POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(63)
Francuska
(38)
Srbija
(9)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(11)
Crna Gora
(1)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(5)
Indonezija
(7)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(8)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(42)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
14.12.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Španija 3 I
Pontevedra
2:1
Rajo Mahadahonda
Rasing Ferol
3:0
Langreo
Španija 3 II
Amorebieta
1:1
Alaves B
Arenas
2:0
Haro Deportivo
Atletik Bilbao B
0:1
Barakaldo
Osasuna B
3:0
Kalahora
Unionistas de Salamanka
2:1
Guihuelo
Valjadolid B
3:0
Salmantino
Španija 3 III
Andora KF
4:3
Valensija Mestalja
Deportivo Ebro
2:1
Kasteljon
Herkules
1:2
Badalona
Ljagostera
1:0
UE Olot
Orihuela
1:3
Espanjol B
Viljareal B
3:1
Ehea
Španija 3 IV
Granada B
0:0
Sevilja Atletiko
Kartagena
2:1
UCAM Mursija
Marbelja
0:0
Algeciras
Rekreativo Huelva
1:0
Kadiz B
Viljarrubia
1:3
Badahoz
Srbija 1
Proleter Novi Sad
1:1
Radnički Niš
Švajcarska 1
Servet
2:1
Tun
St. Galen
1:3
Cirih
Švajcarska 2
Stad Lozana Ouši
2:0
Šafhauzen
Trinidad i Tobago 1
Cunupia
0:2
Polis FK
Difens Fors
2:1
La Horketa Rendžers
Klub Sando
1:0
San Huan Habloteh
Tunis 1
Union Monastirien
0:0
AS Soliman
Turska 1
Čajkur Rizespor
0:3
Kasimpašaspor
Galatasaraj
2:2
Ankaraguču
Genčlerbirligi
3:1
Goztep
Turska 2
Adanaspor
1:3
Menemenspor
Boluspor
0:2
Fatih Karagumruk
Erzurumspor
2:0
Giresunspor
Istanbulspor
1:0
Eskišehirspor
Turska 3 Bela
Hekimoglu Trabzon
2:1
BAK
Samsunspor
2:0
1922 Konjaspor
Sancaktepe
4:4
Manisa
Turska 3 Crvena
Kiršehir Beledijespor
0:1
Van Bujukšehir Beledijespor
Tuzlaspor
1:0
Ejupspor
Ukrajina 1 - 1.deo
Ljvov
3:2
Kolos Kovalivka
Olimpik Donjeck
1:2
Mariupolj
Zarja
1:2
Šahtjor
Urugvaj 2 Plej of
finale (r)
Atletiko Rentistas
2:0
Vilja Espanjola
Vels 1 - 1.deo
Kardif Metropolitan Juniversiti
1:2
Ejberistvit Taun
Njutaun
1:0
Karmarten Taun
Vels, Kup
1/16 finala
Penibon
6:1
Portmadog
Zambija 1
Kabve Voriors
1:3
NAPSA Stars
Kabwe Juth Akademi
3:2
Kanzanši Dajnamos
Lumvana Radiants
1:1
Zanako
Nkana
1:0
Zesko Junajted
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno