27
5 Andora KF 16 7 6 3 20 : 14 (+6) 27
6 Barselona B 16 6 8 2 22 : 16 (+6) 26
7 La Nusia 16 6 6 4 18 : 12 (+6) 24
8 Kornelja 16 6 6 4 23 : 20 (+3) 24
9 Ljagostera 16 6 6 4 19 : 16 (+3) 24
10 Viljareal B 16 6 5 5 16 : 17 (-1) 23
11 UE Olot 16 5 7 4 14 : 10 (+4) 22
12 Ehea 16 5 5 6 20 : 19 (+1) 20
13 Valensija Mestalja 16 4 8 4 18 : 16 (+2) 20
14 Himnastik 16 4 5 7 20 : 24 (-4) 17
15 Deportivo Ebro 16 3 8 5 14 : 17 (-3) 17
16 Levante B 16 4 3 9 14 : 24 (-10) 15
17 Herkules 16 3 4 9 17 : 23 (-6) 13
18 Badalona 16 3 4 9 9 : 19 (-10) 13
19 Orihuela 16 2 6 8 13 : 31 (-18) 12
20 Prat 16 2 5 9 11 : 25 (-14) 11
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kasteljon 8 5 3 0 14 : 5 18 8 3 4 1 10 : 6 13
2. Sabadelj 8 5 2 1 10 : 5 17 8 3 3 2 9 : 8 12
3. Espanjol B 8 5 2 1 16 : 9 17 8 2 4 2 10 : 9 10
4. Ljeida 8 4 3 1 10 : 4 15 8 3 3 2 8 : 6 12
5. Andora KF 8 5 3 0 13 : 5 18 8 2 3 3 7 : 9 9
6. Barselona B 8 4 4 0 15 : 8 16 8 2 4 2 7 : 8 10
7. La Nusia 8 4 4 0 10 : 4 16 8 2 2 4 8 : 8 8
8. Kornelja 8 4 2 2 10 : 6 14 8 2 4 2 13 : 14 10
9. Ljagostera 8 3 3 2 9 : 10 12 8 3 3 2 10 : 6 12
10. Viljareal B 8 2 3 3 7 : 9 9 8 4 2 2 9 : 8 14
11. UE Olot 8 4 2 2 8 : 4 14 8 1 5 2 6 : 6 8
12. Ehea 8 5 2 1 13 : 3 17 8 0 3 5 7 : 16 3
13. Valensija Mestalja 8 2 4 2 11 : 8 10 8 2 4 2 7 : 8 10
14. Himnastik 8 2 3 3 10 : 13 9 8 2 2 4 10 : 11 8
15. Deportivo Ebro 8 2 5 1 9 : 7 11 8 1 3 4 5 : 10 6
16. Levante B 8 4 1 3 10 : 9 13 8 0 2 6 4 : 15 2
17. Herkules 8 2 3 3 11 : 10 9 8 1 1 6 6 : 13 4
18. Badalona 8 2 2 4 5 : 8 8 8 1 2 5 4 : 11 5
19. Orihuela 8 0 6 2 7 : 11 6 8 2 0 6 6 : 20 6
20. Prat 8 0 1 7 4 : 15 1 8 2 4 2 7 : 10 10
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno