Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Škotska, Scottish Betfred League Cup - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Harts 4 4 0 0 8 : 3 (+5) 12
2 Rejt Rovers 4 2 1 1 7 : 7 (0) 8
3 Inv. Kaledonijen 4 1 2 1 4 : 4 (0) 6
4 Ist Fajf 4 1 0 3 5 : 6 (-1) 3
5 Kaudenbit 4 0 1 3 0 : 4 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Harts 2 2 0 0 4 : 1 6 2 2 0 0 4 : 2 6
2. Rejt Rovers 2 1 1 0 5 : 4 4 2 1 0 1 2 : 3 3
3. Inv. Kaledonijen 2 1 1 0 1 : 0 4 2 0 1 1 3 : 4 1
4. Ist Fajf 2 1 0 1 4 : 3 3 2 0 0 2 1 : 3 0
5. Kaudenbit 2 0 0 2 0 : 2 0 2 0 1 1 0 : 2 1

Group B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hibernijan 4 4 0 0 10 : 3 (+7) 12
2 FK Dandi 4 3 0 1 9 : 4 (+5) 9
3 Kouv Rendžers 4 1 1 2 4 : 7 (-3) 5
4 Brora Rendžers 4 0 2 2 6 : 10 (-4) 2
5 Forfar Atletik 4 0 1 3 3 : 8 (-5) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hibernijan 2 2 0 0 7 : 2 6 2 2 0 0 3 : 1 6
2. FK Dandi 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 0 1 3 : 4 3
3. Kouv Rendžers 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 1 1 2 : 5 1
4. Brora Rendžers 2 0 1 1 2 : 4 1 2 0 1 1 4 : 6 1
5. Forfar Atletik 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 0 2 0 : 4 0

Group C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sent Džonston 4 3 1 0 12 : 2 (+10) 10
2 Dandi Junajted 4 2 1 1 7 : 3 (+4) 8
3 Piterhed 4 2 1 1 6 : 5 (+1) 8
4 Kelti Harts 4 1 1 2 4 : 4 (0) 4
5 Brešin Siti 4 0 0 4 3 : 18 (-15) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sent Džonston 2 1 1 0 7 : 0 4 2 2 0 0 5 : 2 6
2. Dandi Junajted 2 1 0 1 1 : 1 3 2 1 1 0 6 : 2 4
3. Piterhed 2 1 0 1 4 : 4 3 2 1 1 0 2 : 1 4
4. Kelti Harts 2 0 1 1 2 : 3 1 2 1 0 1 2 : 1 3
5. Brešin Siti 2 0 0 2 2 : 8 0 2 0 0 2 1 : 10 0

Group D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ros Kaunti 4 3 1 0 12 : 5 (+7) 11
2 Erbrot 4 3 0 1 9 : 4 (+5) 9
3 Eldžin Siti 4 2 0 2 5 : 7 (-2) 6
4 Stirling Albion 4 1 0 3 3 : 8 (-5) 3
5 Montrouz 4 0 1 3 5 : 10 (-5) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ros Kaunti 2 2 0 0 5 : 1 6 2 1 1 0 7 : 4 4
2. Erbrot 2 2 0 0 6 : 1 6 2 1 0 1 3 : 3 3
3. Eldžin Siti 2 1 0 1 3 : 4 3 2 1 0 1 2 : 3 3
4. Stirling Albion 2 1 0 1 3 : 3 3 2 0 0 2 0 : 5 0
5. Montrouz 2 0 1 1 3 : 5 1 2 0 0 2 2 : 5 0

Group E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danfermlajn Atl. 4 4 0 0 9 : 2 (+7) 12
2 Falkirk 4 3 0 1 9 : 3 (+6) 9
3 Kilmarnok 4 2 0 2 4 : 6 (-2) 6
4 Klajd 4 1 0 3 6 : 9 (-3) 3
5 Dambarton 4 0 0 4 2 : 10 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danfermlajn Atl. 2 2 0 0 5 : 2 6 2 2 0 0 4 : 0 6
2. Falkirk 2 2 0 0 5 : 1 6 2 1 0 1 4 : 2 3
3. Kilmarnok 2 1 0 1 2 : 3 3 2 1 0 1 2 : 3 3
4. Klajd 2 1 0 1 3 : 4 3 2 0 0 2 3 : 5 0
5. Dambarton 2 0 0 2 0 : 5 0 2 0 0 2 2 : 5 0

Group F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Er Junajted 4 2 1 1 8 : 5 (+3) 8
2 Anan Atletik 4 2 1 1 9 : 4 (+5) 7
3 Stranrer 4 1 3 0 6 : 5 (+1) 7
4 Hamilton Akad. 4 2 0 2 7 : 6 (+1) 6
5 Albion Rovers 4 0 1 3 5 : 15 (-10) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Er Junajted 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 6 : 4 3
2. Anan Atletik 2 1 1 0 4 : 2 4 2 1 0 1 5 : 2 3
3. Stranrer 2 1 1 0 4 : 3 4 2 0 2 0 2 : 2 2
4. Hamilton Akad. 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 0 2 2 : 5 0
5. Albion Rovers 2 0 0 2 3 : 10 0 2 0 1 1 2 : 5 1

Group G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sent Miren 4 2 2 0 8 : 4 (+4) 10
2 Kvin of Saut 4 1 3 0 7 : 5 (+2) 7
3 Partik Tistl 4 1 2 1 3 : 4 (-1) 7
4 Grinok Morton 4 1 3 0 4 : 3 (+1) 6
5 Kvins Park 4 0 0 4 1 : 7 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sent Miren 2 1 1 0 5 : 2 4 2 1 1 0 3 : 2 4
2. Kvin of Saut 2 0 2 0 2 : 2 2 2 1 1 0 5 : 3 4
3. Partik Tistl 2 1 1 0 2 : 0 4 2 0 1 1 1 : 4 1
4. Grinok Morton 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 2 0 1 : 1 2
5. Kvins Park 2 0 0 2 1 : 4 0 2 0 0 2 0 : 3 0

Group H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Livingston 4 4 0 0 15 : 3 (+12) 12
2 Aloa Atletik 4 3 0 1 9 : 5 (+4) 9
3 Edinburg Siti 4 1 1 2 5 : 9 (-4) 4
4 Erdrioniens 4 1 0 3 3 : 7 (-4) 3
5 Stenhausmir 4 0 1 3 4 : 12 (-8) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Livingston 2 2 0 0 6 : 2 6 2 2 0 0 9 : 1 6
2. Aloa Atletik 2 2 0 0 6 : 3 6 2 1 0 1 3 : 2 3
3. Edinburg Siti 2 0 1 1 3 : 7 1 2 1 0 1 2 : 2 3
4. Erdrioniens 2 0 0 2 0 : 3 0 2 1 0 1 3 : 4 3
5. Stenhausmir 2 0 0 2 0 : 6 0 2 0 1 1 4 : 6 1
U narednu fazu plasiraće se i 4 najbolje drugoplasirane ekipe.

Posle nerešenih rezultata izvode se penali i pobednik dobija bonus bod.
18+ igrajte odgovorno