Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Vaprus - Nome Junajted
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Flora-Tameka Tartu | 1.64 | 4.03 | 4.13 | 2.73 | 1.39 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 11:30 | Kuresare-Narva Trans | 2.26 | 3.27 | 2.83 | 1.94 | 1.75 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Vaprus-Nome Junajted | 2.47 | 3.69 | 2.34 | 2.75 | 1.38 | (8) |
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Flora-Nome Kalju | 2.50 | 3.48 | 2.41 | 2.28 | 1.54 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Paide Linameskond-Levadia Talin | 4.60 | 4.05 | 1.57 | 2.42 | 1.47 | (8) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Harju JK Lagri-Tameka Tartu | 2.07 | 3.65 | 2.90 | 2.48 | 1.46 | (8) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vaprus
Nome Junajted
- Tim Nome Junajted je poslednjih 21 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Estonija 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Vaprus je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.47 | 3.70 | 2.30 | 2.77 | 1.38 | |
| Brazilbet | 2.45 | 3.70 | 2.30 | 2.75 | 1.38 | |
| Lob | 2.45 | 3.70 | 2.35 | 2.65 | 1.38 | |
| MaxBet | 2.45 | 3.70 | 2.30 | 2.80 | 1.37 | |
| Meridian | 2.43 | 3.55 | 2.36 | |||
| Oktagonbet | 2.47 | 3.70 | 2.30 | 2.75 | 1.38 | |
| Superbet | 2.47 | 3.65 | 2.42 | 2.72 | 1.36 | |
| Tašbet | 2.55 | 3.85 | 2.35 | 2.80 | 1.38 | |
| Prosečne kvote | 2.47 | 3.69 | 2.34 | 2.75 | 1.38 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | : | 20 | (+44) | 59 |
| 2 | Nome Kalju | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | : | 22 | (+23) | 44 |
| 3 | Paide Linameskond | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | : | 31 | (+9) | 42 |
| 4 | Flora | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | : | 30 | (+16) | 42 |
| 5 | Tameka Tartu | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | : | 32 | (-3) | 38 |
| 6 | Harju JK Lagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | : | 41 | (-5) | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | : | 46 | (-13) | 28 |
| 8 | Nome Junajted | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | : | 60 | (-18) | 25 |
| 9 | Kuresare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | : | 41 | (-14) | 25 |
| 10 | Narva Trans | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | : | 57 | (-39) | 17 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | : | 7 | 24 | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | : | 13 | 35 | |
| 2. | Nome Kalju | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | : | 15 | 21 | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | : | 7 | 23 | |
| 3. | Paide Linameskond | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | : | 10 | 22 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | : | 21 | 20 | |
| 4. | Flora | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | : | 14 | 18 | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | : | 16 | 24 | |
| 5. | Tameka Tartu | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | : | 12 | 22 | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | : | 20 | 16 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 19 | 19 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 22 | 12 | |
| 7. | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | : | 20 | 17 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 26 | 11 | |
| 8. | Nome Junajted | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | : | 27 | 12 | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 33 | 13 | |
| 9. | Kuresare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | : | 18 | 15 | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | : | 23 | 10 | |
| 10. | Narva Trans | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | : | 22 | 13 | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | : | 35 | 4 | |
Vaprus
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kuresare | 2:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Flora | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Nome Kalju | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Levadia Talin | 1:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 18.07.2026 | Narva Trans | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Tameka Tartu | 5:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 04.07.2026 | Paide Linameskond | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.06.2026 | Kuresare | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.06.2026 | Flora | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.06.2026 | Tameka Tartu | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 |
Nome Junajted
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Harju JK Lagri | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Paide Linameskond | 1:4 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 14.08.2026 | Tameka Tartu | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Levadia Talin | 0:5 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 31.07.2026 | Narva Trans | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 17.07.2026 | Flora | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 11.07.2026 | Kuresare | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 03.07.2026 | Nome Kalju | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 20.06.2026 | Harju JK Lagri | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 17.06.2026 | Levadia Talin | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 14.03.2026 | 1:7 | 3+ | Estonija 1 | 2026 |
| Vaprus | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:10 | (-7) | 13 | 1,50 | 5,00 | 6,50 | 0 | 2 | 0:100 |
| Domaćin | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 2,00 | 3,00 | 5,00 | 0 | 1 | 0:100 |
| Gost | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | (-6) | 8 | 1,00 | 7,00 | 8,00 | 0 | 1 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari