Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga Nord

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.10. (Sub) 11:30 Vejče Flensburg 08-Altonaer 93 1.21 5.84 10.98 2.54 1.46 (8)
23.10. (Sub) 13:00 Atlas Delmenhorst-Hanover 96 II 2.51 3.46 2.48 2.20 1.60 (8)
23.10. (Sub) 13:00 SSV Jedeloh-06 Hildešajm 2.47 3.58 2.45 2.57 1.45 (8)
24.10. (Ned) 11:00 Hamburger SV II-Sent Pauli 1910 II 1.99 3.55 3.25 2.41 1.50 (8)
24.10. (Ned) 12:00 Ajntraht Norderštet 03-Drohtersen/Asel 2.28 3.36 2.81 2.19 1.60 (8)
24.10. (Ned) 12:00 Holštajn Kil II-Hajder SV 1.38 4.58 6.73 2.49 1.47 (8)
24.10. (Ned) 12:00 Teutonia Otensen-Feniks Libek 1.65 3.86 4.39 2.47 1.48 (8)
24.10. (Ned) 13:00 Lineburger Hanza-Hanoveršer 2.16 3.41 2.98 2.08 1.67 (8)
24.10. (Ned) 13:00 ŠV Reden-Verder II 2.59 3.57 2.36 2.54 1.46 (8)
24.10. (Ned) 13:00 VfL Oldenburg-Obernojland 1.22 5.28 12.24 2.06 1.68 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Sever

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Teutonia Otensen 11 6 5 0 20 : 7 (+13) 23
2 Holštajn Kil II 11 7 2 2 24 : 13 (+11) 23
3 Vejče Flensburg 08 10 7 1 2 23 : 10 (+13) 22
4 Drohtersen/Asel 11 5 4 2 14 : 12 (+2) 19
5 Libek 11 4 2 5 19 : 13 (+6) 14
6 Sent Pauli 1910 II 11 4 2 5 15 : 16 (-1) 14
7 Ajntraht Norderštet 03 11 2 6 3 20 : 19 (+1) 12
8 Hamburger SV II 10 3 2 5 13 : 17 (-4) 11
9 Feniks Libek 10 2 4 4 14 : 24 (-10) 10
10 Hajder SV 11 2 2 7 12 : 25 (-13) 8
11 Altonaer 93 11 1 2 8 10 : 28 (-18) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Teutonia Otensen 4 3 1 0 11 : 2 10 7 3 4 0 9 : 5 13
2. Holštajn Kil II 5 3 1 1 11 : 8 10 6 4 1 1 13 : 5 13
3. Vejče Flensburg 08 4 3 1 0 7 : 3 10 6 4 0 2 16 : 7 12
4. Drohtersen/Asel 8 4 2 2 10 : 10 14 3 1 2 0 4 : 2 5
5. Libek 5 2 2 1 14 : 5 8 6 2 0 4 5 : 8 6
6. Sent Pauli 1910 II 6 3 0 3 7 : 8 9 5 1 2 2 8 : 8 5
7. Ajntraht Norderštet 03 5 1 3 1 9 : 6 6 6 1 3 2 11 : 13 6
8. Hamburger SV II 4 1 0 3 6 : 10 3 6 2 2 2 7 : 7 8
9. Feniks Libek 5 0 3 2 4 : 11 3 5 2 1 2 10 : 13 7
10. Hajder SV 7 2 2 3 9 : 11 8 4 0 0 4 3 : 14 0
11. Altonaer 93 6 0 1 5 6 : 16 1 5 1 1 3 4 : 12 4

Jug

Ukupno O P N P D : P GR B
1 VfL Oldenburg 10 8 2 0 22 : 5 (+17) 26
2 Verder II 9 6 2 1 27 : 6 (+21) 20
3 Hanover 96 II 9 5 1 3 15 : 9 (+6) 16
4 Atlas Delmenhorst 10 3 4 3 14 : 14 (0) 13
5 06 Hildešajm 10 4 1 5 16 : 23 (-7) 13
6 ŠV Reden 10 3 2 5 17 : 19 (-2) 11
7 Hanoveršer 10 3 2 5 9 : 17 (-8) 11
8 Obernojland 10 3 1 6 6 : 18 (-12) 10
9 SSV Jedeloh 10 1 5 4 8 : 19 (-11) 8
10 Lineburger Hanza 10 1 4 5 10 : 14 (-4) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. VfL Oldenburg 3 3 0 0 10 : 2 9 7 5 2 0 12 : 3 17
2. Verder II 6 5 1 0 22 : 2 16 3 1 1 1 5 : 4 4
3. Hanover 96 II 6 3 1 2 9 : 8 10 3 2 0 1 6 : 1 6
4. Atlas Delmenhorst 4 2 0 2 9 : 4 6 6 1 4 1 5 : 10 7
5. 06 Hildešajm 5 3 1 1 11 : 5 10 5 1 0 4 5 : 18 3
6. ŠV Reden 5 2 1 2 9 : 6 7 5 1 1 3 8 : 13 4
7. Hanoveršer 5 2 0 3 4 : 10 6 5 1 2 2 5 : 7 5
8. Obernojland 5 2 1 2 3 : 5 7 5 1 0 4 3 : 13 3
9. SSV Jedeloh 5 0 4 1 4 : 9 4 5 1 1 3 4 : 10 4
10. Lineburger Hanza 5 0 3 2 5 : 7 3 5 1 1 3 5 : 7 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno