Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Tinkoff RPL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 16:00 Dinamo Moskva-Himki 1.59 3.88 5.70 1.87 1.90 (10)
23.10. (Sub) 11:00 Nižnji Novgorod-Krasnodar 5.16 3.84 1.64 1.97 1.80 (10)
23.10. (Sub) 13:30 Rostov-Arsenal Tula 1.97 3.43 3.75 1.80 1.96 (10)
23.10. (Sub) 16:00 CSKA Moskva-Krila Sovjetov 1.83 3.55 4.19 1.84 1.92 (10)
24.10. (Ned) 11:00 Ufa-Rubin 2.99 3.16 2.42 1.67 2.14 (10)
24.10. (Ned) 13:30 Akhmat Grozni-Ural 1.77 3.52 4.64 1.71 2.08 (10)
24.10. (Ned) 16:00 Zenit-Spartak Moskva 1.56 4.21 5.39 2.26 1.61 (10)
25.10. (Pon) 16:00 Lokomotiva Mos.-PFC Soči 2.58 3.25 2.71 1.79 1.98 (10)
29.10. (Pet) 16:00 Zenit-Dinamo Moskva 1.59 3.90 5.55 2.26 1.56 (2)
30.10. (Sub) 11:00 Rubin-CSKA Moskva 2.80 3.10 2.50 (1)
30.10. (Sub) 13:30 Spartak Moskva-Rostov 1.57 3.65 5.80 (1)
30.10. (Sub) 16:00 Krasnodar-Krila Sovjetov 1.52 4.00 5.60 (1)
30.10. (Sub) 16:00 Nižnji Novgorod-Lokomotiva Mos. 4.60 3.50 1.73 (1)
31.10. (Ned) 11:00 Ufa-Akhmat Grozni 2.53 3.08 2.90 1.71 2.01 (2)
31.10. (Ned) 13:30 Arsenal Tula-PFC Soči 3.50 3.20 2.08 (1)
31.10. (Ned) 16:00 Himki-Ural 2.16 3.10 3.40 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zenit 11 7 2 2 23 : 14 (+9) 23
2 PFC Soči 11 7 0 4 17 : 12 (+5) 21
3 Dinamo Moskva 11 6 2 3 16 : 11 (+5) 20
4 CSKA Moskva 11 6 2 3 14 : 8 (+6) 20
5 Lokomotiva Mos. 11 4 6 1 15 : 10 (+5) 18
6 Krasnodar 11 5 3 3 18 : 10 (+8) 18
7 Spartak Moskva 11 5 2 4 13 : 10 (+3) 17
8 Krila Sovjetov 11 5 1 5 14 : 13 (+1) 16
9 Rubin 11 4 3 4 15 : 13 (+2) 15
10 Nižnji Novgorod 11 4 2 5 12 : 15 (-3) 14
11 Akhmat Grozni 11 4 0 7 11 : 18 (-7) 12
12 Arsenal Tula 11 3 3 5 14 : 20 (-6) 12
13 Himki 11 2 5 4 10 : 15 (-5) 11
14 Ural 11 2 3 6 5 : 14 (-9) 9
15 Rostov 11 2 3 6 15 : 23 (-8) 9
16 Ufa 11 2 3 6 12 : 18 (-6) 9
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zenit 5 4 0 1 10 : 6 12 6 3 2 1 13 : 8 11
2. PFC Soči 5 4 0 1 11 : 4 12 6 3 0 3 6 : 8 9
3. Dinamo Moskva 5 2 1 2 6 : 5 7 6 4 1 1 10 : 6 13
4. CSKA Moskva 5 3 1 1 5 : 2 10 6 3 1 2 9 : 6 10
5. Lokomotiva Mos. 5 3 1 1 9 : 5 10 6 1 5 0 6 : 5 8
6. Krasnodar 5 3 1 1 9 : 4 10 6 2 2 2 9 : 6 8
7. Spartak Moskva 6 3 1 2 10 : 7 10 5 2 1 2 3 : 3 7
8. Krila Sovjetov 5 3 0 2 8 : 5 9 6 2 1 3 6 : 8 7
9. Rubin 7 3 2 2 11 : 8 11 4 1 1 2 4 : 5 4
10. Nižnji Novgorod 5 1 0 4 5 : 9 3 6 3 2 1 7 : 6 11
11. Akhmat Grozni 5 2 0 3 5 : 7 6 6 2 0 4 6 : 11 6
12. Arsenal Tula 6 2 3 1 7 : 8 9 5 1 0 4 7 : 12 3
13. Himki 6 1 4 1 6 : 6 7 5 1 1 3 4 : 9 4
14. Ural 7 1 3 3 4 : 7 6 4 1 0 3 1 : 7 3
15. Rostov 5 0 1 4 5 : 12 1 6 2 2 2 10 : 11 8
16. Ufa 6 1 2 3 8 : 10 5 5 1 1 3 4 : 8 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno