Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Severna Irska, Danske Bank Premiership - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.08. (Pet) 14:45 Njuri Siti-Glenavon 5.52 4.45 1.46 2.64 1.42 (3)
18.08. (Sub) 10:00 Ards-Balimena Jun. 3.94 3.97 1.72 2.40 1.50 (3)
18.08. (Sub) 10:00 Dangenon Svifts-Kliftonvil 4.37 3.85 1.67 2.30 1.55 (3)
18.08. (Sub) 10:00 Glentoran-Kolrejn 5.78 3.97 1.51 2.09 1.66 (3)
18.08. (Sub) 10:00 Institut-Vorenpoint Taun 2.13 3.50 2.99 2.26 1.56 (3)
18.08. (Sub) 10:00 Krusaders-Linfild 1.74 3.70 4.10 2.31 1.54 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kolrejn 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Linfild 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
3 Krusaders 2 1 1 0 6 : 4 (+2) 4
4 Balimena Jun. 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
5 Glenavon 2 1 0 1 4 : 3 (+1) 3
6 Glentoran 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
7 Kliftonvil 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
8 Njuri Siti 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
9 Institut 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
10 Dangenon Svifts 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
11 Ards 2 0 0 2 2 : 6 (-4) 0
12 Vorenpoint Taun 2 0 0 2 2 : 7 (-5) 0
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kolrejn 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Linfild 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Krusaders 2 1 1 0 6 : 4 4 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Balimena Jun. 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 4 : 2 4
5. Glenavon 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 4 : 2 3
6. Glentoran 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 2 : 0 3
7. Kliftonvil 1 0 0 1 1 : 2 0 1 1 0 0 2 : 1 3
8. Njuri Siti 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
9. Institut 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
10. Dangenon Svifts 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0
11. Ards 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 2 : 4 0
12. Vorenpoint Taun 1 0 0 1 2 : 4 0 1 0 0 1 0 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno