Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Tinkoff RPL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
10.04. (Sub) 11:00 Himki-Tambov 1.20 6.36 14.04 2.31 1.58 (9)
10.04. (Sub) 13:30 Ufa-Akhmat Grozni 2.65 3.02 2.82 1.48 2.56 (10)
10.04. (Sub) 16:00 Rostov-Rubin 2.73 3.06 2.70 1.59 2.31 (10)
11.04. (Ned) 11:00 Arsenal Tula-Krasnodar 4.65 3.67 1.72 1.93 1.83 (10)
11.04. (Ned) 13:30 Dinamo Moskva-Ural 1.54 3.91 6.19 1.80 1.97 (10)
11.04. (Ned) 13:30 PFC Soči-Zenit 5.83 4.02 1.55 1.95 1.81 (10)
11.04. (Ned) 16:00 Lokomotiva Mos.-Spartak Moskva 2.93 3.04 2.52 1.72 2.07 (10)
12.04. (Pon) 16:00 CSKA Moskva-Rotor 1.30 5.22 9.82 2.15 1.66 (10)
17.04. (Sub) 11:00 Akhmat Grozni-Himki 2.19 3.20 3.20 1.83 1.87 (1)
17.04. (Sub) 13:30 Lokomotiva Mos.-Rostov 1.96 3.20 3.90 1.66 2.08 (1)
17.04. (Sub) 13:30 Rotor-Dinamo Moskva 4.70 3.40 1.74 1.71 2.00 (1)
17.04. (Sub) 16:00 Krasnodar-Zenit 4.50 3.90 1.66 2.43 1.49 (1)
18.04. (Ned) 09:00 Ural-Rubin 3.10 3.10 2.29 1.67 2.06 (1)
18.04. (Ned) 13:30 PFC Soči-CSKA Moskva 3.40 3.10 2.15 1.73 1.99 (1)
18.04. (Ned) 16:00 Spartak Moskva-Ufa 1.31 4.80 9.40 1.93 1.77 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 24 15 6 3 55 : 21 (+34) 51
2 Spartak Moskva 24 14 5 5 49 : 28 (+21) 47
3 Lokomotiva Mos. 24 13 4 7 32 : 26 (+6) 43
4 CSKA Moskva 24 13 4 7 42 : 25 (+17) 43
5 Dinamo Moskva 24 13 3 8 36 : 26 (+10) 42
6 Rubin 24 12 4 8 33 : 29 (+4) 40
7 PFC Soči 24 11 7 6 38 : 26 (+12) 40
8 Rostov 24 11 4 9 32 : 26 (+6) 37
9 Himki 24 10 5 9 30 : 34 (-4) 35
10 Krasnodar 24 10 4 10 44 : 35 (+9) 34
11 Akhmat Grozni 24 9 5 10 27 : 29 (-2) 32
12 Ural 24 6 11 7 22 : 30 (-8) 29
13 Rotor 24 4 6 14 12 : 38 (-26) 18
14 Arsenal Tula 24 4 5 15 19 : 42 (-23) 17
15 Ufa 24 3 5 16 15 : 41 (-26) 14
16 Tambov 24 3 4 17 15 : 45 (-30) 13
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 13 11 1 1 41 : 12 34 11 4 5 2 14 : 9 17
2. Spartak Moskva 12 7 3 2 28 : 12 24 12 7 2 3 21 : 16 23
3. Lokomotiva Mos. 11 8 1 2 17 : 8 25 13 5 3 5 15 : 18 18
4. CSKA Moskva 12 6 3 3 25 : 15 21 12 7 1 4 17 : 10 22
5. Dinamo Moskva 12 9 1 2 22 : 5 28 12 4 2 6 14 : 21 14
6. Rubin 12 5 3 4 15 : 15 18 12 7 1 4 18 : 14 22
7. PFC Soči 12 8 4 0 26 : 8 28 12 3 3 6 12 : 18 12
8. Rostov 11 4 2 5 14 : 12 14 13 7 2 4 18 : 14 23
9. Himki 12 7 1 4 15 : 13 22 12 3 4 5 15 : 21 13
10. Krasnodar 13 7 3 3 31 : 18 24 11 3 1 7 13 : 17 10
11. Akhmat Grozni 12 5 3 4 15 : 11 18 12 4 2 6 12 : 18 14
12. Ural 12 5 5 2 12 : 9 20 12 1 6 5 10 : 21 9
13. Rotor 13 2 2 9 4 : 20 8 11 2 4 5 8 : 18 10
14. Arsenal Tula 11 4 4 3 14 : 14 16 13 0 1 12 5 : 28 1
15. Ufa 11 1 3 7 8 : 15 6 13 2 2 9 7 : 26 8
16. Tambov 13 2 2 9 8 : 19 8 11 1 2 8 7 : 26 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno