Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga West

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 17:30 Boner SK-Projsen Minster 6.74 4.56 1.38 2.38 1.51 (9)
23.10. (Sub) 12:00 Alemanija Ahen-Rot Vajs Ahlen 2.35 3.21 2.81 1.90 1.81 (8)
23.10. (Sub) 12:00 Borusija MG II-Rodinghauzen 1.91 3.42 3.64 1.89 1.82 (8)
23.10. (Sub) 12:00 Keln II-Rot Vajs Esen 3.77 3.74 1.79 2.42 1.50 (8)
23.10. (Sub) 12:00 KFC Irdingen-Vupertaler SV 10.41 6.32 1.20 3.15 1.31 (8)
23.10. (Sub) 12:00 Lipštad 08-Fortuna 95 Dizeldorf II 4.28 3.81 1.68 2.31 1.54 (8)
23.10. (Sub) 12:00 RV Oberhauzen-Fortuna Keln 2.10 3.25 3.26 1.89 1.81 (8)
23.10. (Sub) 12:00 Šalke 04 II-VfB Homberg 1.78 3.56 4.01 2.06 1.68 (8)
23.10. (Sub) 12:00 Sportfrojnde Lote-Vegberg-Bek 2.02 3.31 3.40 1.90 1.80 (8)
23.10. (Sub) 12:00 Videnbrik 2000-SV Štraelen 2.37 3.23 2.79 1.95 1.76 (8)
27.10. (Sre) 17:30 Sportfrojnde Lote-RV Oberhauzen 5.80 4.30 1.46 2.12 1.61 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rot Vajs Esen 11 8 2 1 28 : 9 (+19) 26
2 Vupertaler SV 12 6 5 1 20 : 9 (+11) 23
3 Fortuna Keln 12 6 5 1 20 : 10 (+10) 23
4 RV Oberhauzen 11 6 4 1 21 : 7 (+14) 22
5 Projsen Minster 12 6 4 2 23 : 11 (+12) 22
6 Keln II 11 7 0 4 29 : 17 (+12) 21
7 Fortuna 95 Dizeldorf II 11 6 3 2 22 : 10 (+12) 21
8 Borusija MG II 12 6 2 4 18 : 11 (+7) 20
9 Videnbrik 2000 11 5 4 2 13 : 8 (+5) 19
10 SV Štraelen 12 5 3 4 16 : 17 (-1) 18
11 Lipštad 08 12 5 2 5 19 : 21 (-2) 17
12 Rodinghauzen 11 4 2 5 10 : 14 (-4) 14
13 Šalke 04 II 12 3 3 6 13 : 20 (-7) 12
14 Rot Vajs Ahlen 12 2 6 4 16 : 25 (-9) 12
15 Alemanija Ahen 12 2 4 6 11 : 16 (-5) 10
16 Boner SK 12 3 1 8 14 : 23 (-9) 10
17 Sportfrojnde Lote 10 3 0 7 7 : 17 (-10) 9
18 Vegberg-Bek 12 1 4 7 9 : 20 (-11) 7
19 VfB Homberg 12 1 3 8 6 : 22 (-16) 6
20 KFC Irdingen 12 1 3 8 9 : 37 (-28) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rot Vajs Esen 6 3 2 1 8 : 6 11 5 5 0 0 20 : 3 15
2. Vupertaler SV 6 3 2 1 10 : 4 11 6 3 3 0 10 : 5 12
3. Fortuna Keln 6 4 2 0 11 : 5 14 6 2 3 1 9 : 5 9
4. RV Oberhauzen 7 5 2 0 16 : 3 17 4 1 2 1 5 : 4 5
5. Projsen Minster 6 3 2 1 8 : 4 11 6 3 2 1 15 : 7 11
6. Keln II 5 4 0 1 19 : 8 12 6 3 0 3 10 : 9 9
7. Fortuna 95 Dizeldorf II 5 4 0 1 15 : 5 12 6 2 3 1 7 : 5 9
8. Borusija MG II 6 4 1 1 13 : 6 13 6 2 1 3 5 : 5 7
9. Videnbrik 2000 6 3 3 0 9 : 4 12 5 2 1 2 4 : 4 7
10. SV Štraelen 6 2 1 3 7 : 13 7 6 3 2 1 9 : 4 11
11. Lipštad 08 6 3 1 2 8 : 7 10 6 2 1 3 11 : 14 7
12. Rodinghauzen 5 2 1 2 4 : 6 7 6 2 1 3 6 : 8 7
13. Šalke 04 II 6 3 2 1 11 : 7 11 6 0 1 5 2 : 13 1
14. Rot Vajs Ahlen 6 1 4 1 6 : 9 7 6 1 2 3 10 : 16 5
15. Alemanija Ahen 5 1 1 3 5 : 8 4 7 1 3 3 6 : 8 6
16. Boner SK 7 1 1 5 5 : 14 4 5 2 0 3 9 : 9 6
17. Sportfrojnde Lote 4 3 0 1 5 : 2 9 6 0 0 6 2 : 15 0
18. Vegberg-Bek 6 1 1 4 5 : 11 4 6 0 3 3 4 : 9 3
19. VfB Homberg 6 0 3 3 4 : 8 3 6 1 0 5 2 : 14 3
20. KFC Irdingen 6 1 1 4 6 : 19 4 6 0 2 4 3 : 18 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno