Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Libertadores - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 22:00 Estudijantes LP-Gremio 2.09 3.16 3.75 1.57 2.33 (12)
23.04. (Uto) 22:00 Karakas-Rozario Sentral 4.33 3.33 1.88 1.60 2.25 (12)
24.04. (Sre) 00:00 Atletiko Mineiro-Penjarol 1.40 4.40 8.25 1.82 1.93 (12)
24.04. (Sre) 00:00 Liverpul Mont.-San Lorenco 3.30 3.03 2.34 1.50 2.50 (12)
24.04. (Sre) 00:30 Kolo Kolo-Alijanca 1.65 3.72 5.43 1.77 2.00 (12)
24.04. (Sre) 02:00 Junior-LDU Kito 2.07 3.25 3.66 1.64 2.18 (12)
24.04. (Sre) 22:00 Botafogo-Univerzitario 1.45 4.35 7.16 1.98 1.77 (12)
24.04. (Sre) 22:00 Nasional Mont.-Deportivo Tačira 1.30 5.25 10.28 2.06 1.72 (12)
24.04. (Sre) 22:00 Uačipato-Strongest 1.67 3.89 4.91 1.94 1.81 (12)
25.04. (Čet) 00:30 Bolivar-Flamengo 2.27 3.42 3.04 2.02 1.74 (12)
25.04. (Čet) 00:30 Independ. del Valje-Palmeiras 2.26 3.37 3.12 1.90 1.85 (12)
25.04. (Čet) 00:30 Libertad-River Plata 3.49 3.49 2.04 1.92 1.83 (12)
25.04. (Čet) 22:00 Kobresal-Taljeres 3.76 3.25 2.04 1.63 2.20 (12)
25.04. (Čet) 22:00 Sero Portenjo-Fluminense 3.11 3.18 2.34 1.66 2.14 (12)
26.04. (Pet) 00:00 Barselona Gva.-Sao Paulo 3.22 3.33 2.23 1.78 1.97 (12)
26.04. (Pet) 00:00 Palestino-Miljonarios 2.74 3.13 2.65 1.61 2.22 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fluminense 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
2 Kolo Kolo 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
3 Sero Portenjo 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
4 Alijanca 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fluminense 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Kolo Kolo 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Sero Portenjo 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Alijanca 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Taljeres 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
2 Sao Paulo 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
3 Barselona Gva. 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
4 Kobresal 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Taljeres 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Sao Paulo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Barselona Gva. 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Kobresal 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Uačipato 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Estudijantes LP 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Strongest 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
4 Gremio 2 0 0 2 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Uačipato 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Estudijantes LP 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Strongest 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Gremio 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Junior 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
2 Univerzitario 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 LDU Kito 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Botafogo 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Junior 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Univerzitario 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. LDU Kito 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Botafogo 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bolivar 2 2 0 0 7 : 2 (+5) 6
2 Flamengo 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
3 Miljonarios 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
4 Palestino 2 0 0 2 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bolivar 1 1 0 0 3 : 2 3 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Flamengo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Miljonarios 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 2 : 3 0
4. Palestino 1 0 0 1 0 : 4 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Palmeiras 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
2 Independ. del Valje 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
3 Liverpul Mont. 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
4 San Lorenco 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Palmeiras 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Independ. del Valje 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Liverpul Mont. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 3 0
4. San Lorenco 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Mineiro 2 2 0 0 6 : 2 (+4) 6
2 Penjarol 2 1 0 1 5 : 1 (+4) 3
3 Rozario Sentral 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Karakas 2 0 0 2 1 : 9 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Mineiro 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 4 : 1 3
2. Penjarol 1 1 0 0 5 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Rozario Sentral 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Karakas 1 0 0 1 1 : 4 0 1 0 0 1 0 : 5 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Libertad 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
3 Nasional Mont. 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Deportivo Tačira 2 0 0 2 0 : 5 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Libertad 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
3. Nasional Mont. 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Deportivo Tačira 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno