Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, II Liga Polska

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.09. (Sub) 10:30 GKS Belhatov-Leh Poznanj II 2.28 3.17 2.91 1.87 1.83 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Visla Pulavi-Stal Režov 3.18 3.35 2.08 2.02 1.70 (10)
18.09. (Sub) 14:00 Žnic Pruškov-Sokoł Ostroda 1.23 5.43 9.82 2.26 1.56 (9)
18.09. (Sub) 15:00 Motor-Garbarnija 1.83 3.53 3.73 1.97 1.73 (10)
18.09. (Sub) 16:00 Ruh Hožov-Vigri Suvalki 1.73 3.51 4.31 1.91 1.79 (10)
19.09. (Ned) 12:00 Pogon Siedlice-Pogon GM 2.18 3.44 3.34 2.09 1.66 (10)
19.09. (Ned) 13:00 Raduna Stežica-Olimpija Elblag 2.03 3.23 3.37 1.82 1.87 (10)
19.09. (Ned) 14:00 Hutnjik Krakov-Hojničanka 3.92 3.66 1.88 2.06 1.67 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Stal Režov 8 7 1 0 18 : 3 (+15) 22
2 Ruh Hožov 8 5 3 0 13 : 5 (+8) 18
3 Hojničanka 8 5 0 3 19 : 9 (+10) 15
4 Olimpija Elblag 8 4 3 1 8 : 5 (+3) 15
5 Motor 8 4 2 2 19 : 9 (+10) 14
6 Šlonsk Vroclav II 9 3 4 2 15 : 14 (+1) 13
7 KKS Kališ 9 4 1 4 10 : 10 (0) 13
8 Raduna Stežica 8 4 0 4 9 : 11 (-2) 12
9 Visla Pulavi 8 3 2 3 13 : 12 (+1) 11
10 Pogon Siedlice 8 3 2 3 13 : 13 (0) 11
11 Vigri Suvalki 8 3 2 3 7 : 10 (-3) 11
12 Garbarnija 8 2 4 2 14 : 13 (+1) 10
13 Pogon GM 8 2 3 3 10 : 12 (-2) 9
14 Leh Poznanj II 8 3 0 5 7 : 10 (-3) 9
15 Žnic Pruškov 8 2 2 4 9 : 13 (-4) 8
16 GKS Belhatov (-4) 8 3 1 4 9 : 15 (-6) 6
17 Hutnjik Krakov 8 0 2 6 4 : 14 (-10) 2
18 Sokoł Ostroda 8 0 0 8 0 : 19 (-19) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Stal Režov 5 4 1 0 10 : 2 13 3 3 0 0 8 : 1 9
2. Ruh Hožov 4 2 2 0 7 : 2 8 4 3 1 0 6 : 3 10
3. Hojničanka 4 3 0 1 12 : 4 9 4 2 0 2 7 : 5 6
4. Olimpija Elblag 4 3 1 0 5 : 2 10 4 1 2 1 3 : 3 5
5. Motor 3 2 0 1 8 : 2 6 5 2 2 1 11 : 7 8
6. Šlonsk Vroclav II 5 2 3 0 9 : 5 9 4 1 1 2 6 : 9 4
7. KKS Kališ 5 2 1 2 7 : 7 7 4 2 0 2 3 : 3 6
8. Raduna Stežica 4 4 0 0 6 : 1 12 4 0 0 4 3 : 10 0
9. Visla Pulavi 4 1 2 1 5 : 5 5 4 2 0 2 8 : 7 6
10. Pogon Siedlice 3 2 0 1 6 : 5 6 5 1 2 2 7 : 8 5
11. Vigri Suvalki 5 3 1 1 6 : 7 10 3 0 1 2 1 : 3 1
12. Garbarnija 4 2 1 1 10 : 5 7 4 0 3 1 4 : 8 3
13. Pogon GM 4 1 1 2 4 : 7 4 4 1 2 1 6 : 5 5
14. Leh Poznanj II 4 2 0 2 6 : 5 6 4 1 0 3 1 : 5 3
15. Žnic Pruškov 4 0 1 3 2 : 7 1 4 2 1 1 7 : 6 7
16. GKS Belhatov (-4) 3 2 1 0 6 : 3 7 5 1 0 4 3 : 12 3
17. Hutnjik Krakov 3 0 1 2 2 : 5 1 5 0 1 4 2 : 9 1
18. Sokoł Ostroda 5 0 0 5 0 : 12 0 3 0 0 3 0 : 7 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno