Meksiko, Copa Corona MX Clausura - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kafetaleros Tapačula 4 3 0 1 7 : 6 (+1) 9
2 Leon 4 2 1 1 8 : 5 (+3) 7
3 Venados 4 0 1 3 3 : 7 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kafetaleros Tapačula 2 2 0 0 4 : 1 6 2 1 0 1 3 : 5 3
2. Leon 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 1 1 3 : 4 1
3. Venados 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 0 2 0 : 3 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Oaksaka 4 1 3 0 2 : 1 (+1) 6
2 Puebla 4 1 2 1 3 : 3 (0) 5
3 Kruz Azul 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Oaksaka 2 1 1 0 1 : 0 4 2 0 2 0 1 : 1 2
2. Puebla 2 0 1 1 0 : 2 1 2 1 1 0 3 : 1 4
3. Kruz Azul 2 0 1 1 2 : 4 1 2 1 0 1 2 : 1 3

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Monterej 4 4 0 0 10 : 5 (+5) 12
2 Korekaminos UAT 4 2 0 2 6 : 7 (-1) 6
3 Dorados Sinaloa 4 0 0 4 3 : 7 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Monterej 2 2 0 0 5 : 2 6 2 2 0 0 5 : 3 6
2. Korekaminos UAT 2 1 0 1 4 : 4 3 2 1 0 1 2 : 3 3
3. Dorados Sinaloa 2 0 0 2 1 : 3 0 2 0 0 2 2 : 4 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Toluka 4 2 1 1 9 : 7 (+2) 7
2 Santos Laguna 4 2 1 1 3 : 3 (0) 7
3 Mineros Zakatekas 4 0 2 2 5 : 7 (-2) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Toluka 2 1 1 0 4 : 2 4 2 1 0 1 5 : 5 3
2. Santos Laguna 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 1 : 2 3
3. Mineros Zakatekas 2 0 0 2 3 : 5 0 2 0 2 0 2 : 2 2

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pumas UNAM 4 2 1 1 8 : 4 (+4) 7
2 Lobos BUAP 4 2 0 2 7 : 7 (0) 6
3 Huarez 4 1 1 2 4 : 8 (-4) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pumas UNAM 2 2 0 0 7 : 1 6 2 0 1 1 1 : 3 1
2. Lobos BUAP 2 2 0 0 5 : 0 6 2 0 0 2 2 : 7 0
3. Huarez 2 1 1 0 4 : 2 4 2 0 0 2 0 : 6 0

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zakatepek 4 3 0 1 6 : 6 (0) 9
2 Nekaksa 4 2 1 1 7 : 3 (+4) 7
3 Mursielagos 4 0 1 3 2 : 6 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zakatepek 2 2 0 0 5 : 1 6 2 1 0 1 1 : 5 3
2. Nekaksa 2 2 0 0 6 : 0 6 2 0 1 1 1 : 3 1
3. Mursielagos 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 1 : 4 0

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tampiko Madero 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
2 Atlas 4 2 0 2 4 : 4 (0) 6
3 TR Verakruz 4 1 1 2 2 : 4 (-2) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tampiko Madero 2 0 1 1 2 : 3 1 2 2 0 0 4 : 1 6
2. Atlas 2 0 0 2 1 : 3 0 2 2 0 0 3 : 1 6
3. TR Verakruz 2 0 0 2 0 : 3 0 2 1 1 0 2 : 1 4

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko San Luis 4 2 0 2 6 : 6 (0) 6
2 Klub Selaja 4 2 0 2 5 : 5 (0) 6
3 Pačuka 4 2 0 2 3 : 3 (0) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko San Luis 2 1 0 1 5 : 5 3 2 1 0 1 1 : 1 3
2. Klub Selaja 2 1 0 1 1 : 1 3 2 1 0 1 4 : 4 3
3. Pačuka 2 1 0 1 1 : 1 3 2 1 0 1 2 : 2 3

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mon. Morelija 4 2 0 2 6 : 6 (0) 6
2 Keretaro 4 2 0 2 5 : 5 (0) 6
3 Kimarones Sonora 4 2 0 2 4 : 4 (0) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mon. Morelija 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 0 2 1 : 5 0
2. Keretaro 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 0 2 1 : 4 0
3. Kimarones Sonora 2 2 0 0 4 : 0 6 2 0 0 2 0 : 4 0
U završni deo će se plasirati pobednici grupa i sedam najboljih drugoplasiranih ekipa.

Bonus poen se dodeljuje za svaku ukupnu pobedu u dva meča protiv nekog protivnika. Ukoliko su izjednačeni, bonus poen ide timu koji je postigao više golova u gostima.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno