Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B II - grupo del Norte

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
14.12. (Sub) 14:30 Atletik Bilbao B-Barakaldo 1.61 3.91 4.34 2.48 1.48 (4)
14.12. (Sub) 15:00 Osasuna B-Kalahora 2.13 3.15 3.13 1.87 1.86 (4)
14.12. (Sub) 15:00 Unionistas de Salamanka-Guihuelo 2.47 3.19 2.57 2.06 1.69 (4)
14.12. (Sub) 15:00 Valjadolid B-Salmantino 2.00 3.25 3.30 1.96 1.76 (3)
14.12. (Sub) 17:00 Arenas-Haro Deportivo 2.50 3.23 2.50 2.04 1.70 (4)
15.12. (Ned) 11:00 Tudeljano-Kultural Leonesa 3.34 3.19 2.02 1.86 1.86 (4)
15.12. (Ned) 11:00 UD Logronjes-Leioa 1.51 3.93 5.25 2.22 1.59 (4)
15.12. (Ned) 16:00 Burgos-Izara 1.73 3.43 4.20 1.94 1.78 (4)
15.12. (Ned) 16:00 Real Union-Real Sosijedad B 2.48 3.25 2.49 2.13 1.64 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 UD Logronjes 16 10 4 2 33 : 14 (+19) 34
2 Kultural Leonesa 16 9 4 3 30 : 13 (+17) 31
3 Atletik Bilbao B 16 9 3 4 38 : 21 (+17) 30
4 Real Sosijedad B 16 9 3 4 32 : 18 (+14) 30
5 Valjadolid B 16 8 4 4 23 : 16 (+7) 28
6 Kalahora 16 5 10 1 19 : 15 (+4) 25
7 Osasuna B 16 8 1 7 22 : 21 (+1) 25
8 Salmantino 16 7 2 7 22 : 24 (-2) 23
9 Amorebieta 16 6 5 5 20 : 23 (-3) 23
10 Haro Deportivo 16 6 4 6 16 : 18 (-2) 22
11 Barakaldo 16 6 2 8 22 : 30 (-8) 20
12 Burgos 16 5 4 7 15 : 24 (-9) 19
13 Alaves B 16 5 4 7 15 : 18 (-3) 19
14 Real Union 16 5 4 7 20 : 21 (-1) 19
15 Izara 16 4 5 7 16 : 23 (-7) 17
16 Tudeljano 16 3 7 6 14 : 23 (-9) 16
17 Leioa 16 4 4 8 18 : 22 (-4) 16
18 Arenas 16 4 4 8 15 : 29 (-14) 16
19 Guihuelo 16 4 3 9 13 : 18 (-5) 15
20 Unionistas de Salamanka 16 3 3 10 17 : 29 (-12) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UD Logronjes 8 6 1 1 20 : 6 19 8 4 3 1 13 : 8 15
2. Kultural Leonesa 8 7 1 0 23 : 5 22 8 2 3 3 7 : 8 9
3. Atletik Bilbao B 8 5 3 0 26 : 9 18 8 4 0 4 12 : 12 12
4. Real Sosijedad B 8 7 1 0 22 : 8 22 8 2 2 4 10 : 10 8
5. Valjadolid B 8 6 2 0 16 : 7 20 8 2 2 4 7 : 9 8
6. Kalahora 8 3 5 0 11 : 7 14 8 2 5 1 8 : 8 11
7. Osasuna B 8 7 0 1 16 : 5 21 8 1 1 6 6 : 16 4
8. Salmantino 8 4 2 2 12 : 7 14 8 3 0 5 10 : 17 9
9. Amorebieta 8 3 1 4 9 : 13 10 8 3 4 1 11 : 10 13
10. Haro Deportivo 8 3 3 2 8 : 8 12 8 3 1 4 8 : 10 10
11. Barakaldo 8 4 1 3 11 : 14 13 8 2 1 5 11 : 16 7
12. Burgos 8 3 1 4 8 : 10 10 8 2 3 3 7 : 14 9
13. Alaves B 8 5 2 1 12 : 5 17 8 0 2 6 3 : 13 2
14. Real Union 8 2 3 3 7 : 8 9 8 3 1 4 13 : 13 10
15. Izara 8 3 2 3 9 : 8 11 8 1 3 4 7 : 15 6
16. Tudeljano 8 2 4 2 8 : 10 10 8 1 3 4 6 : 13 6
17. Leioa 8 3 2 3 9 : 9 11 8 1 2 5 9 : 13 5
18. Arenas 8 1 3 4 4 : 12 6 8 3 1 4 11 : 17 10
19. Guihuelo 8 3 1 4 9 : 7 10 8 1 2 5 4 : 11 5
20. Unionistas de Salamanka 8 1 2 5 7 : 15 5 8 2 1 5 10 : 14 7
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno