POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(12)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(13)
Austrija
(35)
Azerbejdžan
(5)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(14)
Crna Gora
(1)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(1)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(48)
Tajland
(7)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(6)
Rezultati po danu
<
19.10.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
8
Češka 1 - 1.deo
Slovan Liberec
2:2
Jablonec
Češka 2
Banjik Sokolov
1:2
Lišenj
Pardubice
1:0
Trinec
Prostejov
2:1
Viktorija Žižkov
Slavoj Višehrad
1:1
Visočina Jihlava
Čile 2
Deportes La Serena
4:0
Union San Felipe
Deportes Santa Kruz
1:1
Deportes Valdivija
Rangers Talka
0:1
Santjago Vonderers
Crna Gora 1
Iskra Danilovgrad
2:0
Sutjeska
Kom
2:3
Budućnost Podgorica
Podgorica
1:1
Grbalj
Rudar Pljevlja
3:1
OFK Titograd
Zeta
1:1
Petrovac
Danska 2
Vejle
3:0
Kolding IF
Danska 3 1.deo
Arhus Fremad
3:0
Vejgard
Brabrand
2:0
Midelfart
Frederiksberg Alijansen 2000
1:0
Avarta
Hilerod
1:1
Bronshoj
Jamerbugt
4:0
Sudvest 05
Nesbi
1:0
VSK Arhus
Vanlose
2:1
Slagels
Egipat 1
Zamalek
2:1
Al Mokavlun Al Arab
Ekvador 1
Gvajakil Siti
0:1
El Nasional
Independiente del Valje
4:0
Aukaš
Makara
1:1
Deportivo Kuenka
Olmedo Riobamba
0:0
Un. Katolika Kito
Engleska 1
Aston Vila
2:1
Brajton i Houv Albion
Bornmaut
0:0
Norič Siti
Čelzi
1:0
Njukastl Junajted
Everton
2:0
Vest Hem Junajted
Kristal Palas
0:2
Mančester Siti
Lester Siti
2:1
Barnli
Totenhem Hotspur
1:1
Votford
Vulverhempton Vond.
1:1
Sautempton
Engleska 2
Barnsli
1:1
Svonsi Siti
Blekburn Rovers
2:2
Hadersfild Taun
Brentford
3:2
Milvol
Čarlton Atletik
3:0
Derbi Kaunti
Hal Siti
2:3
Kvins Park Rendžers
Lids Junajted
1:0
Birmingem Siti
Luton Taun
3:0
Bristol Siti
Midlzbro
0:1
Vest Bromvič Albion
Reding
1:0
Preston Nort End
Stouk Siti
2:0
Fulam
Engleska 3
AFC Vimbldon
1:0
Portsmaut
Bolton Vonderers
1:3
Ročdejl
Donkaster Rovers
2:0
Bristol Rovers
Flitvud Taun
4:1
Barton Albion
Gilingem
1:2
Piterboro Junajted
Milton Kejns Dons
0:0
Koventri Siti
Roteram Jun.
1:2
Oksford Junajted
Vikomb Vonderers
1:0
Sanderlend
Engleska 4
Bradford Siti
2:1
Krouli Taun
Forest Grin Rovers
2:2
Mensfild Taun
Grimzbi Taun
0:4
Lejton Orijent
Kembridž Junajted
4:0
Egziter Siti
Kolčester Junajted
0:1
Morkamb
Kru Aleksandra
3:1
Svindon Taun
Njuport Kaunti
2:1
Skantorp Junajted
Nortempton Taun
2:0
Salford Siti
Oldam Atletik
0:1
Meklsfild
Plimut Argajl
2:0
Karlajl Junajted
Port Vejl
1:1
Stivenidž
Volsol
1:2
Čeltnem Taun
Engleska 6 (Jug)
Konkord Rendžers
0:2
Hangerford Taun
Sent Olbens Siti
0:1
Bat Siti
Tonbridž Ejndžels
1:2
Čelmsford Siti
Engleska 6 (Sever)
Alfreton Taun
2:4
Farsli Seltik
Blajt Spartans
2:2
Čester FK
Gloster Siti
1:0
Bradford Park Avenju
Telford Junajted
4:1
Guisli
Engleska 7 (Central)
Alvečerč
1:0
St Ajvs Taun
Banberi Junajted
3:2
Biglsvejd Taun
Bromsgrouv Sporting
1:3
Naniton Boro
Liston
3:1
Hitčin Taun
Lovestoft Taun
0:2
Nidem Market
Rašal Olimpik
1:1
Rašden i Dajmonds
Redič Junajted
0:1
Barvel
Engleska 7 (Istok)
Enfild Taun
2:1
Česhant
Folkestoun Invikta
1:2
Bognor Redžis Taun
Horshem
4:0
Mersthem
Literhed
2:1
AFC Hornčerč
Luvs
2:3
Krej Vonderers
Vorting
3:0
Brajtlingsi Ridžent
Engleska 7 (Jug)
Bikonsfild Taun
0:0
Merter Taun
Blekfild I Lengli
0:0
Hartli Vitni
Česhem Junajted
1:0
Vimborn Taun
Dorčester Taun
2:0
Jejt Taun
Farnboro
0:1
Gosport Borou
Metropolitan Polis
2:1
Veston Super Mer
Solzberi
3:1
Herou Boro
Tiverton Taun
2:0
Svindon Supermarin
Truro Siti
2:1
Hendon
Volton Kežuals
1:5
Taunton Taun
Engleska 7 (Sever)
Aterton Kolieris
2:3
Junajted of Mančester
Bakston
2:0
Viton Albion
Bamber Bridž
1:2
Skarboro Atletik
Basford Junajted
3:1
Staford Rendžers
Ešton Junajted
3:1
Gejnsboro Triniti
Hajd Junajted
1:1
Morpet Taun
1
2
3
4
5
6
7
8
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno