POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(5)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(45)
Tajland
(7)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
31.10.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Meksiko 1 Apertura
Tihuana Xoloickuintles De Kaliente
0:2
Pačuka
Moldavija 1
Dinamo-Auto
1:1
Milsami
Speranta
3:0
Kodru Lozova
Nemačka 1
Ajntraht Frankfurt
1:1
Verder
Arminija Bilefeld
0:2
Borusija Dortmund
Augsburg
3:1
Majnc 05
Bor. Menhengladbah
1:0
RB Lajpcig
Keln
1:2
Bajern Minhen
Nemačka 2
Ajntraht Braunšvajg
3:2
Nirnberg
Erzgebirge Aue
1:1
Holštajn Kil
Osnabrik
2:1
Sandhauzen
Paderborn 07
3:1
Jan Regenzburg
Nemačka 3
1860 Minhen
0:2
Duizburg
Dinamo Drezden
3:0
Mepen 1912
KFC Irdingen
1:0
Sarbriken
Valdhof 07
5:2
Magdeburg
Nemačka 4 (Bajern)
Ilertisen
2:1
Grojter Firt II
Nirnberg II
6:3
Aubštat
Oberfranken Bajrojt
2:1
Ajhštat
Viktorija Ašafenburg
2:1
Šalding-Hajning
Nemačka 4 (Jugozapad)
Alen
2:2
07 Elversberg
Astorija Valdorf
2:0
Rot Vajs Koblenc
Balinger
5:4
Hesen Kasel
Frankfurt 1899
3:0
Pirmasens
Majnc 05 II
1:1
Homburg
Štajnbah
1:1
Ulm 1846
Nemačka 4 (Severoistok)
SV Lihtenberg 47
1:1
Herta II
Nemačka 4 (Zapad)
Bergiš Gladbah 09
2:2
Keln II
Fortuna 95 Dizeldorf II
4:1
Rot Vajs Ahlen
Fortuna Keln
1:2
Borusija Dortmund II
Lipštad 08
1:2
Vegberg-Bek
Rodinghauzen
4:2
Sportfrojnde Lote
Rot Vajs Oberhauzen
3:3
Videnbrik 2000
Šalke 04 II
1:1
Rot Vajs Esen
VfB Homberg
2:1
Vupertaler SV
Norveška 1
Haugesund
0:1
Alesund
Od
1:1
Sarpsborg 08
Norveška 3 I - 2.deo
Alta
0:1
Skeid
Kvik Halden
2:4
Fredrikštad
Norveška 3 II - 2.deo
Arendal
3:0
Flekeroj
Sotra
2:3
Vard Haugesund
Palestina 1
Šabab Al Džahirija
2:2
Šabab Alsamu
Taradži Vadi Al-Nes
1:6
Hilal Al Kuds
Panama 1 Klausura
Atletiko Čiriki
0:0
Deportivo Univerzitario
Paragvaj 1 (Klausura)
General Dijaz
0:1
Sportivo Lukenjo
Sero Portenjo
1:0
Libertad
Peru 1 (Klausura)
Ajakučo
2:0
Melgar
Alijanca Univerzidad
0:1
Univerzitario
Sijensijano
1:1
UTC Kahamarka
Univ. San Martin
0:2
Deportivo Binasional
Poljska, Kup
1/16 finala
Pogon Siedlice
0:1
Radomjak
Unija Janikovo
0:2
LKS Lođ
Portugalija 1
Belenenseš
1:1
Farense
Maritimo
0:0
Nasional Madeira
Rio Ave
2:0
Moreirense
Portugalija 2
Akademika
3:0
Oliveirense
Šaveš
0:0
Viljafrankense
Sporting Kovilja
4:0
Porto B
Republika Srpska 1
Borac Kozarska Dubica
2:1
Alfa Modriča
Jedinstvo Brčko
0:2
Zvijezda 09
Leotar
2:2
Drina Zvornik
Ljubić
2:2
Sutjeska Foča
Podrinje
1:1
Željezničar Banja Luka
Tekstilac Derventa
1:0
Slavija Srpsko Sarajevo
Rumunija 1 - 1.deo
Akademika Klinćeni
2:0
Sepsi OSK Sfintu George
Botošani
2:3
UTA Arad
Hermanštad
0:1
KSU Krajova
Rumunija 2 1.deo
Dunarea Kalaraš
1:0
Metaloglobus Bukurešt
Komuna Rećea
3:3
SS Politehnika Temišvar
KSM Slatina
0:2
Glorija Buzau
Vitorul Targu Žiju
3:1
Unirea Slobocija
Rusija 1
Akhmat Grozni
2:0
Krasnodar
PFC Soči
2:1
Lokomotiva Moskva
Rubin
3:1
Arsenal Tula
Spartak Moskva
0:1
Rostov
Rusija 3 gr 1
Anži
1:2
Kubanj
Biolog
5:1
Mašuk KMV
Černomorec Novorosijsk
1:0
Tuapse
Dinamo Stavropolj
1:1
Mahačkala
Kubanj Holding
1:1
Družba
Spartak Naljčik
3:0
Inter Čerkesk
Rusija 3 gr 4
Čeljabinsk
7:0
Lada Toljati
Orenburg II
0:3
Zvezda Perm
Tjumen
1:1
Nosta
Ural II
2:2
Lada Dimitrovgrad
Volga Uljanovsk
2:0
Zenit Iževsk
Volna N.O.
1:3
Kamaz
SAD 1
Dalas
3:0
Hjuston Dinamo
Saudijska Arabija 1
Abha
3:2
Al Etifak
Al Hilal Rijad
2:0
Damk
Al Itihad Džeda
2:0
Al Ahli Džeda
Severna Irska 1 - 1.deo
Glenavon
0:0
Dangenon Svifts
Kliftonvil
3:0
Kerik Rendžers
Kolrejn
2:1
Glentoran
Larn
2:0
Balimena Junajted
Vorenpoint Taun
1:1
Portadaun
Singapur 1
Tampines Rovers
2:0
Albireks Nigata II
Sirija 1
Al Šorta Damask
2:2
Al Vahda Damask
Škotska 1 - 1.deo
Dandi Junajted
2:1
Ros Kaunti
Livingston
0:2
Madervel
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno