Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Severna Irska, Danske Bank Premiership - First Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.09. (Sub) 14:00 Balimena Jun.-Glenavon 2.25 3.72 2.67 2.85 1.37 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Dangenon Svifts-Kliftonvil 5.37 4.26 1.51 2.36 1.53 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Kerik Rendžers-Portadaun 2.37 3.61 2.58 2.62 1.43 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Krusaders-Larn 2.29 3.55 2.70 2.45 1.49 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Linfild-Kolrejn 1.93 3.71 3.29 2.42 1.51 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Vorenpoint Taun-Glentoran 6.19 4.82 1.39 2.94 1.34 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kliftonvil 4 3 1 0 6 : 3 (+3) 10
2 Larn 3 3 0 0 10 : 4 (+6) 9
3 Kolrejn 4 2 0 2 11 : 6 (+5) 6
4 Glentoran 3 2 0 1 7 : 4 (+3) 6
5 Linfild 2 2 0 0 5 : 2 (+3) 6
6 Kerik Rendžers 4 2 0 2 6 : 5 (+1) 6
7 Krusaders 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
8 Glenavon 3 1 1 1 7 : 6 (+1) 4
9 Vorenpoint Taun 4 1 0 3 3 : 11 (-8) 3
10 Portadaun 4 0 1 3 5 : 11 (-6) 1
11 Balimena Jun. 2 0 0 2 2 : 6 (-4) 0
12 Dangenon Svifts 2 0 0 2 2 : 8 (-6) 0
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kliftonvil 3 3 0 0 5 : 2 9 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Larn 2 2 0 0 7 : 2 6 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Kolrejn 0 0 0 0 0 : 0 0 4 2 0 2 11 : 6 6
4. Glentoran 1 1 0 0 4 : 1 3 2 1 0 1 3 : 3 3
5. Linfild 1 1 0 0 2 : 0 3 1 1 0 0 3 : 2 3
6. Kerik Rendžers 2 1 0 1 1 : 3 3 2 1 0 1 5 : 2 3
7. Krusaders 2 1 1 0 5 : 1 4 1 0 0 1 0 : 2 0
8. Glenavon 1 0 0 1 0 : 4 0 2 1 1 0 7 : 2 4
9. Vorenpoint Taun 2 1 0 1 3 : 7 3 2 0 0 2 0 : 4 0
10. Portadaun 3 0 1 2 5 : 7 1 1 0 0 1 0 : 4 0
11. Balimena Jun. 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 2 : 6 0
12. Dangenon Svifts 2 0 0 2 2 : 8 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno