POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(67)
Nemačka
(44)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(34)
Australija
(6)
Austrija
(19)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(2)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(7)
Finska
(23)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(2)
Holandija
(19)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(5)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(18)
Izrael
(9)
Japan
(29)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(10)
Kamerun
(2)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(9)
Kipar
(5)
Kolumbija
(17)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(9)
Luksemburg
(4)
Mađarska
(16)
Meksiko
(13)
Moldavija
(1)
Nikaragva
(2)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(29)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(23)
Rusija
(40)
SAD
(40)
Salvador
(7)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(14)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(6)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
10.10.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Škotska, Liga Kup - Po grupama
Kvin of Saut
2:2
Sent Miren
Penalima - 2:4.
Livingston
2:1
Aloa Atletik
Partik Tistl
2:0
Kvins Park
Rejt Rovers
2:1
Ist Fajf
Sent Džonston
7:0
Brešin Siti
Slovačka 2
Dukla Banska Bistrica
1:0
Partizan Bardejov
MFK Dubnica
0:1
ŠTK Šamorin
MŠK Žilina B
5:1
Puhov
Poprad
1:5
Tatran Liptovski Mikulaš
Skalica
5:1
Košice
Slavoj Trebišov
2:4
Petržalka
Slovan Bratislava B
2:0
Komarno
Slovenija 2
Bilje
0:0
Krško
Brežice 1919
2:1
Beltinci
Jadran Dekani
3:0
Primorje
Radomlje
3:1
Nafta 1903
Roltek Dob
3:2
Fužinar
Rudar Velenje
3:3
Drava
Triglav
4:2
Brda Dobrovo
SP, Kvalifikacije J. Amerika
Brazil
5:0
Bolivija
Španija 2
Espanjol
1:0
Alkorkon
Sabadelj
0:2
Mirandes
Tenerife
1:0
Rajo Valjekano
Union Deportiva Logronjes
1:0
Almerija
Srbija 2
Kabel
0:1
Borac 1926
Radnički 1923
3:2
OFK Žarkovo
Radnički Pirot
2:1
Zemun
Srbija 3 (Beograd)
Brodarac
2:0
Jedinstvo Surčin
BSK Borča
0:0
Leštane
GSP Polet - Dorćol
2:1
OFK Mladenovac
Lokomotiva Beograd
1:1
Sinđelić
OFK Beograd
2:0
Sremčica
Radnički Obrenovac
2:2
Crvena Zvezda MML
TEK Sloga
0:0
Studentski Grad
Teleoptik
2:1
Stepojevac Vaga
Srbija 3 (Istok)
Morava Vl.Han
1:1
Timok
Moravac Orion
2:5
Trstenik PPT
Topličanin
1:1
Dunav Prahovo
Srbija 3 (Vojvodina)
1.Maj Ruma
1:0
Kozara B.V.Selo
Bačka 1901
1:1
Feniks 1995
Hajduk 1912
2:3
Mladost GAT
OFK Stari Grad
0:1
Jedinstvo S.Pazova
OFK Vršac
2:1
Radnički Zrenjanin
Omladinac Novi Banovci
1:2
OFK Bečej 1918
Sloboda Novi Kozarci
1:4
Borac Sakule
Sloga Čonoplja
1:0
Dinamo 1945
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Krušik 2014
2:1
Gruža
GFK Sloboda
0:2
Sloga Požega
Jedinstvo Ub
2:1
Sušica
Mladi Radnik
0:0
Trepča
Sloga Petrovac
1:1
Jošanica
Smederevo 1924
3:3
Železnicar Lajkovac
Takovo
0:2
Budućnost Arilje
Tutin
1:0
Mačva 1929
Švedska 2
Brage
0:0
Degerforš
Dalkurd FF
2:0
Ljungskil
GAIS Geteborg
1:3
Halmštad
Treleborg
1:1
Akropolis
Umea
1:2
Jenćeping Sedra
Švedska 3 (Jug)
Karlskrona
2:5
Utsiktens
Švedska 3 (Sever)
Erebro Sirianska
2:0
Nikeping
Švedska 4 I.Getaland
Asarum
0:3
Esterlen
Huskvarna
0:1
Dalstorps
IFK Hesleholm
1:2
Karlshamn
IFO Bromela IF
1:3
Hesleholm IF
Nosabi
3:1
Kristianstads
Rape GOIF
2:0
Sirianska Sodertalje
Tord
3:1
Almeboda Linerid
Švedska 4 J.Sveland
Asiriska Fereningen Norčeping
3:1
Gute
Hudinge IF
1:3
Asiriska Fereningen
IFK Eskilstuna
0:3
Tajriso FF
Njuroz
0:4
Atvidaberg
Runinge IK
0:1
Forvard
Trosa-Vagnhered
1:1
Vermbols
Švedska 4 Norland
Gotne
3:0
Skeleftea
Iterhogdals
2:2
Friska Viljor
Moron BK
0:3
Bodens
Notvikens
1:1
Taftea IK
Sandviks
1:1
IFK Umea
Umea Akademi
3:1
Stede
Švedska 4 S.Getaland
IFK Amal
1:3
Sevedalens
IK Gautiod
0:3
Odevold
Lidćeping
2:1
Tidaholms
Nordvermland
2:2
Karlstad II
Stenungsunds IF
0:1
Grebeštad
Vargarda IK
1:2
Venersborgs IF
Švedska 4 S.Sveland
Fana
0:2
Kvarnsvedens
Gamla Upsala
6:2
Fagersta Sodra
IFK Esteraker
1:2
Hudiksvals
IFK Lidingo
2:1
Enćeping
IFK Stoksund
0:0
Karlbergs BK
Stokholm Internacionale
0:3
Skiljebo
Švedska 4 Z.Getaland
Asiriska BK
3:1
Rozengard
Engelholm
1:1
Vinbergs
IS Halmia
1:1
IFK Malme
Onsala BK
3:2
Eslevs
Vestra Frelunda
3:3
Limhamn Bunkeflo 2007
Tajland 1
BG Pathum Junajted
1:0
Buriram Junajted
Ratčaburi
2:1
Bangkok Junajted
Tajland 2
Hon Ken Junajted
2:0
Siam Nejvi
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno