Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa Bridgestone Libertadores - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Botafogo 6 3 1 2 6 : 5 (+1) 10
2 Barselona Gva. 6 3 1 2 8 : 8 (0) 10
3 Estudijantes LP 6 3 0 3 7 : 8 (-1) 9
4 Atletiko Nasional 6 2 0 4 8 : 8 (0) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Botafogo 3 2 0 1 3 : 3 6 3 1 1 1 3 : 2 4
2. Barselona Gva. 3 1 1 1 3 : 5 4 3 2 0 1 5 : 3 6
3. Estudijantes LP 3 2 0 1 2 : 2 6 3 1 0 2 5 : 6 3
4. Atletiko Nasional 3 2 0 1 7 : 4 6 3 0 0 3 1 : 4 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Santos 6 3 3 0 11 : 4 (+7) 12
2 Strongest 6 2 3 1 9 : 5 (+4) 9
3 Santa Fe 6 2 2 2 8 : 6 (+2) 8
4 Sporting Kristal 6 0 2 4 2 : 15 (-13) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Santos 3 3 0 0 9 : 2 9 3 0 3 0 2 : 2 3
2. Strongest 3 2 1 0 8 : 2 7 3 0 2 1 1 : 3 2
3. Santa Fe 3 1 2 0 4 : 1 5 3 1 0 2 4 : 5 3
4. Sporting Kristal 3 0 2 1 1 : 3 2 3 0 0 3 1 : 12 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 6 4 1 1 14 : 9 (+5) 13
2 Emelek 6 3 1 2 8 : 5 (+3) 10
3 Independiente Med. 6 3 0 3 8 : 8 (0) 9
4 Melgar 6 1 0 5 6 : 14 (-8) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 3 1 1 1 6 : 5 4 3 3 0 0 8 : 4 9
2. Emelek 3 2 0 1 5 : 2 6 3 1 1 1 3 : 3 4
3. Independiente Med. 3 1 0 2 4 : 5 3 3 2 0 1 4 : 3 6
4. Melgar 3 1 0 2 4 : 5 3 3 0 0 3 2 : 9 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 San Lorenco 6 3 1 2 8 : 8 (0) 10
2 Atl. Paranense 6 3 1 2 9 : 10 (-1) 10
3 Flamengo 6 3 0 3 11 : 7 (+4) 9
4 Univ. Katolika 6 1 2 3 8 : 11 (-3) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. San Lorenco 3 2 0 1 4 : 3 6 3 1 1 1 4 : 5 4
2. Atl. Paranense 3 1 1 1 4 : 6 4 3 2 0 1 5 : 4 6
3. Flamengo 3 3 0 0 9 : 2 9 3 0 0 3 2 : 5 0
4. Univ. Katolika 3 1 1 1 4 : 4 4 3 0 1 2 4 : 7 1

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 6 4 1 1 13 : 9 (+4) 13
2 Horhe Vilsterman 6 3 0 3 12 : 10 (+2) 9
3 Atletiko Tukuman 6 2 1 3 8 : 10 (-2) 7
4 Penjarol 6 2 0 4 11 : 15 (-4) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 3 3 0 0 7 : 3 9 3 1 1 1 6 : 6 4
2. Horhe Vilsterman 3 3 0 0 11 : 5 9 3 0 0 3 1 : 5 0
3. Atletiko Tukuman 3 2 1 0 5 : 3 7 3 0 0 3 3 : 7 0
4. Penjarol 3 2 0 1 6 : 4 6 3 0 0 3 5 : 11 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 6 4 1 1 17 : 6 (+11) 13
2 Godoj Kruz 6 3 2 1 10 : 8 (+2) 11
3 Libertad 6 1 3 2 7 : 9 (-2) 6
4 Sport Bojs Varnes 6 0 2 4 8 : 19 (-11) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 3 3 0 0 11 : 3 9 3 1 1 1 6 : 3 4
2. Godoj Kruz 3 1 2 0 4 : 2 5 3 2 0 1 6 : 6 6
3. Libertad 3 1 1 1 3 : 3 4 3 0 2 1 4 : 6 2
4. Sport Bojs Varnes 3 0 1 2 5 : 11 1 3 0 1 2 3 : 8 1

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lanus 6 4 1 1 13 : 3 (+10) 13
2 Nasional Mont. 6 2 2 2 5 : 3 (+2) 8
3 Šapekoense 6 2 1 3 6 : 12 (-6) 7
4 Zulija 6 1 2 3 4 : 10 (-6) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lanus 3 2 0 1 8 : 1 6 3 2 1 0 5 : 2 7
2. Nasional Mont. 3 1 0 2 3 : 2 3 3 1 2 0 2 : 1 5
3. Šapekoense 3 1 1 1 4 : 5 4 3 1 0 2 2 : 7 3
4. Zulija 3 0 2 1 2 : 3 2 3 1 0 2 2 : 7 3

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gremio 6 4 1 1 15 : 6 (+9) 13
2 Gvarani Asunsion 6 3 2 1 9 : 7 (+2) 11
3 Deportes Ikike 6 3 1 2 12 : 9 (+3) 10
4 Zamora Barinas 6 0 0 6 6 : 20 (-14) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gremio 3 3 0 0 11 : 3 9 3 1 1 1 4 : 3 4
2. Gvarani Asunsion 3 1 2 0 4 : 2 5 3 2 0 1 5 : 5 6
3. Deportes Ikike 3 2 0 1 6 : 5 6 3 1 1 1 6 : 4 4
4. Zamora Barinas 3 0 0 3 2 : 9 0 3 0 0 3 4 : 11 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno