Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B III - grupo del Mediterraneo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Sub) 15:30 Ljagostera-Barselona B 3.42 3.12 2.05 1.70 2.02 (10)
19.10. (Sub) 16:00 Levante B-Kornelja 2.36 2.86 3.01 1.67 2.07 (10)
19.10. (Sub) 16:00 Viljareal B-Ljeida 1.95 3.09 3.79 1.56 2.26 (10)
20.10. (Ned) 10:00 Ehea-Valensija Mestalja 2.25 2.97 3.20 1.57 2.23 (10)
20.10. (Ned) 10:00 Himnastik-La Nusia 1.88 3.19 3.97 1.61 2.14 (10)
20.10. (Ned) 10:00 Prat-Kasteljon 3.30 3.00 2.15 1.62 2.14 (10)
20.10. (Ned) 15:00 Badalona-UE Olot 2.58 3.02 2.58 1.59 2.19 (9)
20.10. (Ned) 15:30 Sabadelj-Espanjol B 2.21 2.92 3.30 1.57 2.24 (9)
20.10. (Ned) 17:00 Herkules-Deportivo Ebro 1.75 3.32 4.51 1.68 2.04 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Andora KF 8 5 2 1 12 : 4 (+8) 17
2 Viljareal B 8 5 2 1 12 : 6 (+6) 17
3 Ljeida 8 5 2 1 9 : 5 (+4) 17
4 Sabadelj 8 4 3 1 8 : 5 (+3) 15
5 Kasteljon 8 3 5 0 11 : 6 (+5) 14
6 Barselona B 8 4 2 2 13 : 9 (+4) 14
7 Ljagostera 8 4 1 3 12 : 10 (+2) 13
8 La Nusia 8 3 3 2 8 : 6 (+2) 12
9 Ehea 8 2 5 1 10 : 8 (+2) 11
10 Espanjol B 8 2 5 1 9 : 7 (+2) 11
11 Kornelja 8 2 4 2 10 : 10 (0) 10
12 Deportivo Ebro 8 2 4 2 7 : 7 (0) 10
13 UE Olot 8 2 3 3 6 : 7 (-1) 9
14 Valensija Mestalja 8 1 5 2 7 : 8 (-1) 8
15 Levante B 8 2 2 4 7 : 11 (-4) 8
16 Himnastik 8 1 4 3 9 : 13 (-4) 7
17 Orihuela 8 1 3 4 7 : 16 (-9) 6
18 Herkules 8 1 1 6 9 : 14 (-5) 4
19 Prat 8 0 4 4 7 : 12 (-5) 4
20 Badalona 8 0 2 6 4 : 13 (-9) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Andora KF 4 3 1 0 7 : 1 10 4 2 1 1 5 : 3 7
2. Viljareal B 4 2 1 1 5 : 4 7 4 3 1 0 7 : 2 10
3. Ljeida 4 3 0 1 5 : 3 9 4 2 2 0 4 : 2 8
4. Sabadelj 4 1 2 1 2 : 3 5 4 3 1 0 6 : 2 10
5. Kasteljon 4 2 2 0 7 : 4 8 4 1 3 0 4 : 2 6
6. Barselona B 4 2 2 0 9 : 4 8 4 2 0 2 4 : 5 6
7. Ljagostera 4 1 1 2 4 : 7 4 4 3 0 1 8 : 3 9
8. La Nusia 4 2 2 0 5 : 3 8 4 1 1 2 3 : 3 4
9. Ehea 4 2 2 0 6 : 1 8 4 0 3 1 4 : 7 3
10. Espanjol B 4 2 2 0 6 : 3 8 4 0 3 1 3 : 4 3
11. Kornelja 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 6 : 6 5
12. Deportivo Ebro 4 1 2 1 4 : 4 5 4 1 2 1 3 : 3 5
13. UE Olot 4 2 1 1 3 : 2 7 4 0 2 2 3 : 5 2
14. Valensija Mestalja 4 0 3 1 3 : 4 3 4 1 2 1 4 : 4 5
15. Levante B 4 2 1 1 4 : 3 7 4 0 1 3 3 : 8 1
16. Himnastik 4 0 2 2 4 : 9 2 4 1 2 1 5 : 4 5
17. Orihuela 4 0 3 1 3 : 6 3 4 1 0 3 4 : 10 3
18. Herkules 4 1 0 3 6 : 8 3 4 0 1 3 3 : 6 1
19. Prat 4 0 1 3 3 : 6 1 4 0 3 1 4 : 6 3
20. Badalona 4 0 1 3 2 : 6 1 4 0 1 3 2 : 7 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno