Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, II Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.09. (Pet) 18:10 Gornjik Lečna-Gruf Vejherovo 1.41 3.90 6.75 1.80 1.88 (1)
21.09. (Sub) 13:30 Garbarnija-GKS Katovice 2.40 2.90 2.75 1.55 2.22 (1)
21.09. (Sub) 14:00 Legionovia-Stal Stalova Vola 2.45 2.90 2.75 2.00 1.70 (1)
21.09. (Sub) 14:00 Pogon Siedlice-Blekitni Stargard 2.10 3.00 3.25 1.60 2.15 (1)
21.09. (Sub) 14:00 Skra Čestohova-Žnic Pruškov 2.75 2.90 2.45 1.85 1.83 (1)
21.09. (Sub) 15:00 Leh Poznanj II-Viđev 3.65 3.25 1.87 1.85 1.83 (1)
21.09. (Sub) 17:00 Gornjik Polkovice-Elana Torun 2.85 2.95 2.35 1.70 2.00 (1)
21.09. (Sub) 17:00 Olimpija Elblag-Druteks-Bitovija 2.40 2.90 2.80 1.95 1.75 (1)
22.09. (Ned) 11:05 Stal Režov-Resovija 2.25 2.90 3.05 1.88 1.80 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Stal Režov 9 6 1 2 16 : 11 (+5) 19
2 Gornjik Lečna 9 5 3 1 13 : 9 (+4) 18
3 Resovija 9 5 2 2 15 : 6 (+9) 17
4 Garbarnija 9 4 4 1 10 : 5 (+5) 16
5 Žnic Pruškov 9 5 1 3 17 : 14 (+3) 16
6 Druteks-Bitovija 9 4 3 2 15 : 12 (+3) 15
7 Viđev 9 4 3 2 14 : 9 (+5) 15
8 Olimpija Elblag 9 4 3 2 15 : 7 (+8) 15
9 Blekitni Stargard 9 5 0 4 11 : 12 (-1) 15
10 GKS Katovice 9 4 2 3 14 : 10 (+4) 14
11 Leh Poznanj II 9 4 1 4 10 : 13 (-3) 13
12 Pogon Siedlice 9 3 3 3 10 : 9 (+1) 12
13 Elana Torun 9 3 2 4 12 : 12 (0) 11
14 Gornjik Polkovice 9 2 4 3 11 : 10 (+1) 10
15 Skra Čestohova 9 2 2 5 4 : 12 (-8) 8
16 Stal Stalova Vola 9 1 2 6 6 : 17 (-11) 5
17 Legionovia 9 1 0 8 8 : 21 (-13) 3
18 Gruf Vejherovo 9 0 2 7 5 : 17 (-12) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Stal Režov 6 5 1 0 12 : 5 16 3 1 0 2 4 : 6 3
2. Gornjik Lečna 4 2 1 1 4 : 4 7 5 3 2 0 9 : 5 11
3. Resovija 4 2 1 1 6 : 2 7 5 3 1 1 9 : 4 10
4. Garbarnija 5 2 2 1 3 : 2 8 4 2 2 0 7 : 3 8
5. Žnic Pruškov 4 2 0 2 9 : 7 6 5 3 1 1 8 : 7 10
6. Druteks-Bitovija 5 3 1 1 10 : 7 10 4 1 2 1 5 : 5 5
7. Viđev 4 2 2 0 8 : 4 8 5 2 1 2 6 : 5 7
8. Olimpija Elblag 5 1 2 2 7 : 5 5 4 3 1 0 8 : 2 10
9. Blekitni Stargard 4 2 0 2 5 : 6 6 5 3 0 2 6 : 6 9
10. GKS Katovice 5 2 1 2 8 : 7 7 4 2 1 1 6 : 3 7
11. Leh Poznanj II 3 2 0 1 4 : 4 6 6 2 1 3 6 : 9 7
12. Pogon Siedlice 4 1 1 2 1 : 3 4 5 2 2 1 9 : 6 8
13. Elana Torun 5 2 1 2 9 : 9 7 4 1 1 2 3 : 3 4
14. Gornjik Polkovice 5 0 3 2 5 : 7 3 4 2 1 1 6 : 3 7
15. Skra Čestohova 4 2 1 1 3 : 3 7 5 0 1 4 1 : 9 1
16. Stal Stalova Vola 4 0 1 3 2 : 7 1 5 1 1 3 4 : 10 4
17. Legionovia 5 1 0 4 4 : 9 3 4 0 0 4 4 : 12 0
18. Gruf Vejherovo 5 0 1 4 3 : 12 1 4 0 1 3 2 : 5 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno