Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Japan, Meiji Yasuda J1 League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.07. (Pet) 09:00 Hokaido KS-Gamba Osaka 2.06 3.54 3.34 2.00 1.75 (9)
03.08. (Uto) 10:00 Vegalta Sendai-Gamba Osaka 2.73 3.30 2.51 1.94 1.78 (2)
09.08. (Pon) 06:00 Hokaido KS-Urava Red Dajm. 2.19 3.35 3.15 1.99 1.72 (1)
09.08. (Pon) 09:00 Jokohama-Nagoja Grampus 4.40 3.40 1.83 1.74 1.97 (1)
09.08. (Pon) 09:00 Šimicu S-Puls-Jokohama F. Mar. 3.55 3.55 1.99 2.10 1.65 (1)
09.08. (Pon) 09:00 Visel Kobe-Kašiva Rejsol 2.00 3.40 3.65 1.83 1.86 (1)
09.08. (Pon) 10:00 Avispa Fukuoka-Sanfreće Hir. 3.35 3.10 2.22 1.67 2.07 (1)
09.08. (Pon) 10:00 Oita Trinita-Kavasaki Frontale 7.40 4.90 1.37 2.26 1.56 (1)
09.08. (Pon) 10:00 Sagan Tosu-FK Tokio 2.70 3.10 2.65 1.67 2.06 (1)
09.08. (Pon) 10:00 Serezo Osaka-Vegalta Sendai 1.76 3.45 4.70 1.74 1.96 (1)
09.08. (Pon) 10:00 Šonan Belmare-Kašima Antlers 4.20 3.50 1.83 1.76 1.95 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kavasaki Frontale 22 18 4 0 53 : 15 (+38) 58
2 Jokohama F. Mar. 20 14 4 2 39 : 16 (+23) 46
3 Visel Kobe 22 11 8 3 35 : 21 (+14) 41
4 Sagan Tosu 22 10 8 4 30 : 15 (+15) 38
5 Nagoja Grampus 21 11 4 6 23 : 16 (+7) 37
6 Kašima Antlers 22 10 5 7 35 : 23 (+12) 35
7 FK Tokio 22 10 5 7 31 : 30 (+1) 35
8 Urava Red Dajm. 22 10 5 7 24 : 23 (+1) 35
9 Sanfreće Hir. 22 7 9 6 24 : 22 (+2) 30
10 Hokaido KS 20 8 5 7 27 : 26 (+1) 29
11 Avispa Fukuoka 22 8 5 9 23 : 27 (-4) 29
12 Serezo Osaka 21 6 8 7 29 : 27 (+2) 26
13 Šimicu S-Puls 22 5 8 9 22 : 30 (-8) 23
14 Šonan Belmare 22 4 9 9 21 : 26 (-5) 21
15 Gamba Osaka 19 5 5 9 11 : 18 (-7) 20
16 Kašiva Rejsol 22 6 2 14 22 : 32 (-10) 20
17 Tokušima Vortis 22 5 5 12 18 : 28 (-10) 20
18 Vegalta Sendai 21 3 8 10 18 : 35 (-17) 17
19 Oita Trinita 22 4 4 14 14 : 32 (-18) 16
20 Jokohama 22 2 5 15 14 : 51 (-37) 11
1.mesto - Azijska Liga Šampiona i Svetsko Klupsko Prvenstvo
2.mesto i pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kavasaki Frontale 13 11 2 0 27 : 10 35 9 7 2 0 26 : 5 23
2. Jokohama F. Mar. 11 8 3 0 23 : 6 27 9 6 1 2 16 : 10 19
3. Visel Kobe 10 5 4 1 17 : 6 19 12 6 4 2 18 : 15 22
4. Sagan Tosu 11 7 3 1 22 : 6 24 11 3 5 3 8 : 9 14
5. Nagoja Grampus 10 5 1 4 9 : 9 16 11 6 3 2 14 : 7 21
6. Kašima Antlers 11 6 3 2 22 : 12 21 11 4 2 5 13 : 11 14
7. FK Tokio 11 6 1 4 19 : 18 19 11 4 4 3 12 : 12 16
8. Urava Red Dajm. 12 7 3 2 15 : 12 24 10 3 2 5 9 : 11 11
9. Sanfreće Hir. 11 3 4 4 9 : 10 13 11 4 5 2 15 : 12 17
10. Hokaido KS 9 5 2 2 18 : 11 17 11 3 3 5 9 : 15 12
11. Avispa Fukuoka 10 5 0 5 11 : 11 15 12 3 5 4 12 : 16 14
12. Serezo Osaka 11 5 4 2 16 : 12 19 10 1 4 5 13 : 15 7
13. Šimicu S-Puls 10 2 4 4 8 : 14 10 12 3 4 5 14 : 16 13
14. Šonan Belmare 11 2 6 3 8 : 8 12 11 2 3 6 13 : 18 9
15. Gamba Osaka 10 3 2 5 8 : 12 11 9 2 3 4 3 : 6 9
16. Kašiva Rejsol 11 4 0 7 14 : 18 12 11 2 2 7 8 : 14 8
17. Tokušima Vortis 11 2 4 5 9 : 12 10 11 3 1 7 9 : 16 10
18. Vegalta Sendai 10 2 4 4 8 : 14 10 11 1 4 6 10 : 21 7
19. Oita Trinita 11 3 4 4 8 : 12 13 11 1 0 10 6 : 20 3
20. Jokohama 11 1 4 6 9 : 20 7 11 1 1 9 5 : 31 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno