Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, eWinner II liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.02. (Sre) 11:00 Leh Poznanj II-Olimpija Elblag 2.31 3.09 2.91 1.68 2.04 (10)
13.03. (Sre) 18:00 GKS Jastrzebije-KKS 1925 Kališ 2.56 3.15 2.47 1.85 1.84 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kotvica Kolobržeg 21 12 4 5 45 : 30 (+15) 40
2 KKS 1925 Kališ 20 11 4 5 33 : 18 (+15) 37
3 Pogon Siedlice 20 9 6 5 33 : 27 (+6) 33
4 Hutnjik Krakov 21 9 4 8 31 : 29 (+2) 31
5 Raduna Stežica 20 8 7 5 26 : 24 (+2) 31
6 Stal Stalova Vola 20 9 3 8 23 : 24 (-1) 30
7 Hojničanka 21 8 6 7 29 : 28 (+1) 30
8 Zaglebije II Lubin 21 8 5 8 32 : 29 (+3) 29
9 Olimpija Elblag 19 8 5 6 25 : 22 (+3) 29
10 Skra Čestohova 21 7 7 7 28 : 24 (+4) 28
11 LKS Lođ II 21 8 4 9 32 : 31 (+1) 28
12 Leh Poznanj II 20 7 5 8 23 : 32 (-9) 26
13 Polonija Bitom 21 6 7 8 25 : 30 (-5) 25
14 Stomil Olštin 20 7 3 10 21 : 27 (-6) 24
15 Visla Pulavi 20 5 8 7 29 : 31 (-2) 23
16 GKS Jastrzebije 20 5 7 8 22 : 29 (-7) 22
17 Sandecja Novi Sac 20 4 6 10 18 : 29 (-11) 18
18 Olimpija Grudžadž 20 4 5 11 21 : 32 (-11) 17
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kotvica Kolobržeg 11 7 1 3 18 : 10 22 10 5 3 2 27 : 20 18
2. KKS 1925 Kališ 11 7 2 2 20 : 8 23 9 4 2 3 13 : 10 14
3. Pogon Siedlice 8 4 3 1 15 : 10 15 12 5 3 4 18 : 17 18
4. Hutnjik Krakov 11 5 3 3 20 : 15 18 10 4 1 5 11 : 14 13
5. Raduna Stežica 10 4 4 2 15 : 10 16 10 4 3 3 11 : 14 15
6. Stal Stalova Vola 10 8 0 2 20 : 9 24 10 1 3 6 3 : 15 6
7. Hojničanka 10 5 4 1 16 : 9 19 11 3 2 6 13 : 19 11
8. Zaglebije II Lubin 10 6 2 2 18 : 9 20 11 2 3 6 14 : 20 9
9. Olimpija Elblag 12 7 3 2 19 : 12 24 7 1 2 4 6 : 10 5
10. Skra Čestohova 10 5 2 3 15 : 9 17 11 2 5 4 13 : 15 11
11. LKS Lođ II 10 6 1 3 19 : 13 19 11 2 3 6 13 : 18 9
12. Leh Poznanj II 10 4 2 4 11 : 19 14 10 3 3 4 12 : 13 12
13. Polonija Bitom 10 5 4 1 19 : 15 19 11 1 3 7 6 : 15 6
14. Stomil Olštin 11 5 3 3 12 : 11 18 9 2 0 7 9 : 16 6
15. Visla Pulavi 11 4 5 2 17 : 13 17 9 1 3 5 12 : 18 6
16. GKS Jastrzebije 10 5 3 2 15 : 12 18 10 0 4 6 7 : 17 4
17. Sandecja Novi Sac 9 3 4 2 11 : 10 13 11 1 2 8 7 : 19 5
18. Olimpija Grudžadž 9 3 2 4 11 : 11 11 11 1 3 7 10 : 21 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno