POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(52)
Engleska
(106)
Nemačka
(74)
Italija
(61)
Francuska
(40)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Alžir
(4)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(20)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(2)
BIH
(8)
Bolivija
(2)
Brazil
(58)
Bugarska
(14)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(18)
Egipat
(9)
Ekvador
(9)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(12)
Filipini
(2)
Finska
(19)
Gana
(2)
Gibraltar
(1)
Grčka
(15)
Gruzija
(3)
Holandija
(20)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(9)
Island
(6)
Izrael
(8)
Japan
(30)
Jermenija
(2)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(13)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kazahstan
(4)
Kina
(7)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(2)
Malta
(2)
Maroko
(4)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(26)
Portugalija
(27)
Rumunija
(19)
Rusija
(30)
SAD
(40)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Singapur
(1)
Škotska
(23)
Slovačka
(6)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(12)
Švedska
(52)
Tajland
(8)
Tunis
(3)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(19)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(2)
Venecuela
(2)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
15.12.2019. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Portugalija 3 C
Kaldas
2:0
Oliveira Hospital
Prajense
3:1
Vitoria Sernaše
Santarem
1:2
Oleiroš
Uniao Leiria
1:1
Torense
Portugalija 3 D
1. Dezembro
0:3
Pinjalnovense
Alverka
2:0
Mineiro Aljustrelense
Amora
1:0
Orijental
Fabril Bareiro
1:3
Sintrense
Loureš
1:1
Olhanense
Luzitano Evora
3:3
Armasenense
Olímpiko Montiho
3:2
Esperans Lagos
Sakavenense
0:1
Luletano
Sintra
0:4
Real Keluž
Rumunija 1 - 1.deo
Čindia Targovište
1:1
Hermanštad
Vitorul Konstanca
0:2
FCSB
Salvador 1 Apertura Plej of
polufinale (r)
Alijanca San Salvador
4:1
Sonsonate
FAS
0:0
Santa Tekla
San Marino 1 - 2.deo
Folđore
3:0
Kailungo
La Fiorita
5:0
Libertas
Tre Fiori
3:1
Virtus Akvaviva
Tre Penje
2:1
Murata
Škotska 1
Madervel
0:2
Rendžers
Seltik
2:0
Hibernijan
Španija 1
Espanjol
2:2
Betis
Hetafe
2:0
Valjadolid
Selta
2:2
Majorka
Sevilja
1:2
Viljareal
Valensija
1:1
Real Madrid
Španija 2
Ekstremadura
0:0
Malaga
Elče
2:3
Las Palmas
Fuenlabrada
2:2
Almerija
Lugo
1:2
Real Sporting Hihon
Real Oviedo
0:2
Kadiz
Španija 3 I
Atletiko Madrid B
3:1
Selta B
Internasional Madrid
3:3
San Sebastian los Rejes
Korukso
4:1
Las Palmas Atletiko
Real Madrid Kastilja
3:0
Hetafe B
Real Oviedo B
1:1
Melilja
Real Sporting Hihon B
6:0
Penja Deportiva
UD Ibica
3:1
Marino Luanko
Španija 3 II
Burgos
1:1
Izara
Real Union
2:2
Real Sosijedad B
Tudeljano
2:3
Kultural Leonesa
Union Deportiva Logronjes
4:1
Leioa
Španija 3 III
Barselona B
3:1
La Nusia
Kornelja
1:0
Ljeida
Levante B
1:0
Himnastik
Sabadelj
3:0
Prat
Španija 3 IV
Atletiko Sanlukenjo
0:0
San Fernando
Don Benito
1:0
Talavera
Merida
0:0
Viljarobledo
Mursija
0:1
Jeklano Deportivo
Real Balompedika Linense
0:1
Kordoba
Srbija 1
Crvena Zvezda
3:1
Čukarički
Radnik Surdulica
1:2
Partizan
Sudan 1
Al Hilal Omdurman
1:0
Hilal Obajed
Amal Atbara
1:0
Al Merih Omdurman
Švajcarska 1
Lucern
2:1
Bazel
Lugano
0:0
Jang Bojs
Sion
1:1
Ksamaks
Švajcarska 2
Arau
3:3
Kijaso
Vaduc
1:2
Krins
Vil 1900
4:0
Vintertur
Tunis 1
Hamam Lif
2:1
US Tataouin
Kairounas
3:0
Bizertin
Klub Afrikan
1:0
Klub Sportif Sfaksien
Klub Sportif Šeba
3:1
Union Ben Guerdan
Stad Tunis
3:1
Etoal Sahel
Turska 1
Bešiktaš
0:2
Jeni Malatijaspor
Gacijantep
3:0
Kajzerispor
Sivasspor
3:1
Fenerbahče
Turska 2
Altinordu
0:0
Bursaspor
Balikesirspor
0:0
Akhisar Beledijespor
Keciorenguču
0:1
Hatajspor
Umranijespor
1:0
Osmanlispor
Turska 3 Bela
Hacetepe
4:0
Tarsus Idman Jurdu
Inegolspor
4:1
Amed Sportif Falijetler Kulubu
Kırklarelispor
2:0
Čorumspor
Sanliurfaspor
1:4
Pendikspor
Sarijer SK
2:2
Gumušanespor
Zonguldak Komurspor
2:2
Afjet Afjonspor
Turska 3 Crvena
Bajburt Ozel Idarespor
0:2
Sakarijaspor
Bandırmaspor
2:1
Etimesgut Beledijespor
Bodrumspor
1:2
Usakspor
Elazigspor
0:2
Kastamonuspor 1966
Kahramanmaraspor
0:4
Ergene Velimese
Kardemir Karabukspor
0:1
Ankara Demirspor
Nigde Anadolu
3:0
Sivas Dort Ejlul Beledijespor
UAE 1
Ajman Klub
1:4
Al Ain
Al Dafra
1:1
Al Itihad Kalba
Al Džazira
1:0
Al Fudžaira
Al Nasr Dubai
1:3
Šardža
Bani Jas
1:0
Hata
Ukrajina 1 - 1.deo
Desna
0:1
Dinamo Kijev
Dnjepar-1
1:2
Oleksandrija
Vorskla
2:1
Karpati
Urugvaj 1 (Plej of)
finale (r)
Penjarol
0:1
Nasional Montevideo
Venecuela 1 Finale
Karakas
1:1
Estudijantes Merida
Penalima - 4:3.
Zambija 1
Bildkon
2:1
Mufulira Vonderers
Forest Rendžers
0:0
Grin Bufalos
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno