Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Libertadores - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.05. (Sre) 00:30 Boka Juniors-Korintijans 2.07 3.05 4.06 1.44 2.64 (12)
18.05. (Sre) 00:30 Flamengo-Univ. Katolika 1.23 6.41 11.31 2.82 1.39 (12)
18.05. (Sre) 00:30 Sporting Kristal-Taljeres 2.73 3.17 2.62 1.69 2.09 (12)
18.05. (Sre) 22:00 Atl. Paranaense-Libertad 1.85 3.46 4.26 1.74 2.03 (12)
18.05. (Sre) 22:00 Nasional Mont.-Velez Sarsfild 2.45 3.15 2.94 1.71 2.06 (12)
18.05. (Sre) 22:00 Palmeiras-Emelek 1.23 5.93 12.46 2.24 1.59 (12)
19.05. (Čet) 00:00 Deportes Tolima-Amerika Mineiro 2.01 3.35 3.74 1.77 1.99 (12)
19.05. (Čet) 00:00 Deportivo Tačira-Ind. Petrolero 1.56 4.06 5.68 2.10 1.67 (12)
19.05. (Čet) 00:00 Kolon-Olimpija Asuns. 1.77 3.50 4.65 1.75 2.01 (12)
19.05. (Čet) 02:00 Alijanca-Fortaleza 3.95 3.49 1.91 1.82 1.93 (12)
19.05. (Čet) 22:00 Atletiko Mineiro-Independ. del Valje 1.32 4.75 10.44 1.80 1.94 (12)
20.05. (Pet) 00:00 River Plata-Kolo Kolo 1.59 3.80 5.78 1.85 1.88 (12)
20.05. (Pet) 02:00 Deportivo Kali-Olvejs Redi 1.39 4.43 8.57 1.77 1.97 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 4 4 0 0 20 : 2 (+18) 12
2 Emelek 4 1 2 1 7 : 6 (+1) 5
3 Deportivo Tačira 4 1 1 2 4 : 10 (-6) 4
4 Ind. Petrolero 4 0 1 3 3 : 16 (-13) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 1 1 0 0 8 : 1 3 3 3 0 0 12 : 1 9
2. Emelek 2 0 1 1 2 : 4 1 2 1 1 0 5 : 2 4
3. Deportivo Tačira 2 0 0 2 1 : 8 0 2 1 1 0 3 : 2 4
4. Ind. Petrolero 3 0 1 2 2 : 8 1 1 0 0 1 1 : 8 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Libertad 4 2 1 1 4 : 3 (+1) 7
2 Strongest 4 1 2 1 7 : 3 (+4) 5
3 Karakas 4 1 2 1 3 : 3 (0) 5
4 Atl. Paranaense 4 1 1 2 1 : 6 (-5) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Libertad 2 2 0 0 3 : 1 6 2 0 1 1 1 : 2 1
2. Strongest 3 1 2 0 7 : 2 5 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Karakas 2 1 1 0 1 : 0 4 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Atl. Paranaense 1 1 0 0 1 : 0 3 3 0 1 2 0 : 6 1

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Estudijantes LP 4 3 1 0 7 : 1 (+6) 10
2 Red Bul Bragantino 4 1 2 1 5 : 5 (0) 5
3 Nasional Mont. 4 1 1 2 2 : 4 (-2) 4
4 Velez Sarsfild 4 0 2 2 5 : 9 (-4) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Estudijantes LP 3 3 0 0 7 : 1 9 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Red Bul Bragantino 2 1 1 0 3 : 1 4 2 0 1 1 2 : 4 1
3. Nasional Mont. 1 0 1 0 0 : 0 1 3 1 0 2 2 : 4 3
4. Velez Sarsfild 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 1 1 2 : 5 1

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 4 2 2 0 6 : 3 (+3) 8
2 Deportes Tolima 4 2 1 1 6 : 6 (0) 7
3 Independ. del Valje 4 1 2 1 5 : 4 (+1) 5
4 Amerika Mineiro 4 0 1 3 4 : 8 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 1 0 1 0 1 : 1 1 3 2 1 0 5 : 2 7
2. Deportes Tolima 2 1 0 1 1 : 2 3 2 1 1 0 5 : 4 4
3. Independ. del Valje 2 0 2 0 3 : 3 2 2 1 0 1 2 : 1 3
4. Amerika Mineiro 3 0 0 3 3 : 7 0 1 0 1 0 1 : 1 1

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Korintijans 4 2 1 1 3 : 2 (+1) 7
2 Boka Juniors 4 2 0 2 3 : 4 (-1) 6
3 Deportivo Kali 4 1 2 1 4 : 3 (+1) 5
4 Olvejs Redi 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Korintijans 2 2 0 0 3 : 0 6 2 0 1 1 0 : 2 1
2. Boka Juniors 1 1 0 0 2 : 0 3 3 1 0 2 1 : 4 3
3. Deportivo Kali 2 1 1 0 2 : 0 4 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Olvejs Redi 3 1 1 1 4 : 3 4 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 4 3 1 0 6 : 2 (+4) 10
2 Kolo Kolo 4 2 1 1 6 : 5 (+1) 7
3 Fortaleza 4 1 1 2 4 : 6 (-2) 4
4 Alijanca 4 0 1 3 3 : 6 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 1 1 0 0 2 : 0 3 3 2 1 0 4 : 2 7
2. Kolo Kolo 2 1 0 1 3 : 3 3 2 1 1 0 3 : 2 4
3. Fortaleza 3 1 1 1 4 : 4 4 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Alijanca 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 2 : 4 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sero Portenjo 4 2 1 1 5 : 3 (+2) 7
2 Kolon 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
3 Olimpija Asuns. 4 1 2 1 2 : 2 (0) 5
4 Penjarol 4 1 0 3 3 : 5 (-2) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sero Portenjo 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 1 1 1 : 2 1
2. Kolon 2 2 0 0 4 : 2 6 2 0 1 1 1 : 3 1
3. Olimpija Asuns. 3 1 2 0 1 : 0 5 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Penjarol 1 1 0 0 2 : 1 3 3 0 0 3 1 : 4 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Flamengo 4 3 1 0 10 : 5 (+5) 10
2 Taljeres 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
3 Univ. Katolika 4 1 1 2 5 : 6 (-1) 4
4 Sporting Kristal 4 0 1 3 2 : 6 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Flamengo 1 1 0 0 3 : 1 3 3 2 1 0 7 : 4 7
2. Taljeres 3 2 1 0 4 : 2 7 1 0 0 1 1 : 3 0
3. Univ. Katolika 2 1 0 1 4 : 4 3 2 0 1 1 1 : 2 1
4. Sporting Kristal 2 0 1 1 1 : 3 1 2 0 0 2 1 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno