Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga Nord - Part II

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.05. (Sub) 12:00 Ajntraht Norderštet 03-Lineburger Hanza 1.42 4.37 5.73 1.89 1.79 (3)
21.05. (Sub) 13:00 VfL Oldenburg-Holštajn Kil II 1.32 5.00 6.88 2.00 1.70 (3)
22.05. (Ned) 12:00 06 Hildešajm-Teutonia Otensen 2.79 3.15 2.30 2.15 1.61 (2)
22.05. (Ned) 12:00 Altonaer 93-Obernojland 2.41 3.50 2.41 2.25 1.56 (2)
22.05. (Ned) 12:00 Atlas Delmenhorst-Hamburger SV II 2.73 3.22 2.29 2.02 1.68 (3)
22.05. (Ned) 12:00 Sent Pauli 1910 II-ŠV Reden 2.29 3.33 2.69 2.06 1.66 (3)
22.05. (Ned) 12:00 Verder II-Vejče Flensburg 08 2.62 3.45 2.27 2.24 1.56 (3)
22.05. (Ned) 13:00 Drohtersen/Asel-SSV Jedeloh 2.29 3.33 2.69 2.05 1.66 (3)
22.05. (Ned) 13:00 Hanoveršer-Feniks Libek 5.67 4.54 1.41 2.29 1.53 (3)
25.05. (Sre) 17:00 06 Hildešajm-Teutonia Otensen 2.60 3.45 2.25 2.13 1.61 (1)
25.05. (Sre) 18:45 Altonaer 93-Obernojland 2.39 3.55 2.39 2.32 1.52 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 VfL Oldenburg 9 6 3 0 31 : 12 (+11) 38
2 Vejče Flensburg 08 9 7 1 1 28 : 18 (+9) 35
3 Holštajn Kil II 9 4 1 4 23 : 15 (+2) 27
4 Libek 10 5 4 1 23 : 17 (+9) 26
5 Verder II 9 3 1 5 30 : 18 (0) 26
6 Hamburger SV II 9 4 2 3 27 : 26 (+1) 24
7 Teutonia Otensen 9 2 4 3 28 : 34 (-2) 23
8 Hanover 96 II 10 3 2 5 27 : 33 (-1) 16
9 Atlas Delmenhorst 9 0 4 5 14 : 27 (-10) 15
10 06 Hildešajm 9 0 2 7 15 : 46 (-19) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. VfL Oldenburg 4 3 1 0 10 : 2 10 5 3 2 0 8 : 5 11
2. Vejče Flensburg 08 5 4 1 0 10 : 3 13 4 3 0 1 9 : 7 9
3. Holštajn Kil II 5 2 0 3 6 : 5 6 4 2 1 1 4 : 3 7
4. Libek 5 3 1 1 10 : 3 10 5 2 3 0 5 : 3 9
5. Verder II 4 2 0 2 6 : 3 6 5 1 1 3 5 : 8 4
6. Hamburger SV II 5 3 0 2 7 : 6 9 4 1 2 1 7 : 7 5
7. Teutonia Otensen 5 2 3 0 16 : 10 9 4 0 1 3 3 : 11 1
8. Hanover 96 II 5 1 1 3 9 : 10 4 5 2 1 2 11 : 11 7
9. Atlas Delmenhorst 4 0 3 1 3 : 4 3 5 0 1 4 1 : 10 1
10. 06 Hildešajm 4 0 2 2 3 : 9 2 5 0 0 5 2 : 15 0

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Feniks Libek 8 7 1 0 34 : 18 (+16) 39
2 Ajntraht Norderštet 03 8 4 4 0 32 : 10 (+13) 33
3 SSV Jedeloh 10 3 5 2 30 : 17 (+3) 32
4 Drohtersen/Asel 8 3 4 1 24 : 15 (+8) 31
5 ŠV Reden 10 5 2 3 35 : 25 (+9) 26
6 Sent Pauli 1910 II 8 3 2 3 28 : 21 (+3) 26
7 Lineburger Hanza 10 3 4 3 15 : 22 (-5) 22
8 Obernojland 10 2 2 6 19 : 37 (-14) 16
9 Hanoveršer 10 1 4 5 18 : 37 (-14) 16
10 Altonaer 93 9 0 5 4 19 : 33 (-7) 14
11 Hajder SV 9 2 1 6 23 : 42 (-12) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Feniks Libek 5 5 0 0 14 : 2 15 3 2 1 0 6 : 2 7
2. Ajntraht Norderštet 03 4 2 2 0 4 : 1 8 4 2 2 0 11 : 1 8
3. SSV Jedeloh 5 1 3 1 6 : 5 6 5 2 2 1 7 : 5 8
4. Drohtersen/Asel 4 2 1 1 8 : 4 7 4 1 3 0 8 : 4 6
5. ŠV Reden 5 3 1 1 14 : 5 10 5 2 1 2 6 : 6 7
6. Sent Pauli 1910 II 4 2 1 1 9 : 3 7 4 1 1 2 5 : 8 4
7. Lineburger Hanza 5 1 3 1 4 : 5 6 5 2 1 2 4 : 8 7
8. Obernojland 5 1 2 2 6 : 11 5 5 1 0 4 6 : 15 3
9. Hanoveršer 4 1 1 2 3 : 10 4 6 0 3 3 8 : 15 3
10. Altonaer 93 4 0 2 2 4 : 6 2 5 0 3 2 3 : 8 3
11. Hajder SV 5 1 1 3 10 : 15 4 4 1 0 3 3 : 10 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno