Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Kuresare - Narva Trans
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Flora-Tameka Tartu | 1.64 | 4.03 | 4.13 | 2.73 | 1.39 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 11:30 | Kuresare-Narva Trans | 2.26 | 3.27 | 2.83 | 1.94 | 1.75 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Vaprus-Nome Junajted | 2.47 | 3.69 | 2.34 | 2.75 | 1.38 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Flora-Nome Kalju | 2.50 | 3.48 | 2.41 | 2.28 | 1.54 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Paide Linameskond-Levadia Talin | 4.60 | 4.05 | 1.57 | 2.42 | 1.47 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Harju JK Lagri-Tameka Tartu | 2.07 | 3.65 | 2.90 | 2.48 | 1.46 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kuresare
Narva Trans
- Narva Trans je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.22 | 3.25 | 2.83 | 1.95 | 1.75 | |
| Brazilbet | 2.22 | 3.20 | 2.85 | 1.95 | 1.77 | |
| Lob | 2.22 | 3.25 | 2.85 | 1.92 | 1.73 | |
| MaxBet | 2.25 | 3.25 | 2.85 | 1.95 | 1.75 | |
| Meridian | 2.26 | 3.25 | 2.75 | |||
| Oktagonbet | 2.22 | 3.25 | 2.85 | 1.94 | 1.75 | |
| Superbet | 2.32 | 3.40 | 2.77 | 1.92 | 1.77 | |
| Tašbet | 2.35 | 3.30 | 2.85 | 1.95 | 1.75 | |
| Prosečne kvote | 2.26 | 3.27 | 2.83 | 1.94 | 1.75 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | : | 20 | (+44) | 59 |
| 2 | Nome Kalju | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | : | 22 | (+23) | 44 |
| 3 | Paide Linameskond | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | : | 31 | (+9) | 42 |
| 4 | Flora | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | : | 30 | (+16) | 42 |
| 5 | Tameka Tartu | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | : | 32 | (-3) | 38 |
| 6 | Harju JK Lagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | : | 41 | (-5) | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | : | 46 | (-13) | 28 |
| 8 | Nome Junajted | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | : | 60 | (-18) | 25 |
| 9 | Kuresare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | : | 41 | (-14) | 25 |
| 10 | Narva Trans | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | : | 57 | (-39) | 17 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | : | 7 | 24 | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | : | 13 | 35 | |
| 2. | Nome Kalju | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | : | 15 | 21 | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | : | 7 | 23 | |
| 3. | Paide Linameskond | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | : | 10 | 22 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | : | 21 | 20 | |
| 4. | Flora | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | : | 14 | 18 | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | : | 16 | 24 | |
| 5. | Tameka Tartu | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | : | 12 | 22 | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | : | 20 | 16 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 19 | 19 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 22 | 12 | |
| 7. | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | : | 20 | 17 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 26 | 11 | |
| 8. | Nome Junajted | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | : | 27 | 12 | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 33 | 13 | |
| 9. | Kuresare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | : | 18 | 15 | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | : | 23 | 10 | |
| 10. | Narva Trans | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | : | 22 | 13 | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | : | 35 | 4 | |
Kuresare
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vaprus | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Tameka Tartu | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Flora | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 07.08.2026 | Harju JK Lagri | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Paide Linameskond | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 19.07.2026 | Nome Kalju | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Nome Junajted | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.07.2026 | Flora | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.06.2026 | Vaprus | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.06.2026 | Narva Trans | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 |
Narva Trans
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Tameka Tartu | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Levadia Talin | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Paide Linameskond | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Nome Kalju | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 31.07.2026 | Nome Junajted | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 18.07.2026 | Vaprus | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 10.07.2026 | Harju JK Lagri | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 04.07.2026 | Levadia Talin | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 21.06.2026 | Tameka Tartu | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.06.2026 | Kuresare | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.06.2026 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 18.04.2026 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 20.09.2025 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2025 | |||
| 05.07.2025 | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 27.04.2025 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2025 | |||
| 08.03.2025 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2025 | |||
| 09.11.2024 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 24.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 19.06.2024 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2024 | |||
| 21.04.2024 | 5:0 | 3+ | Estonija 1 | 2024 | |||
| 28.10.2023 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 13.08.2023 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 27.06.2023 | 3:0 | 3+ | Estonija 1 | 2023 | |||
| 16.04.2023 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2023 | |||
| 12.11.2022 | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2022 | |||
| 27.08.2022 | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2022 | |||
| 26.04.2022 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2022 | |||
| 05.03.2022 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2022 | |||
| 26.09.2021 | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 18.05.2021 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2021 | |||
| 25.04.2021 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2021 | |||
| 21.11.2020 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2020 | |||
| 30.08.2020 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2020 | |||
| 01.08.2020 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2020 | |||
| 30.05.2020 | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2020 | |||
| 09.11.2019 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 28.08.2019 | 2:4 | 3+ | Estonija 1 | 2019 | |||
| 29.06.2019 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 09.03.2019 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2019 | |||
| 28.09.2018 | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 28.08.2018 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 04.05.2018 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 03.03.2018 | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2018 | |||
| 02.11.2013 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2013 | |||
| 26.07.2013 | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2013 | |||
| 14.05.2013 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2013 | |||
| 27.04.2013 | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2013 | |||
| 22.09.2012 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 04.09.2012 | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2012 | |||
| 25.08.2012 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2012 | |||
| 16.06.2012 | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2012 | |||
| 17.09.2011 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 27.08.2011 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2011 | |||
| 21.06.2011 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2011 | |||
| 12.03.2011 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2011 | |||
| 18.09.2010 | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 14.08.2010 | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 12.06.2010 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2010 | |||
| 20.03.2010 | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2010 | |||
| 26.09.2009 | 0:10 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 29.08.2009 | 0:7 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 20.06.2009 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2009 | |||
| 14.03.2009 | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2009 | |||
| 22.09.2007 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2007 | |||
| 01.09.2007 | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2007 | |||
| 29.05.2007 | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2007 | |||
| 17.03.2007 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2007 | |||
| 26.10.2005 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 31.07.2005 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 22.06.2005 | 2:5 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 16.03.2005 | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2005 | |||
| 02.11.2003 | 0:8 | 3+ | Estonija 1 | 2003 | |||
| 28.07.2003 | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2003 | |||
| 10.07.2003 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2003 | |||
| 15.03.2003 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2003 | |||
| 21.10.2001 | 0:12 | 3+ | Estonija 1 | 2001 | |||
| 01.09.2001 | 0:3 | 3+ | Estonija 1 | 2001 | |||
| 08.07.2001 | 1:5 | 3+ | Estonija 1 | 2001 | |||
| 21.04.2001 | 2:3 | 3+ | Estonija, Kup | 2000/2001 | |||
| 15.04.2001 | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2001 | |||
| 11.04.2001 | 1:4 | 3+ | Estonija, Kup | 2000/2001 | |||
| 17.09.2000 | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2000 | |||
| 27.08.2000 | 2:4 | 3+ | Estonija 1 | 2000 | |||
| 25.05.2000 | 0:4 | 3+ | Estonija 1 | 2000 | |||
| 05.05.2000 | 0:2 | 0-2 | Estonija 1 | 2000 |
| Kuresare | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 75 | 15 | 9 | 51 | 59:195 | (-136) | 254 | 0,79 | 2,60 | 3,39 | 27 | 48 | 36:64 |
| Domaćin | 37 | 8 | 4 | 25 | 33:94 | (-61) | 127 | 0,89 | 2,54 | 3,43 | 13 | 24 | 35:65 |
| Gost | 38 | 7 | 5 | 26 | 26:101 | (-75) | 127 | 0,68 | 2,66 | 3,34 | 14 | 24 | 37:63 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari